Znaleziono 38 wyników

autor: Poleczka.M
11 wrz 2018 10:39
Forum: O biznesie
Temat: Szkoła jazdy
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1428

Re: Szkoła jazdy

Ja chodziłam do Szkoły jazdy PZM w Lublinie i bardzo sobie ten ośrodek chwalę. Zdałam co prawda za drugim razem ale to raczej było z mojej winy. Jak ktoś jes z tych okolic i zastanawia się gdzie zapisać się na kurs to polecam ich bardzo serdecznie.
autor: Poleczka.M
06 wrz 2018 11:48
Forum: Miejsca przyjazne dla biznesu
Temat: Dobry komputer do pracy w domu
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1256

Re: Dobry komputer do pracy w domu

Jeżeli nie chcesz przepłacać to warto wejść na stronę sklepu komputerowego z i sprawdzić ceny komputerów używanych ze sklepu SHOPLET . Ja tam kupiłem kilka komputerów do firmy i działają jak nowe.
autor: Poleczka.M
29 sie 2018 13:43
Forum: Inne
Temat: Gdzie mogę kupić plisy, rolety okienne w Gdańsku?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 56

Re: Gdzie mogę kupić plisy, rolety okienne w Gdańsku?

My zamawialiśmy rolety do biura z firmy FHU Janar z Gdańska. Zamówiliśmy rolety wraz z montażem i firma szybko przyjechała wymierzyła i po sprawie. Dokupiliśmy tez komplet moskitier i teraz mamy cały komplet.
autor: Poleczka.M
29 sie 2018 12:19
Forum: Miejsca przyjazne dla biznesu
Temat: Miejsce idealne na konferencję
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 879

Re: Miejsce idealne na konferencję

Ja mogę polecić hotel Słowik w Poniatowej w woj lubelskim. Jakiś czas temu organizowaliśmy tam konferencję i powiem wam, że to bardzo ładne i malownicze miejsce w sam raz na konferencję i wyjazd prywatny. W hotelu jest restauracja, w której można dobrze zjeść przysmaki regionalne oraz potrawy kuchni...
autor: Poleczka.M
28 sie 2018 13:03
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Własna restauracja.
Odpowiedzi: 69
Odsłony: 2615

Re: Własna restauracja.

Też do restauracji przyda się kominek ? i jestem pewna, że taka dekoracja i będzie szczególnie w zimowe wieczory super atrakcją. My mamy kominek z firmy EkoKlimat z miejścowości Trzcianka. Warto wejść do nich stronie i zapoznać się z oferta.
autor: Poleczka.M
28 sie 2018 12:16
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Własna restauracja.
Odpowiedzi: 69
Odsłony: 2615

Re: Własna restauracja.

Warto zainwestować w dodatki we własne restauracji . Ciekawą ofertę na drewniane dodatki typu drewniane okładki do kart menu i inne dekorację oferuję sklep Decorest z Wałbrzycha.
autor: Poleczka.M
24 sie 2018 12:24
Forum: Banki, konta firmowe
Temat: Konta,kredyty,lokaty-doradztwo!
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 5522

Re: Konta,kredyty,lokaty-doradztwo!

Doradztwo firnanswowe to swoisty klucz do sukcesu bo dzięki takiemu doradcy można uzyskać kredyt najbardziej odpowiedni dla danej osoby i ominąć "kruczki".My też korzystaliśmy z usług tego biura z Będzina finanse-slask i bardzo dobrze nam doradzili.
autor: Poleczka.M
23 sie 2018 12:59
Forum: O biznesie
Temat: wzrok
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 1039

Re: wzrok

Okulary do pracy przed komputer to podstawa. Ja długo nie nosiłam okularów i potem to mi się odbiło z nawiązką. Moja znajoma poleciła mi ten salon salon optyczny we Wrocławiu - Zakład Optyczny Joanna Trzcinowicz - najlepszy optyk.
autor: Poleczka.M
08 sie 2018 13:21
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: serwis komputerów,
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 268

Re: serwis komputerów,

Jeżeli szukasz dobrej firmy, gdzie kupisz praktycznie wszystko co z komputeryzacją związane. W firmie SHOPLET z Wrocławia takie urządzenia można kupić. Mam do nich pełne zaufanie i wiem, że dostanę sprawną rzecz do użytku na długie lata.
autor: Poleczka.M
26 lip 2018 12:47
Forum: Pogaduchy
Temat: Hotel na konferencję
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 544

Re: Hotel na konferencję

Sprawdź ofertę hotelu Caspar w Jeleniej Górze. Hotel Caspar proponuje kompleksową organizację konferencji i szkoleń i w ofercie mają : wynajem Sali na potrzebę szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, catering w trakcie konferencji,biznes lunch w przerwie, oznakowanie organizacyjne sali, nowoczesn...