Znaleziono 126 wyników

autor: leogalante
20 cze 2018 15:01
Forum: Zakładanie firmy
Temat: CRM działające w chmurze
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 108

Re: CRM działające w chmurze

Lepszym rozwiązaniem dla większych firm jest CRM, który jest postawiony na ich własnych serwerach. CRM dla mojej firmy wykonała firma http://www.bnet.com.pl Zajmują się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji biznesowych i są w tym naprawdę dobrzy, więc polecam wam podjąć z nimi współpracę.
autor: leogalante
20 cze 2018 14:42
Forum: O biznesie
Temat: Hala stalowa
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 13360

Re: Hala stalowa

Solidną firmą, która zajmuje się budowaniem hal produkcyjnych jest http://www.cbpanel.pl Świadczą kompleksowe usługi związane z budową budynków kubaturowych. Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
autor: leogalante
20 cze 2018 12:16
Forum: Pogaduchy
Temat: Skuteczny suplement- który?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 497

Re: Skuteczny suplement- który?

Jeżeli znajdujesz się niedaleko jednego ze sklepów http://www.elitesportfood.pl to polecam ci się tam udać. W tych sklepach zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą, która potrafi mi doradzić w wyborze odpowiednich suplementów oraz odżywek.
autor: leogalante
20 cze 2018 12:11
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Bierzecie jakieś suplementy?
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 5595

Re: Bierzecie jakieś suplementy?

Jakiś czas temu zdecydowałem się na suplementy i jestem zadowolony z efektów jakie dają. Zdecydowałem się pójść do jednego ze sklepów http://www.elitesportfood.pl Tam otrzymałem pomoc w doborze odpowiednich suplementów.
autor: leogalante
20 cze 2018 12:06
Forum: Pogaduchy
Temat: Odchudzanie do lata
Odpowiedzi: 86
Odsłony: 10789

Re: Odchudzanie do lata

Najlepszą metodą na odchudzanie jest połączenie ćwiczeń, zdrowej diety oraz odpowiednio dobranych suplementów. Co do suplementów to mogę polecić wam http://www.elitesportfood.pl Znajdziecie tam szeroki wybór odpowiednich suplementów i odżywek.
autor: leogalante
20 cze 2018 11:18
Forum: Pogaduchy
Temat: Koszulki z nadrukiem
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 649

Re: Koszulki z nadrukiem

Jeżeli chcecie umieścić na koszulkach swoje nadruki lub logotypy to polecam wam zgłosić się do firmy http://www.embroidery-haft.pl Firma ta zajmuje się wykonywaniem haftów na ubraniach na zamówienie. Wykonają dla was to co będziecie chcieli.
autor: leogalante
20 cze 2018 11:15
Forum: O biznesie
Temat: Odzież robocza z logo firmy
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 560

Re: Odzież robocza z logo firmy

Ja również zdecydowałem Siena logo mojej firmy na odzieży roboczej moich pracowników. Jeżeli też was to interesuje to polecam wam zgłosić się do firmy http://www.embroidery-haft.pl Zajmują się wykonywaniem haftów z logotypami na ubraniach.
autor: leogalante
19 cze 2018 07:53
Forum: Pogaduchy
Temat: Budowa hali - jaką firmę wybrać?
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 11732

Re: Budowa hali - jaką firmę wybrać?

Sprawdzoną firmą, która zajmuje się budownictwem kubaturowym jest http://www.globau.com.pl Sam korzystałem z ich usług gdy budowałem swoją halę magazynową i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Polecam wam się do nich zgłosić.
autor: leogalante
18 cze 2018 15:35
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Kasa fiskalna dla firmy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 71

Re: Kasa fiskalna dla firmy

Kasy fiskalne w bardzo dobrych cenach możecie zakupić od firmy http://www.grafixbis.com.pl Sam od nich zakupiłem kasę fiskalną i jestem z niej bardzo zadowolony. Ich siedziba znajduje się w Szczecinie, więc polecam ich wszystkim z tych okolic.
autor: leogalante
18 cze 2018 14:27
Forum: Startups
Temat: Startup biotechnologiczny
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5299

Re: Startup biotechnologiczny

Przy firmie tego typu warto pomyśleć o współpracy z firmami takimi jak http://www.hubeny.com.pl Firma ta zajmuje się wytwarzaniem form wtryskowych z tworzyw sztucznych. Ich produkty znajdują zastosowanie w przemyśle elektrotechnicznym i elektronicznym.