Znaleziono 181 wyników

autor: msobczak
02 sty 2019 16:06
Forum: O biznesie
Temat: Oszczędności w firmie
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 63

Re: Oszczędności w firmie

Na pewno warto też zrobić różne pomiary, aby upewnić się, że wszystkie instalacje w firmie są odpowiednio zoptymalizowane. Zajrzyj na stronę http://pomiary-szczecin.pl/zakres-pomiarow i zobacz, czym oni się zajmują. Sądzę, że to całkiem dobry pomysł i każda firma powinna to wziąć pod uwagę.
autor: msobczak
02 sty 2019 15:53
Forum: Pogaduchy
Temat: Systemy kominowe
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 426

Re: Systemy kominowe

Ktoś musi też zajmować się regularną kontrolą takich systemów kominowych. Najlepiej zlecić to zadanie sprawdzonemu kominiarzowi. Polecam zapoznać się z ofertą pana Jakuba Małmygi: http://kominiarz.warszawa.pl/. W Warszawie będzie to najlepszy wybór.
autor: msobczak
02 sty 2019 15:20
Forum: Biuro, lokal
Temat: Remont
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 71

Re: Remont

A masz już kogoś kto Ci tę wannę zamontuje? Jeśli nie to rzuć okiem na ofertę sprawdzonego hydraulika z Warszawy: http://hydraulicy.warszawa.pl/bialy-montaz. Firma ta od lat działa na rynku. Możesz ich śmiało wziąć pod uwagę jeśli chodzi o całkowity remont łazienki.
autor: msobczak
02 sty 2019 14:37
Forum: Kredyty
Temat: Budowa domu
Odpowiedzi: 271
Odsłony: 48826

Re: Budowa domu

Musisz też pomyśleć o najróżniejszych instalacjach, które trzeba w takim domu wykonać. Na pewno przyda Ci się elektryk, który podprowadzi prąd do wszystkich gniazdek i włączników światła. Taką realizację może dla Ciebie wykonać firma DAWsystem: http://www.elektryk-krakow.pl/referencje.
autor: msobczak
31 gru 2018 10:58
Forum: Pogaduchy
Temat: Miejsce na wakacje
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 7640

Re: Miejsce na wakacje

Polska to nie tylko morze i góry. To także piękne jeziora, które są idealnym miejscem na wypoczynek, niezależnie od pory roku. Możecie pomyśleć na przykład o miejscowości Swornegacie, która położona jest na Kaszubach. Tam wynajmiecie całoroczną willę Mati: https://domki-swornegacie.pl/villa-mati/ . ...
autor: msobczak
31 gru 2018 10:34
Forum: Inne
Temat: Jaki samochód wybrać dla rodziny?
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 1073

Re: Jaki samochód wybrać dla rodziny?

Niezależnie od tego, jaki samochód wybierzesz, możesz pomyśleć o wykonaniu instalacji gazowej. O tym, jakie zalety ma taka instalacja poczytasz sobie tu: http://autogazwiry.pl/4-najwieksze-zalety-lpg/ . Dla mnie to przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Dużo jeżdżę więc dużo jestem w stanie zaoszcz...
autor: msobczak
23 gru 2018 23:15
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Jak spędzacie święta w tym roku?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 212

Re: Jak spędzacie święta w tym roku?

My spędzamy cała rodziną u mnie w domu ale nadal nie mam choinki! Wiem, że czasu coraz mniej ale nie miałam wcześniej czasu na jej zakup, a podjęcie decyzji o wyborze też mnie przerosło. Właśnie trafiłam na artykuł https://ogrodolandia.pl/jaka-choinka i sądzę, że się zainspiruję, a jutro rano pojadę...
autor: msobczak
10 gru 2018 16:03
Forum: Inne
Temat: Wasze hobby
Odpowiedzi: 74
Odsłony: 4880

Re: Wasze hobby

My ostatnio zaczęliśmy całą rodziną grać w rzutki. Mówię Wam, to jest super hobby! Nie ma problemu z tym, aby nauczyć się grać - wszystkie dart zasady bez problemu znajdziecie w internecie. Kwestia zakupu tarczy i rzutek ale to też nie jest duży wydatek.
autor: msobczak
10 gru 2018 15:51
Forum: Biuro, lokal
Temat: sprzątanie biura
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 5636

Re: sprzątanie biura

Ja też bym raczej wolała posprzątać to na własną rękę. Wystarczy zakupić profesjonalne środki czystości - w tym celu polecam wejść na stronę https://www.emop.pl/ - i mieć trochę chęci. Porządne akcesoria do sprzątania znacznie je ułatwią.
autor: msobczak
10 gru 2018 13:52
Forum: Pogaduchy
Temat: Własna produkcja alkoholu
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 69

Re: Własna produkcja alkoholu

A czy myślałeś już o tym, jak opakować taki alkohol? Mam na myśli chociażby butelki i etykiety. Powinno wyglądać to profesjonalnie więc polecam Ci się zapoznać z ofertą drukarni fleksograficznej https://bisspackaging.co.uk/.