Znaleziono 29 wyników

autor: Diego
20 sie 2018 07:28
Forum: Inne
Temat: Gdzie warto sprawdzić auto przed zakupem?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 67

Re: Gdzie warto sprawdzić auto przed zakupem?

W moim przypadku był to Polmozbyt Legionowo . Podjechałem do nich jak kupowałem swoje auto, akurat było niedaleko i poprosiłem o sprawdzenie kilku elementów, na których najbardziej mi zależało. Otrzymałem obiektywną opinię nt kupowanego auta - było w nim co prawda parę rzeczy do roboty, ale nie było...
autor: Diego
17 sie 2018 14:08
Forum: Pogaduchy
Temat: Wybór kierunku studiów.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 417

Re: Wybór kierunku studiów.

Jeżeli chodzi o zamówienia publiczne to są również szkolenia, z których można jak najbardziej skorzystać. Jeśli ktoś byłby zainteresowany takim rozwiązaniem to polecam zajrzeć na stronę https://www.pierog.pl/szkolenia/szkolen ... iczne.html i poczytać o tym nieco więcej.
autor: Diego
16 sie 2018 12:46
Forum: O biznesie
Temat: Outsourcing.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 241

Re: Outsourcing.

Moim zdaniem warto zainteresować się między innymi outsourcingiem informatycznym, bo dzięki niemu jesteśmy w stanie zabezpieczyć się chociażby przed atakami hakerskimi. Jeśli mamy coraz większą, rozwijającą się firmę to moim zdaniem jest to kluczowe. Na stronie https://www.exigo.pl/ można poczytać o...
autor: Diego
16 sie 2018 11:27
Forum: Biuro, lokal
Temat: wirtualne biuro w Warszawie - co to takiego?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 256

Re: wirtualne biuro w Warszawie - co to takiego?

A właśnie według mnie warto postawić na takie biuro, bo ma to wpływ na wizerunek naszej firmy. Na stronie https://www.cubecentre.com/ można znaleźć oferty takich biur i moim zdaniem warto zajrzeć, jeśli chcemy się na coś takiego zdecydować.
autor: Diego
16 sie 2018 10:39
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Jak radzić sobie z katarem?
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 4507

Re: Jak radzić sobie z katarem?

Sam katar to jeszcze nie taki duży problem, gorzej jak mamy problem z zatokami - je jest nieraz o wiele trudniej wyleczyć. Grunt to poznać wroga, więc warto zajrzeć na stronę http://www.chorezatoki.pl/chore-zatoki/ i poczytać nieco o chorobach zatok, ponieważ dzięki temu będziemy mogli je skutecznie...
autor: Diego
10 sie 2018 07:46
Forum: Pogaduchy
Temat: Wysokobiałkowa dieta
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 1658

Re: Wysokobiałkowa dieta

Wysokobiałkowa dieta sprawdza się przede wszystkim w momencie, gdy regularnie ćwiczymy na siłowni. Sam mam sporo białka w diecie i korzystam z cateringu dietetycznego. Na stronie https://www.wygodnadieta.pl/dieta_sportowa można sprawdzić sobie jadłospis i to, jak wyglądają poszczególne posiłki. Świe...
autor: Diego
27 lip 2018 14:30
Forum: Na czym oszczędzać
Temat: Oszczędzanie na ogrzewaniu
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 12517

Re: Oszczędzanie na ogrzewaniu

Polecam zainteresować się pompami ciepła. Szczególnie skuteczne są tutaj gruntowe pompy ciepła bezpośredniego odparowania. Mam takie urządzenie od firmy Fonko i sprawdza się bardzo dobrze w każdych warunkach. Polecam jeśli ktoś szuka czegoś sprawdzonego.
autor: Diego
25 lip 2018 14:22
Forum: Pogaduchy
Temat: upadlosc
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 121

Re: upadlosc

Na stronie https://www.facebook.com/upadlosc.konsu ... e_internal można poczytać opinie osób, które skorzystały z opcji ogłoszenia upadłości konsumenckiej i dało im to szansę na rozpoczęcie od nowa.
autor: Diego
25 lip 2018 13:30
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Kuchnie na wymiar
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 637

Re: Kuchnie na wymiar

U mnie zrobieniem mebli na wymiar zajmowała się firma Em-Meble z Radomska. Mają świetne meble, a w dodatku czas realizacji jest dosyć krótki. Cena równiez w porządku, więc polecam!
autor: Diego
24 lip 2018 13:44
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Warsztat samochodowy
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 21466

Re: Warsztat samochodowy

Dużo zależy tutaj również od tego, co dokładnie się zepsuje. U mnie ostatnio padło turbo i postawiłem na warsztat AMSerwis. Była to dobra decyzja, bo jeszcze tego samego dnia odebrałem swój samochód, a za samą regenerację turbiny nie zapłaciłem fortuny.