Znaleziono 60 wyników

autor: kocurro
31 mar 2019 23:10
Forum: Pogaduchy
Temat: Operacje kręgosłupa
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 152

Operacje kręgosłupa

A teraz coś z innej bajki - który ośrodek wykonuje najpewniejsze operacje kręgosłupa? Nie ma co ukrywać - zależy mi na tym, by wszystko było jak należy, bo to chodzi o moją ciotkę, którą auto potrąciło na pasach i niestety kręgosłup został mocno uszkodzony.
autor: kocurro
31 mar 2019 23:08
Forum: Pogaduchy
Temat: Biuro tłumaczeń
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 200

Biuro tłumaczeń

Które biuro tłumaczeń jest w Waszej ocenie najbardziej terminowe? Potrzebujemy biura, które wyrabia się z tłumaczeniami w określonym terminie, kwestie finansowe są dla nas drugorzędne. CO więc możecie polecić?
autor: kocurro
31 mar 2019 23:07
Forum: Pogaduchy
Temat: Dyskopatia
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 111

Dyskopatia

Mojego kuzyna dopadła ostatnio dyskopatia Warszawa. Mężczyzna młody, przed czterdziestką, jednakże ciężka fizyczna praca zrobiła swoje. No i mamy zagwozdkę, bo nie bardzo wiemy, do kogo się z tym fantem zwrócić - gdzie najlepiej jest przeprowadzić leczenie?
autor: kocurro
28 mar 2019 02:26
Forum: Zakładanie firmy
Temat: księgowość dla małej firmy?
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 16148

Re: księgowość dla małej firmy?

Dla mnie bardzo ważna jest księgowość JPK, ze względu na to, że skarbówka zwraca na to bardzo mocno uwagę. Chcę z tego powodu przenieść się do http://www.vattax.pl/ksiegowosc-jpk/, bo strasznie dużo osób ich poleca, no i mają naprawdę spore doświadczenie.
autor: kocurro
23 lut 2019 16:12
Forum: Pogaduchy
Temat: Gdzie znajdę niezawodne biuro tłumaczeń?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 2137

Re: Gdzie znajdę niezawodne biuro tłumaczeń?

Jakby ktoś potrzebował to mam namiary na naprawdę niezawodne biuro tłumaczeń. Robili dla nas tłumaczenia niezliczonej ilości dokumentów, głównie angielskich i hiszpańskich i poradzili sobie z nimi doskonale.
autor: kocurro
23 lut 2019 16:11
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Wypożyczalnia Kamperów
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 17602

Re: Wypożyczalnia Kamperów

A po co wypożyczać, skoro można mieć kampera całkiem niskim kosztem? Jest takie rozwiązanie jak pickup kamper. Polega to na zamontowaniu specjalnego modułu "mieszkalnego", dzięki któremu można osiągnąć sporo właściwości klasycznych kamperów.
autor: kocurro
23 lut 2019 15:57
Forum: Inne
Temat: rehabilitacja pleców
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 5076

Re: rehabilitacja pleców

A czasem rehabilitacja nie pomoże i będą potrzebne operacje kręgosłupa Warszawa. Warto jednak wybrać jakiś sprawdzony ośrodek, posiadający odpowiednie kadry, doskonale radzące sobie z najbardziej nawet skomplikowanymi przypadkami.
autor: kocurro
23 lut 2019 15:50
Forum: Pogaduchy
Temat: dyskopatia
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 228

dyskopatia

Są takie problemy, które trzeba zwalczać szybko, niż staną się bardziej uciążliwe. Wiecie może więc, dla kogo dyskopatia Warszawa nie będzie stanowiła większego problemu? Chodzi mi o ośrodek, który doskonale będzie potrafił problem zdiagnozować i rozwiązać.
autor: kocurro
22 lut 2019 10:17
Forum: Pogaduchy
Temat: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 686

Re: Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Ja bym się zdecydowanie nie podjął prowadzenia księgowości samodzielnie. Za duża odpowiedzialność. Lepszym rozwiązaniem jest outsourcing kadr i księgowości do sprawdzonej firmy. U nas wybór padł na http://www.vattax.pl/outsourcing-kadrowo-placowy/ i wcale nie żałujemy. Mamy kilka kontroli za sobą i ...
autor: kocurro
22 lut 2019 10:15
Forum: Innowacje w biznesie
Temat: Wdrożenie certyfikatu SSL na stronie internetowej
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1194

Re: Wdrożenie certyfikatu SSL na stronie internetowej

My zdecydowaliśmy się na https://www.sprintdatacenter.pl/tanie-certyfikaty-ssl , wybraliśmy z ich oferty bestseller. Koszt takiego certyfikatu nie jest duży, ale warto go wdrożyć. Nie ma przecież nic gorszego jak komunikat o niezabezpieczonej stronie. Wątpię, by klienci chcieliby z usług takiej firm...