Znaleziono 293 wyniki

autor: leogalante
10 sty 2019 16:08
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Firma sprzątająca - od czego zacząć?
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 5599

Re: Firma sprzątająca - od czego zacząć?

Sprawdzone Środki czystości i artykuły higieniczne to podstawa przy prowadzeniu firmy sprzątającej. Sam jestem właścicielem takiej firmy i sporą część niezbędnych środków kupuję od firmy http://www.petrusserwis.pl Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
autor: leogalante
08 sty 2019 16:09
Forum: Prawo
Temat: Kursy bhp?
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 3960

Re: Kursy bhp?

Dobrą firmą, która zajmuje się przeprowadzaniem kursów BHP jest http://www.sebal-bhp.pl Organizują kursy BHP wstępne i okresowe. Firma ta posiada też w swojej ofercie szkolenia przeciwpożarowe i szkolenia pierwszej pomocy.
autor: leogalante
07 sty 2019 11:23
Forum: Zakładanie firmy
Temat: Zaopatrzenie dla pakowalni
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 3351

Re: Zaopatrzenie dla pakowalni

W pakowalni na pewno niezbędne będą wyroby z tektury. Dlatego polecam wam skontaktować się z firmą http://www.topsa.pl, która zajmuje się produkcją tektury i innych wyrobów papierowych. Firma ta działa bardzo profesjonalnie, więc można im zaufać.
autor: leogalante
07 sty 2019 10:15
Forum: O biznesie
Temat: Wóżek widłowy zakup czy wynajem
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1725

Re: Wóżek widłowy zakup czy wynajem

Jeżeli będziesz regularnie wykorzystywał wózki widłowe to ich zakup wydaje się lepszym rozwiązaniem. Ja początkowo wynajmowałem wózki widłowe, potem zdecydowałem się na zakup. Polecam wam skontaktować się z firmą http://www.truckmotor.pl z Olsztyna oni zajmują się wynajmowaniem i sprzedażą wózków wi...
autor: leogalante
07 sty 2019 10:05
Forum: O biznesie
Temat: Wózki widłowe do magazynu - wynajem
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 3712

Re: Wózki widłowe do magazynu - wynajem

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się serwisowaniem, sprzedażą oraz wynajmowaniem wózków widłowych to skontaktujcie się z http://www.truckmotor.pl Sam z nimi współpracuję od dawna i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Ich siedziba znajduje się w Olsztynie.
autor: leogalante
03 sty 2019 16:02
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Jakie reklamy na targi?
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 7798

Re: Jakie reklamy na targi?

Jeżeli chcecie dobrać odpowiednią reklamę dla waszej firmy to powinniście nawiązać współpracę z https://www.arfa.pl/ Jest to firma zajmująca się doradztwem marketingowym i reklamowym. Oni wam pomogą w odpowiednim zareklamowaniu firmy.
autor: leogalante
03 sty 2019 15:51
Forum: Pogaduchy
Temat: Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki?
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 8123

Re: Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki?

W Szczecinie swoją siedzibę ma firma http://www.autopromelka.pl/ Zajmują się oni sprzedażą części zamiennych do samochodów. Części, które od nich zakupiłem do swojego samochodu świetnie się spisują i nie kosztowały fortuny.
autor: leogalante
03 sty 2019 12:17
Forum: Pomysł na biznes
Temat: inwestowanie
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 396

Re: inwestowanie

Ja polecam wam zainwestować w biznesy regionalne takie jak piekarnia czy sklepy. Każda osoba prawie codziennie kupuje pieczywo, więc piekarnia jest opłacalnym biznesem. Jeżeli zdecydujecie się w nią zainwestować to skontaktujcie się z firmą http://www.guztech.com.pl/ Oni zajmują się sprzedażą sprzęt...
autor: leogalante
03 sty 2019 11:57
Forum: Biznesplan
Temat: Reklama dla firmy - co polecacie ?
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 5523

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Warto rozważyć nagranie materiału reklamowego, który potem można puścić w Internecie czy telewizji regionalnej. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem to skontaktujcie się z firmą http://www.imperiafilm.com/ Oni zajmują się nagrywaniem tego typu reklam.
autor: leogalante
03 sty 2019 10:00
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Sala na wesele
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 4667

Re: Sala na wesele

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednim miejscem na zorganizowanie wesela polecam zapoznać się z ofertą dworku http://palacwkonarach.pl/ który znajduje się pod Kielcami. Tam zorganizowałem swoje wesele, które było idealne.