Znaleziono 211 wyników

autor: leogalante
17 paź 2018 08:04
Forum: O biznesie
Temat: Jak zlecić baner do druku?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5223

Re: Jak zlecić baner do druku?

Wystarczy zgłosić się do sprawdzonej firmy, która się tym zajmuje. Jeżeli mieszkacie w województwie wielkopolskim to polecam wam skontaktować się z http://www.reklamachojna.pl Wykonali już dla mnie niejeden baner i mogę wam powiedzieć że robią to świetnie.
autor: leogalante
16 paź 2018 15:17
Forum: Obsługa prawna
Temat: Dobry prawnik
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 27894

Re: Dobry prawnik

Dobry prawnik, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy jest bardzo ważny. Jeżeli poszukujecie takiego prawnika to skontaktujcie się z kancelarią http://www.adwokat-kamienowska.pl Kancelaria ta znajduje się we Wrocławiu.
autor: leogalante
16 paź 2018 12:04
Forum: Najbardziej dochodowe branże
Temat: Dobra drukarnia
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 293

Re: Dobra drukarnia

Jeżeli poszukujecie dobrej drukarni na terenie województwa śląskiego to skontaktujcie się z http://www.aaprint.pl Drukarnia ta ma szeroki zakres usług, więc powinna sprostać waszym wymaganiom. Sam korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że działają bardzo profesjonalnie.
autor: leogalante
16 paź 2018 11:43
Forum: Innowacje w biznesie
Temat: nowoczesne stoisko na targach
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 264

Re: nowoczesne stoisko na targach

Najlepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje się przygotowywaniem stoisk targowych. Taką firmą jest http://www.agexpo.pl W swojej ofercie mają między innymi przygotowywanie oprawy graficznej i multimedialnej dla stoisk, więc na pewno przygotują dla ciebie nowoczesne stoisko targowe.
autor: leogalante
16 paź 2018 11:12
Forum: Inne
Temat: Wypad na weekend
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 16937

Re: Wypad na weekend

Polskie góry są fajnym celem weekendowej wycieczki o każdej porze roku. Ja najbardziej lubię zatrzymywać się w miejscowości Białka Tatrzańska. Znajduje się tam hotel http://www.hotelgorskibialka.pl Tam dbają o wszystkich swoich gości.
autor: leogalante
16 paź 2018 11:02
Forum: O biznesie
Temat: Impreza firmowa
Odpowiedzi: 105
Odsłony: 8314

Re: Impreza firmowa

Przy organizacji imprezy firmowej, najważniejsze jest znalezienie dobrego miejsca, które zajmuje się imprezami okolicznościowymi. Jeżeli poszukujecie czegoś na terenie województwa podlaskiego to skontaktujcie się z http://www.hotelsuprasl.com W tym hotelu możecie zorganizować udaną imprezę firmową.
autor: leogalante
16 paź 2018 10:11
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Wyposażenie cukierni
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 4822

Re: Wyposażenie cukierni

Witryny cukiernicze, zamrażarki, komory chłodnicze oraz wiele innych rzeczy, które są potrzebne do wyposażenia cukierni znajdziecie w ofercie firmy http://www.iglootechnika.pl Polecam wam się do nich zgłosić, jeżeli chcecie otworzyć własną cukiernię czy piekarnię.
autor: leogalante
16 paź 2018 09:29
Forum: O biznesie
Temat: Produkcja mebli
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 1430

Re: Produkcja mebli

Produkcja mebli jest ciekawym i raczej opłacalnym pomysłem na biznes. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam nawiązać współpracę z firmą http://www.inoxa.info.pl Zajmują się sprzedażą akcesoriów meblowych, takich jak kosze na naczynia, pojemniki i garnki do szafek. Jeżeli będziecie produkować ...
autor: leogalante
16 paź 2018 08:03
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Jaka myjnia samochodowa
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 3432

Re: Jaka myjnia samochodowa

Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina i poszukujecie myjni samochodowej to polecam wam wybrać się do http://www.myjnia-estyma.pl Sam jeżdżę do tej myjni samochodowej i zawsze wraca z idealnie wyczyszczonym samochodem.
autor: leogalante
15 paź 2018 13:40
Forum: Biznesplan
Temat: Reklama dla firmy - co polecacie ?
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 3401

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Jeżeli poszukujecie pomysłów na reklamę firmy to polecam wam zajrzeć na stronę http://literypodswietlane3d.pl/ Firma ta oferuje między innymi neony reklamowe, oklejanie samochodów, bandery czy druk wielkoformatowy. Na pewno w ich ofercie znajdziecie coś dla swojej firmy.