E-sklep w wersji mobilnej - podnosi sprzedaż?

wannabe

Re: E-sklep w wersji mobilnej - podnosi sprzedaż?

Postautor: wannabe » 13 wrz 2018 22:22

Tak się składa, że dziś każda strona (niezależnie od tego, czy to sklep, czy nie) powinna być dostępna w wersji mobilnej. Nawigowanie po niej jest dla użytkowników smartfonów najwyczajniej wygodne. Jeśli poszukiwałbyś firmy, która mogłaby zaprojektować i zakodować dla Ciebie sklep internetowy, skontaktuj się z https://www.hauerpower.com/ - na jej stronie internetowej możesz zapoznać się z przykładowymi realizacjami. Tym bardziej warto, że ostatnio słyszałem też coś o Mobile First Index :-)

DawiD24

Postautor: DawiD24 » 14 wrz 2018 14:48

Wszystko tak naprawdę można sprzedać. Nawet taki e-sklep sprzeda sie bez problemu.
____
kredyt z poręczycielem

dolanna

Postautor: dolanna » 16 wrz 2018 23:06

Jasne, że tak. Jestem na to świetnym przykładem. Kiedyś mój sklep stacjonarny nie posiadał strony internetowej ani sklepu online. Jednak zajęłam się inwestowaniem w e-commerce i wyniki sprzedaży zaczęły się podnosić. Sami spróbujcie zainwestować w taki temat.

rafek34

Postautor: rafek34 » 17 wrz 2018 19:29

Chyba najbardziej popularna ostatio jest grywalizacja sprzedaży , zerknij na Companion na czym dokładnie polega - wykorzystuje się elementy znane z gier, dla zwiększenia motywacji i przez to i sprzedaży, pracownicy zbierają punkty/znaczki czy jak sobie wymyślicie, wymienne na nagrody, premie i inne bonusy. To motywuje, uwierzcie