Znaleziono 166 wyników

autor: cyanogen
25 wrz 2018 23:43
Forum: Pogaduchy
Temat: kredyt gotówkowy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 12

Re: kredyt gotówkowy

Rankingów raczej unikam, staram się raczej znajdować takie strony, gdzie są wypisane oferty kredytu, bądź pożyczki i można je w prosty sposób samemu wybrać. Nie jestem przekonany do takich zwykłych rankingów, ponieważ często są moim zdaniem przekłamane.
autor: cyanogen
25 wrz 2018 23:41
Forum: Pogaduchy
Temat: Badania psychologiczne na kierowców
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 9

Re: Badania psychologiczne na kierowców

Gdy ja byłem na tego typu badaniu, to zajęło mi to około półtora godziny. Myślę, że to w miarę krótki czas, nie wiem czy da się to zrobić szybciej.
autor: cyanogen
23 sie 2018 18:42
Forum: Startups
Temat: Sklep internetowy za 1 zł dziennie
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 15961

Re: Sklep internetowy za 1 zł dziennie

Taki sklep nijak nie będzie profesjonalny, choćby nie wiem co się robiło. Tworzenie sklepów internetowych powinno być indywidualne, na prawdziwy sklep trzeba wyłożyć kilka tysięcy, jednak to się dość szybko zwraca. Obecnie jedne z lepszych sklepów jest w stanie zrobić https://solv.pl/sklepy-internet...
autor: cyanogen
23 sie 2018 15:59
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Sprzedaż na Allegro
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1069

Re: Sprzedaż na Allegro

Pomyśl lepiej co w przypadku, gdyby np allegro upadło. Zostajesz wtedy bez niczego i musisz startować od początku. Więc może korzystniej będzie stworzyć niezależny sklep internetowy? Przekonała mnie do siebie agencja https://solv.pl/sklepy-internetowe/ i faktycznie projekt sklepu jest na najwyższym ...
autor: cyanogen
23 sie 2018 15:15
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Czy tradycyjna reklama odchodzi do lamusa?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 8009

Re: Czy tradycyjna reklama odchodzi do lamusa?

Coraz mniej osób, nawet tych lokalnych korzysta z tradycyjnych form reklamy. Najprościej jest dotrzeć do szerokiego grona ludzi poprzez internet, to właśnie przez niego najprościej jest znaleźć nowych klientów. Agencja interaktywna Trójmiasto solv zawsze posiada optymalne formy reklamy, które przyci...
autor: cyanogen
12 sie 2018 23:38
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Przygotowania do sprzedaży internetowej
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 3884

Re: Przygotowania do sprzedaży internetowej

Na sam początek trzeba wybrać firmę, która wykona sklep internetowy, jest to czasochłonna sprawa, więc warto pomyśleć o tym prędzej. Tworzenie sklepów internetowych świetnie wychodzi dla https://solv.pl/sklepy-internetowe/ więc zlecając to im możesz być pewny, że się nie zawiedziesz.
autor: cyanogen
12 sie 2018 23:32
Forum: Pogaduchy
Temat: Optymalizacja stron?
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 2601

Re: Optymalizacja stron?

Optymalizacja strony internetowej jest wymagana do dalszego jej pozycjonowania, w innym przypadku będziesz tylko marnować pieniądze na nieskuteczną reklamę. Dlatego warto jest zgłosić się do https://solv.pl/optymalizacja-strony-internetowej/ w celu przebadania swojej witryny.
autor: cyanogen
12 sie 2018 23:23
Forum: Inne
Temat: Warto inwestować w pozycjonowanie?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1797

Re: Warto inwestować w pozycjonowanie?

Oczywiście, że warto, ale nie zapominaj, że pozycjonowanie, to nie jedyna opcja reklamy firmy. Jest dużo ciekawych opcji, aby zachęcić potencjalnych klientów, a agencja interaktywna https://solv.pl może pomóc Ci do nich dotrzeć.
autor: cyanogen
12 sie 2018 23:09
Forum: Pogaduchy
Temat: Promocja małego biznesu
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 1837

Re: Promocja małego biznesu

Marketing internetowy to szansa na zwiększenie przychodów dla każdej firmy, dobrze wykonany potrafi przynieść zyski małymi kosztami. Więc skontaktuj się z https://solv.pl/uslugi/ w celu przeprowadzenia kampanii dla Ciebie.
autor: cyanogen
12 sie 2018 19:57
Forum: Pogaduchy
Temat: Pozycjonowanie a słowo kłuczowe
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 456

Re: Pozycjonowanie a słowo kłuczowe

Odpowiednie dobranie słów kluczowy jest często skomplikowane, warto nad tym trochę posiedzieć, by stworzyć jak najlepszą listę. Takie pozycjonowanie należy również zlecać wyłącznie profesjonalistom, dlatego ja zlecam to dla agencji interaktywnej https://solv.pl