Program do zarządzania CRM

babtu

Re: Program do zarządzania CRM

Postautor: babtu » 03 paź 2018 07:27

Działam na Berberis dosyć długo i nie mamy żadnych problemów.
Działa to stabilnie, niezawodnie, ale tak powinno być. Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie.
Jeśli system będzie odpowiedni, to zauważycie zdecydowane różnice w firmie.
Po prostu - wszystko będzie uporządkowane.

Marysia_89

Postautor: Marysia_89 » 08 paź 2018 23:20

Cześć :)

Może warto pomyśleć o bardziej rozbudowanym systemie ERP? Polega on na planowaniu zasobów przedsiębiorstwa. Całość systemu można rozłożyć na kilka mniejszych części, dzięki czemu możemy zarządzać całą firmą: księgowością, finansami, pracownikami czy dostawami :)
Z tego co wiem to CRM może być jednym z modułów ERP, więc może to rozwiązanie bardziej Ci się opłaci!
Ja korzystam z usług firmy Anegis w tym zakresie i jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że wszystko dobrze wytłumaczyłam tak w skrócie :)
Polecam natomiast poczytać więcej na ten temat na ich stronie internetowej: ax-dynamics.com/pl/uslugi/wdrozenia-systemow

etka

Postautor: etka » 10 paź 2018 10:20

Myślisz, że każda firma potrzebuje rozbudowanego ERP-a? Nie wydaje mi się. Skala jest przecież różna. Wprawdzie każdy trzeźwo myślący właściciel chce poprawiać wydajność operacyjną, ale ten, który kieruje małą firmą, powinien zwracać uwagę raczej na pojedyncze moduły z ofert typu https://cenova.pl/, niż duże systemy.

babtu

Postautor: babtu » 15 paź 2018 07:18

Na spokojnie możecie działać z Berberis. Odpowiednie dopasowanie systemu pełni naprawdę kluczową funkcję i sami to zauważycie na etapie prowadzenia działalności. Każdy element systemu ma wpływ na powodzenie biznesu. Jeśli cokolwiek zostanie źle dobrane, to efekty będą wyłącznie negatywne. Tak więc zwracajcie tutaj uwagę na każdy element. Wtedy wszystko będzie OK. A biznes potrzebuje wsparcia ze strony dobrego CRM.

Alicja88

Postautor: Alicja88 » 19 paź 2018 18:22

Cześć,

Czy myślałem może nad czymś bardziej rozbudowanym? Fajne narzędzia oferuje Sid Group, na przykład SAP SCM / IBP.
Dzięki niemu można planować wiele procesów oraz dostarcza bardzo zaawansowane mechanizmy optymalizacyjne.
Używam go od jakiegoś czasu w swojej firmie i jestem nim zachwycona!