Znaleziono 268 wyników

autor: gorka2
24 kwie 2019 20:59
Forum: Innowacje w biznesie
Temat: Własny biznes
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 421

Re: Własny biznes

Po co kupować spółkę, skoro można ją założyć? Nie ma z tym wiele problemu. Tutaj http://www.spolka-w-organizacji.pl jest cały blog poświęcony problematyce spółek. Można się tam wiele dowiedzieć. Blog prowadzą prawnicy. Taka wiedza na pewno okaże się przydatna i to nie tylko przy zakładaniu spółki, a...
autor: gorka2
21 kwie 2019 22:25
Forum: Biuro, lokal
Temat: Aranżacja lokalu
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 2141

Re: Aranżacja lokalu

A może warto zdecydować się na fit out lokalu ? Myślę, że w ten sposób można przystosować lokal do swoich potrzeb. Tutaj https://totalsec.pl jest namiar na firmę, która oferuje tego typu rozwiązania. Total Sec specjalizuje się w tego typu kompleksowych remontach. Od lat działają na rynku.
autor: gorka2
20 kwie 2019 23:08
Forum: Pogaduchy
Temat: oryginalny alkohol
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 366

Re: oryginalny alkohol

Alkohol uzależnia. Poza tym na drugi dzień jest po nim kac. Alternatywnym rozwiązaniem może okazać się kava kava . Tutaj https://kavasklep.com/kava_kava można dowiedzieć się o niej więcej. Można w ten sposób się odstresować nie wyniszczając przy okazji organizmu. Poza tym pomaga też zasnąć. Uspokaja...
autor: gorka2
20 kwie 2019 21:18
Forum: Zakładanie firmy
Temat: prawnik w firmie
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 9877

Re: prawnik w firmie

Wiadomo, że od prawnika można uzyskać wszelkie niezbędne informacje. Tutaj http://www.spolka-w-organizacji.pl jednak jest blog, gdzie poruszane są kwestie dotyczące spółek. Można się naprawdę wiele dowiedzieć. Blog prowadzą prawnicy, którzy specjalizują się w tej dziedzinie prawa.
autor: gorka2
19 kwie 2019 23:39
Forum: Pogaduchy
Temat: Ubrania na wiosnę
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 484

Re: Ubrania na wiosnę

Możecie też sprawdzić sobie ten sklep https://supersklep.pl . Mają tam spory wybór różnych ubrań. Myślę, że warto się przyjrzeć tak szerokiej ofercie. Można tam szybko wszystko znaleźć. Mają odzież różnych marek. Z powodzeniem każdy zrobi tam kompleksowe zakupy. Są tam również różnorodne buty w sprz...
autor: gorka2
16 kwie 2019 23:14
Forum: Pogaduchy
Temat: Gdzie leczyć uzależnienie od alkoholu?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 481

Re: Gdzie leczyć uzależnienie od alkoholu?

Nie wiem czy wiecie, ale ciekawą alternatywą dla alkoholu jest kava kava. Nie trzeba się martwić o jej legalność. Od zeszłego roku jest wykreślona z listy substancji zakazanych. Odpręża, relaksuje, ale nie uzależnia i to jest właśnie ogromną jej zaletą. Poza tym pomaga też zasnąć.
autor: gorka2
16 kwie 2019 21:34
Forum: Inne
Temat: Narzędzia
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 941

Re: Narzędzia

Tutaj https://www.beta24.pl/promocja-q2/1937- ... -mini.html jest ciekawa propozycja. W dodatku jest promocja na tą polerkę. Propozycja jest naprawdę ciekawa. W ogóle w tym sklepie możecie zrobić kompleksowe zakupy do warsztatu, firmy czy też na swoje prywatne potrzeby.
autor: gorka2
15 kwie 2019 23:03
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Prywatny Osrodek Leczenia Terapii Uzaleznien?
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 3494

Re: Prywatny Osrodek Leczenia Terapii Uzaleznien?

Przy uzależnieniach, jeśli nie bierzecie tabletek psychotropowych, pomaga kava kava . Odpręża organizm, koi nerwy i sama nie uzależnia. Można sobie o niej tutaj https://kavasklep.com/kava_kava poczytać. Znajdziecie tam wiele cennych informacji. Kava kava jest znana i używana od lat. Dzięki swoim wła...
autor: gorka2
14 kwie 2019 22:59
Forum: Zakładanie firmy
Temat: Założenie działalności gospodarczej lub spolki
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 2953

Re: Założenie działalności gospodarczej lub spolki

Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://www.spolka-w-organizacji.pl . Znajdziecie tam wiele praktycznych informacji na tema spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Można się tam sporo dowiedzieć od prawników, którzy prowadzą ten blog i specjalizują się w tej dziedzinie prawa.
autor: gorka2
14 kwie 2019 22:33
Forum: Pogaduchy
Temat: Leczenie uzależnień
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 2806

Re: Leczenie uzależnień

A tutaj https://kavasklep.com/kava_kava już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Jest tam bowiem ciekawa alternatywa dla alkoholu. Kava kava pomaga pozbyć się uzależnienia i co najważniejsze jest legalna w Polsce. Odpręża i relaksuje, ale nie uzależnia. Znana i ceniona jest od lat.