Znaleziono 35 wyników

autor: Diego
11 paź 2018 10:25
Forum: Biznesplan
Temat: jaki internet będzie dobry do pracy?
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 4985

Re: jaki internet będzie dobry do pracy?

Szczerze mówiąc najlepszą opcją są zawsze lokalni dostawcy, bo nie ma z nimi problemów. U siebie w mieście korzystam z internetu od firmy Elbonet i jest to idealnie rozwiązanie dla mnie i mojej firmy.
autor: Diego
04 paź 2018 08:24
Forum: Księgowość
Temat: Biuro rachunkowe
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 34882

Re: Biuro rachunkowe

Ja korzystam z usług biura KORF z Wrocławia już od długiego czasu i jestem jak najbardziej zadowolony z jakości obsługi. Prawda jest bowiem taka, że niczym się nie muszę przejmować, wszystko jest zawsze dopilnowane i załatwione, co znacząco ułatwia mi życie.
autor: Diego
30 sie 2018 10:47
Forum: Pogaduchy
Temat: jaki kosmetyk najważniejszy
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 5288

Re: jaki kosmetyk najważniejszy

Nie wiem czy da się wskazać jeden najważniejszy kosmetyk, ale na pewno można wskazać takie kosmetyki, które są przydatne i dodatkowo w pełni bezpieczne. Np jeśli chodzi o włosy to polecam https://www.orientana.pl/produkty/pielegnacja-wlosow/naturalne-farby-do-wlosow-bio-henny/ dla kobiet, które częs...
autor: Diego
21 sie 2018 10:48
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Wyposażenie magazynu
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 15026

Re: Wyposażenie magazynu

Wyposażenie każdemu magazynu zawsze powinno stać na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu można uniknąć wielu wypadków czy też niebezpiecznych sytuacji. Jeśli ktoś szukałby dobrego sklepu z wszelkimi elementami do magazynów do polecam zajrzeć na https://magazynuj.pl/. Sam nieraz stamtąd coś zamawiałe...
autor: Diego
21 sie 2018 07:14
Forum: Pogaduchy
Temat: Miejsce na wakacje
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 5502

Re: Miejsce na wakacje

Wszystko zależy od tego, czego szukamy. Ja w tym roku postawiłem na Zajazd Jurajski, ponieważ szukałem spokojnego miejsca, gdzie będę mógł wypocząć i się zrelaksować. Był to strzał w dziesiątkę i mam nadzieję, że za rok również uda mi się tak spędzić urlop.
autor: Diego
20 sie 2018 13:17
Forum: Pogaduchy
Temat: Niskie odszkodowanie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 108

Re: Niskie odszkodowanie

Od siebie mogę śmiało polecić Stowarzyszenie Wokanda. Sam dostałem bardzo niskie odszkodowanie i chciałem z tym jakoś walczyć i ta firma mi bardzo pomogła. Dostałem tyle ile miałem dostać, więc ostatecznie byłem zadowolony ;)
autor: Diego
20 sie 2018 07:28
Forum: Inne
Temat: Gdzie warto sprawdzić auto przed zakupem?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 248

Re: Gdzie warto sprawdzić auto przed zakupem?

W moim przypadku był to Polmozbyt Legionowo . Podjechałem do nich jak kupowałem swoje auto, akurat było niedaleko i poprosiłem o sprawdzenie kilku elementów, na których najbardziej mi zależało. Otrzymałem obiektywną opinię nt kupowanego auta - było w nim co prawda parę rzeczy do roboty, ale nie było...
autor: Diego
17 sie 2018 14:08
Forum: Pogaduchy
Temat: Wybór kierunku studiów.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 580

Re: Wybór kierunku studiów.

Jeżeli chodzi o zamówienia publiczne to są również szkolenia, z których można jak najbardziej skorzystać. Jeśli ktoś byłby zainteresowany takim rozwiązaniem to polecam zajrzeć na stronę https://www.pierog.pl/szkolenia/szkolen ... iczne.html i poczytać o tym nieco więcej.
autor: Diego
16 sie 2018 12:46
Forum: O biznesie
Temat: Outsourcing.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 333

Re: Outsourcing.

Moim zdaniem warto zainteresować się między innymi outsourcingiem informatycznym, bo dzięki niemu jesteśmy w stanie zabezpieczyć się chociażby przed atakami hakerskimi. Jeśli mamy coraz większą, rozwijającą się firmę to moim zdaniem jest to kluczowe. Na stronie https://www.exigo.pl/ można poczytać o...
autor: Diego
16 sie 2018 11:27
Forum: Biuro, lokal
Temat: wirtualne biuro w Warszawie - co to takiego?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 498

Re: wirtualne biuro w Warszawie - co to takiego?

A właśnie według mnie warto postawić na takie biuro, bo ma to wpływ na wizerunek naszej firmy. Na stronie https://www.cubecentre.com/ można znaleźć oferty takich biur i moim zdaniem warto zajrzeć, jeśli chcemy się na coś takiego zdecydować.