Innowacyjna księgowość

KacperR

Re: Innowacyjna księgowość

Postautor: KacperR » 03 sie 2018 17:34

Jest to bardzo duże udogodnienie i jak najbardziej mogę z własnego doświadczenia go polecić, ponieważ jest praktycznie niezawodny. Wystarczy odpowiednio zeskanować fakturę i dane zostają wprowadzane automatycznie do systemu. Przy wstawieniu ręcznie nigdy nie ustrzegliśmy się od błędów a teraz w końcu jest z tym spokój. Na koniec nie trzeba szukać znowu po kolei we wszystkich papierach, co jest nie tak i tracić na to znowu mnóstwo czasu :)

MarekJol

Postautor: MarekJol » 10 sie 2018 14:31

W takim razie chyba również sam będę musiał się do niego przekonać, ponieważ ilość dokumentów na koniec miesiąca do wprowadzenia zawsze mnie przeraża i wtedy cała rodzina musi nam pomagać, a tak można byłoby to szybko załatwić.

mandarynka

Postautor: mandarynka » 10 sie 2018 22:50

Tak się zastanawiam, jakie to mogą być innowacje w księgowości...
Księgowość to księgowość, wszystkich obowiązują te same przepisy, w systemach księgowych też już chyba nic mnie nie zaskoczy, od dawna korzystam z księgowości online tax care, faktury przesyłam chmurą, nie pamiętam kiedy byłam u księgowej osobiście ;)

Jarson

Postautor: Jarson » 25 wrz 2018 09:44

Zgadza się teraz wygoda jest naprawdę duża, ale przy małych biznesach jeżeli chodzi o księgowość online, ponieważ jeżeli już prowadzimy duże przedsiębiorstwo stale się rozwijające to lepiej mieć swój dział księgowości w firmie, aby wszystko było w firmie dopięte na ostatnio guzik, bez narażania się dla US. W takich przypadkach to rzeczywiście system jak Invoice Digitizer sprawdzi się świetnie i też będzie ogromnym odciążeniem dla księgowych które mogą realizować ważniejsze zadania niż ręczne przerzucanie danych do komputera.

somin

Postautor: somin » 25 wrz 2018 12:20

Zgadzam się z Jarsonem - prowadzenie księgowości online to rozwiązanie dobre dla małych firm, w których ten aspekt działalności nie jest zbyt skomplikowany. Przy dużych przedsiębiorstwach dział księgowości jest wymagany, by ktoś był w stanie za to odpowiadać i to kontrolować.

bartecka

Postautor: bartecka » 25 wrz 2018 15:00

Wybór odpowiedniej księgowości do firmy, to nie lada wyzwanie. Ofert jest wiele, cięzko się zdecydować. Myślę, że przy wyborze trzeba przede wszystkim kierować się rozsądkiem, tak aby wybrać doświadczoną i godną zaufania firme. Taką bez wątpienia jest GLC, która oferuje pełna księgowość obsługa. Zobaczcie sami http://www.glc.pl/ksiegowosc . Mam nadzieję, że wybierzecie mądrze.

Pigeon

Postautor: Pigeon » 26 wrz 2018 17:31

W sumie myślę, że macie racje! :)

---
herbaty w saszetkach

kacper_dzik

Postautor: kacper_dzik » 27 wrz 2018 15:29

Skoro mówimy o innowacji, to mi do głowy przychodzi coś takiego jak http://www.taxomatic.pl. To chyba najlepsza rzecz do samodzielnego prowadzenia księgowości.