Znaleziono 211 wyników

autor: icon
14 sie 2019 15:09
Forum: Miejsca przyjazne dla biznesu
Temat: sale konferencyjne w centrum poznania?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 235

sale konferencyjne w centrum poznania?

Czy możecie polecić sale konferencyjne w centrum poznania, w których można wynająć salę na kilka godzin, a nie na cały dzień i jest możliwość cateringu dla uczestników? Interesuje mnie centrum Poznania, bo tam mam biuro i nie chce się przepychać przez całe miasto. Jakieś polecenia/
autor: icon
13 sie 2019 10:33
Forum: Inne
Temat: frezy diamentowe?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 95

frezy diamentowe?

Poszukuje producenta takich elementów jak frezy diamentowe jednak takie, które będą w określonym przez mnie kształcie. Czy znacie producenta, który jest w stanie wyprodukować frezy na takie zamówienie? Najlepiej, jeśli byłaby możliwość złożenia zamówienia online. Będę wdzięczny za polecenia.
autor: icon
12 sie 2019 15:54
Forum: Innowacje w biznesie
Temat: outsourcing usług w firmie?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 141

outsourcing usług w firmie?

Czy ta forma usług jest opłacalna w biznesie? Ofert tego typu jest coraz więcej. Osobiście rozważam takie rozwiązanie w temacie, jakim jest logistyka wewnątrzzakładowa. Czy ktoś z Was zastosował takie innowacyjne rozwiązanie i może podpowiedzieć jak się sprawdza?
autor: icon
06 sie 2019 15:30
Forum: Kredyty
Temat: Finiata?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 176

Finiata?

Czy ktoś może korzystał z odnawialnej linii finansowania Finiata i może podzielić się opinią o warunkach, jakie są? Czy koszty są opłacalne w przypadku finansowania firmy?
autor: icon
05 sie 2019 15:35
Forum: Pogaduchy
Temat: Pomysły na prezenty?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 319

Pomysły na prezenty?

Na https://www.superprezenty.pl/ dostępne są różne vouchery prezentowe jak jazda samochodem wyścigowym, skok ze spadochronem itp. czy ktoś korzystał z takiej oferty?
autor: icon
02 sie 2019 10:27
Forum: Księgowość
Temat: Samodzielna księgowość?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 354

Samodzielna księgowość?

Czy ktoś z Was prowadzi księgowość samodzielnie? Da rade to ogranąć biorąc pod uwagę podstawową wiedzę? Np. na https://www.i-malaksiegowosc.pl/jak-ksiegowac-koszty-badan-profilaktycznych-pracownikow/ jest artykuł jak księgować koszty badań pracowników oraz wiele innych ciekawostek, które mogą dostar...
autor: icon
30 lip 2019 15:43
Forum: Pracownicy
Temat: Prezent ślubny dla pracownika?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 295

Prezent ślubny dla pracownika?

Poszukuję pomysłu na prezent ślubny dla pracownika. Czy możecie podpowiedzieć jakiś pomysł? Na https://www.superprezenty.pl/about/super-prezenty-kod-rabatowy dostępny jest kod rabatowy do wykorzystania na prezenty na stronie jak lot balonem, czy wspólny weekend dla małżeństwa. Czy taki prezent się n...
autor: icon
23 lip 2019 19:28
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Własny sklep internetowy?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 272

Własny sklep internetowy?

Myślę o otworzeniu własnego sklepu internetowego. Przeczytałam już sporo poradników jak np. https://trybawaryjny.pl/nowoczesny-sklep-internetowy/ gdzie jest opisane, co taki sklep powinien zawierać. I tu pytanie, gdzie najlepiej zlecić jego wykonanie, albo czy jestem w stanie wykonać go samodzielnie?
autor: icon
13 lip 2019 10:01
Forum: Pogaduchy
Temat: Klamka do drzwi, jaka?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 244

Klamka do drzwi, jaka?

Poszukuję ciekawych klamek do drzwi. Drzwi są starodawne, ale po renowacji, takie jak kiedyś były montowane w kamienicach. Przeglądam na https://www.merkurymarket.pl/klamki-do-drzwi/, ale na nic nie mogę się zdecydować. Może możecie któryś model doradzić?
autor: icon
09 lip 2019 14:53
Forum: Księgowość
Temat: Księgowość dla JDG
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 3591

Re: Księgowość dla JDG

Teraz mam możliwość współpracy zarówno z biurem księgowym stacjonarnie, jak i online. W Internecie są różne portale jak np. https://www.i-malaksiegowosc.pl/koszty-wysylki-na-fakturze-jak-je-ujac/ gdzie możesz przeczytać o zagwostkach zwiazanych z rachunkowością. W wielu przypadkach są one bardzo pom...