Znaleziono 79 wyników

autor: qkula
31 lip 2018 16:18
Forum: Biuro, lokal
Temat: Jaki laptop do biura?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 472

Re: Jaki laptop do biura?

Jeśli nie potraficie się zdecydować na konkretny model laptopa, możecie poczytać porady eksperckie, które znajdziecie na stronie http://www.komputerekspert24.pl/. Moim zdaniem znajdziecie tam odpowiedzi na wiele różnych pytań dotyczących wyboru idealnego laptopa.
autor: qkula
31 lip 2018 16:17
Forum: Pomysł na biznes
Temat: naprawa laptopa
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 305

Re: naprawa laptopa

Czasem po prostu nie opłaca się naprawiać. Tym bardziej, że za niewielkie pieniądze można kupić świetne laptopy poleasingowe. Rzuć okiem na artykuł http://www.komputerekspert24.pl/porady/11/komputer-poleasingowy-czy-warto . Dużo ludzi decyduje się na zakup takiego komputera i są bardzo zadowoleni.
autor: qkula
03 lip 2018 12:16
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Jakie sa wg Was nowoczesne schody wewnętrzne?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 237

Re: Jakie sa wg Was nowoczesne schody wewnętrzne?

Ja też uważam, że najlepszą opcją jest drewno. Schody drewniane przecież zawsze będą modne. Można do nich dobrać na przykład ciekawe balustrady, aby nadać im bardziej nowoczesnego stylu. Bardzo duży wybór najróżniejszych balustrad znajdziecie w ofercie firmy Kobamet: http://www.kobamet.pl/ .
autor: qkula
03 lip 2018 12:14
Forum: Pogaduchy
Temat: terapia dla par
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 1402

Re: terapia dla par

Wydaje mi się, że czasem wystarczy mieć pomysł i okaże się, że terapia nie jest wcale potrzebna. Mam na myśli na przykład gadżety erotyczne. Co Wy na to? Myślę, że takie akcesoria analne to naprawdę ciekawa opcja.
autor: qkula
03 lip 2018 12:10
Forum: Pogaduchy
Temat: Które apteki w Jaśle są dobrze zaopatrzone?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 123

Re: Które apteki w Jaśle są dobrze zaopatrzone?

Ja tam zawsze korzystam z takiej możliwości jak apteka online i uważam, że to najlepsza opcja. Nie musisz szukać apteki z dobrym zaopatrzeniem - po prostu klikasz, a to wszystko załatwiasz bez wychodzenia z domu. Jestem pewna, że będziesz zadowolony.
autor: qkula
15 cze 2018 11:18
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Własna firma
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 2248

Re: Własna firma

A co myślicie o tym, aby na poważnie zająć się sprzedażą suplementów diety? Udało mi się znaleźć ofertę firmy, która się specjalizuje w ich produkcji - jest to firma Tantus: http://tantus.pl/. Oferują wytworzenie produktu gotowego do sprzedaży.
autor: qkula
15 cze 2018 11:01
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Sala na wesele
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 2138

Re: Sala na wesele

Załatwienie sali na wesele to tylko jedna z wielu kwestii. Bardzo ważne są też zaproszenia - w końcu to one jako pierwsze docierają do naszych gości. Właśnie dlatego jest to dla mnie wielkim dylematem, i mimo tego, że podoba mi się taki wzór: https://www.zapi.pl/kolekcje-zaproszen-slubnych/460-ekolo...
autor: qkula
11 cze 2018 14:57
Forum: Szkolenia
Temat: Szkolenie woj. podkarpackie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 315

Re: Szkolenie woj. podkarpackie

Moim zdaniem województwo podkarpackie to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o lokalizację. Jest to rejon dość turystyczny dlatego większość hoteli oferuje dobre warunki zakwaterowania, obiekty są też wyposażone w SPA, a co nas najbardziej interesuje - w sale konferencyjne. Zajrzyjcie tutaj: http://www....
autor: qkula
22 maja 2018 08:18
Forum: Biznesplan
Temat: Reklama dla firmy - co polecacie ?
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 3006

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Ja z doświadczenia polecam dobrą stronę internetową i pozycjonowanie. Jest to klucz do sukcesu. Oczywiście najlepiej takie zadanie zlecić specjalistom, którzy wykonają wszystko od A do Z i mają o tym profesjonalną wiedzę. Rzuć okiem na przykład na strony internetowe Szczecin Smart SEO Group . Myślę,...
autor: qkula
18 maja 2018 11:39
Forum: Biznes, lifestyle
Temat: Warto kupić laptop od Apple?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 5152

Re: Warto kupić laptop od Apple?

Z doświadczenia wiem, że nie warto. Baterie się psują od razu po gwarancji, sprzęt jest praktycznie do wyrzucenia. Lepiej kupić sobie laptop poleasingowy - http://www.mdmkomputery.pl/poleasingowe-laptopy. Często mają mocniejsze parametry niż nowe sprzęty od Apple, a są dużo tańsze.