Oprogramowanie

ZłoteDziecko

Oprogramowanie

Postautor: ZłoteDziecko » 28 wrz 2017 11:04

Cześć, od jakiegoś czasu prowadzę działalność i ilość dodatkowych programów programików zaczyna mnie dobijać, co jeden działa dobrze to drugi zacina i mam takie kwiatki że masakra. Chodzi o prowadzenie sklepu internetowego. Nie da się tego w jedną całość połączyć jakoś? Zaznaczam, że kryterium zdecydowanie jest cena.

Scarface
Kontaktowanie:

Re: Oprogramowanie

Postautor: Scarface » 28 wrz 2017 11:32

Może opisz dokładnie z czego korzystasz, na jakiej platformie masz postawiony sklep itp. Trudno jest pomóc nie wiedząc jak wygląda Twój sklep internetowy.
EUROTEX - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Kingston

Postautor: Kingston » 28 wrz 2017 13:40

raczej na tych najtańszych to daleko nie zajedziesz. będą się ciąć i tak dalej tak jak masz teraz. to by oznaczało że i tak masz dobrze.

ZOchoty

Postautor: ZOchoty » 28 wrz 2017 14:26

Absolutnie się z tym nie zgodzę, że tańsze to zawsze gorsze. Jedną z najlepszych opcji jest sellasist.pl a można z niego korzystać również za darmo. I to za pełne korzystanie z niego, nie trial

Kingston

Postautor: Kingston » 28 wrz 2017 14:54

może teoretycznie ładnie to wygląda ale nie wydaje mi się, żeby takie było w praktyce. zresztą, pewnie przy "za darmo" są gwiazdki z wytłumaczeniem dlaczego jednak musisz zapłacić.

vera

Postautor: vera » 29 wrz 2017 10:47

Rzeczywiście, aby Ci pomóc, musiałbyś podać więcej informacji

arielka

Postautor: arielka » 11 paź 2018 18:38

Dobre oprogramowanie to doskonałe rozwiązanie stosowane w wielu branżach. Nawet przychodnie decydują się na tego typu rozwiązania, które znacznie usprawniają pracę w takim miejscu. Elektroniczna historia choroby medchart zawiera wszystkie niezbędne informacje o pacjencie. Cały proces leczenia, informacje ostanie zdrowia i innych niezbędnych dla lekarza informacjach. System takie zawiera wiele udogodnień, jak chociażby wystawianie elektronicznych recept, generowanie dokumentów, czy powiadomienia sms o terminie kolejnej wizyty.

łomen9

Postautor: łomen9 » 21 paź 2018 15:57

Specjalne programy beda nam pomagaly w zarzadzaniu swoim biznesem, takze warto z nich korzystac. Wiem, ze tutaj https://pl.linkedin.com/company/itmagination mozna takie zamowic. Dopasowane do potrzeb naszej firmy beda pomagaly nam w pracy.