Innowacyjna księgowość

KacperR

Re: Innowacyjna księgowość

Postautor: KacperR » 03 sie 2018 17:34

Jest to bardzo duże udogodnienie i jak najbardziej mogę z własnego doświadczenia go polecić, ponieważ jest praktycznie niezawodny. Wystarczy odpowiednio zeskanować fakturę i dane zostają wprowadzane automatycznie do systemu. Przy wstawieniu ręcznie nigdy nie ustrzegliśmy się od błędów a teraz w końcu jest z tym spokój. Na koniec nie trzeba szukać znowu po kolei we wszystkich papierach, co jest nie tak i tracić na to znowu mnóstwo czasu :)

MarekJol

Postautor: MarekJol » 10 sie 2018 14:31

W takim razie chyba również sam będę musiał się do niego przekonać, ponieważ ilość dokumentów na koniec miesiąca do wprowadzenia zawsze mnie przeraża i wtedy cała rodzina musi nam pomagać, a tak można byłoby to szybko załatwić.

mandarynka

Postautor: mandarynka » 10 sie 2018 22:50

Tak się zastanawiam, jakie to mogą być innowacje w księgowości...
Księgowość to księgowość, wszystkich obowiązują te same przepisy, w systemach księgowych też już chyba nic mnie nie zaskoczy, od dawna korzystam z księgowości online tax care, faktury przesyłam chmurą, nie pamiętam kiedy byłam u księgowej osobiście ;)