Znaleziono 11 wyników

autor: Lotthid
26 lis 2018 14:47
Forum: Pomysł na biznes
Temat: O co ludzie pytają?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 31

Re: O co ludzie pytają?

Cześć. Mi się to rzadko zdarza, najczęściej pytają o godzinę. Nie zdarzyło mi się nic innego. Ostatnio blog http://swiadomosc-swiata.pl/ pisał ciekawy post o takich ulicznych stereotypach. Zajrzyj sobie bo czuję że trafi to do ciebie. No i będziesz wiedział czego się wystrzegać żeby nie podchodzili.
autor: Lotthid
19 lis 2018 13:32
Forum: Biznesplan
Temat: Zakłady bukmacherskie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 158

Re: Zakłady bukmacherskie

Zajrzyj na Portal Obyci bo często poruszają tam tematy związane właśnie z hazardem i zakładami. Sam kiedyś wkładałem w to duże pieniądze ale gdy zobaczyłem jak to wygląda od drugiej strony, że szanse nie zawsze sa korzystne jakoś oprzytomniałem.
autor: Lotthid
31 paź 2018 12:18
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Etykiety na słoiki
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 138

Re: Etykiety na słoiki

Wow, nie wiedziałem że aż tyle miejsc jest które zajmują się etykietami. Zawsze wydawało mi się że jak się chce coś produkować to samemu trzeba wymyślić poszczególne elementy.
autor: Lotthid
22 paź 2018 14:25
Forum: Zarabianie w internecie
Temat: Fotki na sprzedaż
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 134

Re: Fotki na sprzedaż

Tutaj jest podane ile mniej więcej możesz się spodziewać za odsprzedawanie zdjęć do baz - http://robie-fotki.pl/ . Nie ma kokosów ale jako forma dorobienia sobie to całkiem niezła opcja. Wg mnie jako zajęcie główne jest zbyt nie opłacalne.
autor: Lotthid
22 paź 2018 10:43
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Blog doskonała fotografia
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 76

Blog doskonała fotografia

Witam serdecznie. Sądzicie że z bloga można zrobić pełnoprawną pracę? Prowadzę blog doskonała fotografia i wpadłam na pomysł żeby rozwinąć go do całkiem sporych rozmiarów. Jak myślicie, warto działać w tym kierunku czy może lepiej pozostać przy hobbystycznym pisaniu.
autor: Lotthid
05 paź 2018 14:06
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Drukowanie 3d
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 87

Drukowanie 3d

Witam was serdecznie. Jak się zapatrujecie na usługi drukowania 3d? Sądzicie że to ma sens i szansę powodzenia? Czy może jednak społeczność nie jest chętna do korzystania z tego typu rozwiązań? Jestem ciekawy waszego zdania, pozdrawiam.
autor: Lotthid
24 wrz 2018 12:51
Forum: Prawo
Temat: Prawnik z doświadzeniem
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 259

Prawnik z doświadzeniem

Miałam bardzo trudną sprawę, która wymagała od adwokata nie tylko dużej wiedzy, ale również zaangażowania i mnóstwa poświęconego czasu i mecenas sobie z tym książkowo poradziła. Kancelaria Pawłowska oferuje pomoc prawna adwokat wrocław która faktycznie jest skuteczna. Nie tak jak w przypadku wielu i...
autor: Lotthid
29 sie 2018 09:17
Forum: Inne
Temat: spółka w niemczech
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 83

spółka w niemczech

Cześć, chciałem się dowiedzieć czy spółka w niemczech to trudne zadanie do ogarnięcia. Wie ktoś może jak to wygląda od strony papierkowej? Nie wiem jak się za to zabrać a tak z taką pomocą myślę że powinno to pójść bez problemu, też zależ mi trochę na czasie jeśli chodzi o otwarcie takiej działalnoś...
autor: Lotthid
07 sie 2018 10:37
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Manekiny sklepowe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 98

Manekiny sklepowe

Cześć i czołem drogie kobietki. Otóż jeżeli chcecie wystartować ze swoim jakże oryginalnym pomysłem jakim jest kolejny butik, bez problemu możecie się zaopatrzyć w całe wyposażenie w sklepie store4store.com . Co tam znajdziecie to już głowa mała, od manekinów we wszystkich możliwych rozmiarach czy k...
autor: Lotthid
02 sie 2018 09:55
Forum: Obsługa prawna
Temat: Obsługa prawno-cywilna
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 366

Obsługa prawno-cywilna

Cześć. Moja przyjaciółka szuka odpowiedniego prawnika do sprawy rozwodowej. Powiem tak, miłe i przyjemne zadanie to to nie będzie, więc potrzebujemy kogoś naprawdę dobrego. Kwestie pieniężne nie grają roli. Kogo polecicie? Na innym forum sporo osób polecało mi o kancelarię https://kbg-adwokaci.pl, j...