Znaleziono 151 wyników

autor: icon
06 lut 2019 12:33
Forum: Pracownicy
Temat: Asystentka zdalnie, czy stacjonarnie?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 97

Asystentka zdalnie, czy stacjonarnie?

Mam dylemat. Już w styczniu podjąłem decyzje, ze potrzebuję tak zwanej asystentki do tego by ogarnęła telefony, kalendarz itp. ale dylepam jest taki, że nie wiem czy ma to być pomoc zdalna czy lepiej mieć kogoś na miejscu. Sam kiedyś pracowałem zdalnie i wiem, że tak można. Ale czy nie lepiej mieć a...
autor: icon
05 lut 2019 16:48
Forum: Pogaduchy
Temat: Kurtka dla motocyklisty?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 24

Kurtka dla motocyklisty?

Jaką kurtkę na motor możecie polecić? Dodam, że jeżdże na motorze, ze tak powiem rekreacyjnie, ale dobra odzież się przyda do pełni szczęścia. Czy kurtka Rukka to dobry wybór?
autor: icon
04 lut 2019 12:19
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Nowa praca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 728

Re: Nowa praca

Obecie praca online jest bardzo popularna. Ale z tym trzeba uważać. Nie ma lepszego rozwiązania jak tak na prawdę stworzenie własnego miejsca pracy online, a możliwości jest na prawdę sporo. Bardzo popularnym stanowiskiem jest Wirtualna Asystentka i może ją wykonywać każdy. Szczególnie, że są szkole...
autor: icon
30 sty 2019 16:07
Forum: Pogaduchy
Temat: Rozwód, a adwokat
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 9404

Re: Rozwód, a adwokat

Rozwód nic miłego, a podział majątku tym bardziej. W tej sprawie mogę polecic kancelarię http://legali.pl/. Reprezentowali mnie od samego poczatku aż do końca, niestety sprawa była długa, bo mąż był uparty. Ostatecznie wszystko udało się po mojej myśli.
autor: icon
29 sty 2019 17:15
Forum: Biuro, lokal
Temat: Magazyn
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 2365

Re: Magazyn

A na co zwrócić uwagę przy wyborze magazynu? Przeglądam ogłoszenia na https://magazyny.online/ i szczerze nie mam pojęcia co jest najważniejsze przy wyborze np lokalizacji. Ktoś może jest bardziej doświadczony i może coś podpowiedziec?
autor: icon
29 sty 2019 15:29
Forum: O biznesie
Temat: Na co zwracać uwagę przy wynajęciu powierzchni biurowej?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 28

Na co zwracać uwagę przy wynajęciu powierzchni biurowej?

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wynajęciem powierzchni biurowej i przeniesieniu działalności z domu do lokalu właśnie. To niby większe koszty, ale jednak większy konfort i możliwość spotkań z klientami. Przeglądam ogłoszenia na m.in. https://biura.online/ , ale szczerze nie bardzo wiem na co p...
autor: icon
28 sty 2019 19:34
Forum: Prawo
Temat: Szkolenie BHP jest obowiązkowe?
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 14062

Re: Szkolenie BHP jest obowiązkowe?

Tak jest obowiązkowe, ale mozna je wykonać w połączeniu z innymi szkoleniami dla pracowników. Na http://sudharapolska.com/ możliwości jest sporo, a szkolenia mogą być bardzo dobrym sposobem na rozwój pracownika i motywację. Z resztą oferta szkoleniowa obecnie jest bardzo szeroka i jest w czym wybier...
autor: icon
28 sty 2019 18:41
Forum: Pogaduchy
Temat: Kancelaria prawna
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 577

Re: Kancelaria prawna

My ostatnio skorzystaliśmy z pomocy doradcy składek (http://zus-doradca.pl). I możemy polecić. Sprawa była dla nas dość skomplikowana a Pan doradca pomóg po pierwsze ją zrozumieć i wyjaśnić. Dobrze, że obecnie można skorzystać z takiej pomocy.
autor: icon
28 sty 2019 11:25
Forum: Zakładanie firmy
Temat: Nowoczesny ekspres do kawy
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2910

Re: Nowoczesny ekspres do kawy

A jakie odkamieniacze do ekspresu do ekspresu możecie polecić by były skuteczne? Dodam, że mam dość twardą wodę i czajnik również mam strasznie okamieniony więc i o ekspres od początku również musze dbać. Coś możecie polecić?
autor: icon
25 sty 2019 16:15
Forum: Pogaduchy
Temat: pożyczka dla każdego
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 1147

Re: pożyczka dla każdego

Ja jak już biorę pożyczkę, to głównie sprawdzam oferty przez http://sowapozyczkowa.pl/, gdzie porównuję wysokość RRSO, bo wtedy mam pewność, ze oddam mniej niż w innych firmach. No i bezpiecznie wysyłam wniosek.