Znaleziono 208 wyników

autor: matelir
18 wrz 2018 15:09
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Wyposażenie cukierni
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 4542

Re: Wyposażenie cukierni

Zakładając własną cukiernię musimy wyposażyć się w niezbędne urządzenia cukiernicze. Warto wyposażyć się w jak najlepsze urządzenia, które będą spełniać jak najwięcej zadań. Szersza oferta naszej cukierni przyciągnie więcej klientów. Ja urządzenia do swojej piekarni i cukierni zamawiałem od firmy ht...
autor: matelir
18 wrz 2018 12:19
Forum: Księgowość
Temat: Biuro rachunkowe
Odpowiedzi: 78
Odsłony: 34062

Re: Biuro rachunkowe

Znalezienie dobrego biura rachunkowego, któremu będziemy ufać jest bardzo ważne. Ja już od dawna współpracuję z biurem rachunkowym http://www.biurorachunkowe-swidnica.com.pl i jestem zadowolony z jakości świadczonych przez nich usług. Jeżeli mieszkacie w województwie dolnośląskim to skontaktujcie si...
autor: matelir
17 wrz 2018 11:14
Forum: O biznesie
Temat: Hala stalowa
Odpowiedzi: 134
Odsłony: 16636

Re: Hala stalowa

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem konstrukcji stalowych. Ja tak zrobiłem i trafiłem na firmę http://allts.pl/, która zlokalizowana jest niedaleko Trójmiasta. Polecam wam się z nimi skontaktować.
autor: matelir
17 wrz 2018 11:10
Forum: Pogaduchy
Temat: Budowa hali - jaką firmę wybrać?
Odpowiedzi: 143
Odsłony: 15012

Re: Budowa hali - jaką firmę wybrać?

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się wykonywaniem konstrukcji stalowych to skontaktujcie się z firmą http://allts.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
autor: matelir
14 wrz 2018 10:37
Forum: Pogaduchy
Temat: Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki?
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 6222

Re: Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki?

Warto przede wszystkim rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się dostarczaniem części. Jest to ważne dla naszego portfela i bezpieczeństwa. Od siebie mogę wam polecić http://www.as-truck.com.pl z Warszawy. Zawsze znajdę u nich brakujące części samochodowe.
autor: matelir
14 wrz 2018 10:33
Forum: Pogaduchy
Temat: Częsci samochodowe / tarcze hamulcowe
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 112

Re: Częsci samochodowe / tarcze hamulcowe

Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to skontaktujcie się z firmą http://www.as-truck.com.pl Zajmują się sprzedażą części samochodowych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarówek oraz autobusów.
autor: matelir
07 wrz 2018 14:11
Forum: Innowacje w biznesie
Temat: Maszyny do pakowania
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1057

Re: Maszyny do pakowania

Niedawno wyposażyłem swój zakład w tego typu maszyny. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się wykonywaniem maszyn pakujących to zgłoście się do http://www.maszynypakujacelublin.pl Zajmują się ich projektowaniem i wykonywaniem i robią to bardzo dobrze.
autor: matelir
07 wrz 2018 12:10
Forum: Inne
Temat: Zakup frezarki - jaką wybrać?
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 3170

Re: Zakup frezarki - jaką wybrać?

Zajmując się obróbką metali warto rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się sprzedażą narzędzi do obróbki CNC. Frezy ślimakowe, frezy kształtowe, noże tokarskie oraz inne narzędzia do obróbki metali możecie zakupić od firmy http://www.mikronar.pl Zajrzyjcie na ich stronę i zapoznajcie się z ich ofer...
autor: matelir
07 wrz 2018 10:58
Forum: O biznesie
Temat: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 5246

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Jeżeli chcecie mieć dobry samochód dostawczy to po jego zakupie zgłoście się do firmy http://www.ntbrokers.pl Firma ta zajmuje się zabudowami samochodowymi. Przygotują wasz samochód do transportu towarów.
autor: matelir
06 wrz 2018 13:15
Forum: Pogaduchy
Temat: wypożyczalnia busów
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 206

Re: wypożyczalnia busów

W Warszawie znajduje się firma http://www.pkw-trans.pl, od której możecie wynająć bus i autokar wraz z kierowcą. Zatrudniają doświadczonych kierowców a pojazdy przez nich oferowane są w bardzo dobrym stanie technicznym.