Znaleziono 29 wyników

autor: etka
08 mar 2018 11:25
Forum: Zakładanie firmy
Temat: biuro rachunkowe - najlepsza z opcji?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 2760

Re: biuro rachunkowe - najlepsza z opcji?

Nie ma idealnego rozwiązania, bo przecież większość biur i tak nie ma OC. W razie problemów z rozliczeniami tłumaczyć się musi przedsiębiorca. Sama korzystam z systemu online ze wsparciem księgowej. Często czytam o tym, co się dzieje w księgowości na stronach typu http://www.i-malaksiegowosc.pl/ i p...
autor: etka
19 lut 2018 13:04
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Ubrania wizytowe w dużych rozmiarach
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 41

Ubrania wizytowe w dużych rozmiarach

Moim zadaniem jest skompletowanie ubrania wizytowego dla mężczyzny. Chodzi o duży rozmiar. Utknęłam, bo mam tylko tu https://bmc-zone.pl/pl/koszule koszule i spodnie. Może znajdą się Panowie, którzy naprowadzą mnie na kompletne oferty?
autor: etka
17 lut 2018 15:57
Forum: O biznesie
Temat: Szybsza rekrutacja doświadczonych pracowników
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 60

Szybsza rekrutacja doświadczonych pracowników

Czy ktoś z was korzystał już z oferty typu http://dampracownika.eu/? Nie chodzi tu o duże agencje pracy. Rekruter z którym rozmawiałam proponuje mi współpracę na atrakcyjnych warunkach, a że to mój pierwszy raz z takim sposobem poszukiwania pracowników, to będę wdzięczna za wasze opinie.
autor: etka
13 lut 2018 14:11
Forum: Prawo
Temat: Adwokat Gdynia - prawo cywilne i gospodarcze
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4334

Re: Adwokat Gdynia - prawo cywilne i gospodarcze

Jak zdefiniujesz dobrego adwokata? W sieci jest masa ofert typu http://www.krp-ks.pl/, które najszybciej można znaleźć z poziomu wyszukiwarki. Sama nigdy nie korzystałam z pomocy prawnej i pewnie poszłabym do najbliższej kancelarii.
autor: etka
12 lut 2018 12:20
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Sklep internetowy z markową odzieżą
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 2040

Re: Sklep internetowy z markową odzieżą

Jeżeli nie masz bezdennego budżetu, albo przynajmniej ogromnej wiedzy na temat marketingu w necie to szanse na sukces w takim biznesie są zerowe. Niezależnie od tego, co chcesz sprzedawać online, trzeba się zastanowic w jaki sposób generować ruch na stronę, a potem dopracowywać konwersję. Wypozycjo...
autor: etka
22 sty 2018 16:23
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Pomysł na biznes?
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 7060

Re: Pomysł na biznes?

Ja od jakiegoś czasu przeglądam oferty hurtowni, które wygrzebuję z sieci po hasłach hurtownia pościeli w wólce kosowskiej i zastanawiam się nad tym, czy e-biznesy z małym kapitałem mają dziś jeszcze rację bytu. Jak oceniacie szanse firmy, która handel wspomaga portalami aukcyjnymi i porównywarkami?
autor: etka
22 gru 2017 12:49
Forum: Oferty pracy
Temat: Tłumacz dla firmy (angielski)
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 17449

Re: Tłumacz dla firmy (angielski)

Na rynku jest masa ofert typu http://www.angos.com.pl/. Dziwi mnie ciągłe poszukiwanie najlepszego, bo mimo różnej jakości i ceny tłumaczeń można stosunkowo szybko wytypować dobrą ofertę.
autor: etka
21 gru 2017 12:45
Forum: Startups
Temat: Gadżety reklamowe na wypromowanie biznesu
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 10780

Re: Gadżety reklamowe na wypromowanie biznesu

Rynek gadżetów reklamowych to jak widzę sporo więcej poza kubki, smycze i długopisy. Dobrze, że nośników reklamowych przybywa. Uważam jednak, że tylko te, które są praktyczne i zwracają uwagę, mogą zaprocentować na dobro firmy. Zastanawia mnie odzież promocyjna typu http://4brand.pl/kurtka-meska-pik...
autor: etka
18 lis 2017 11:17
Forum: Kredyty
Temat: Kredyt konsolidacyjny w biznesie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 464

Re: Kredyt konsolidacyjny w biznesie

Znajdź dobrego doradcę finansowego. W sieci jest sporo ofert typu https://ipm-kredyty.pl/ . W swoim mieście też pewnie znajdziesz. Zabierz do niego wszystkie umowy i wysłuchaj co ma ci do zaproponowania. Do czasu wypracowania rozwiązania zmniejsz wszystkie koszty i wszystkie zyski ładuj w kredyty.
autor: etka
26 paź 2017 11:45
Forum: Pogaduchy
Temat: Remont łazienki
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 1272

Re: Remont łazienki

Ile średnio kosztuje remont łazienki? Czy na taką usługę zawsze jest umowa? Czy firma, która wykonuje remont dostarcza najpierw kosztorys tego typu materiałów http://catido.pl/50-umywalki?