Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

adrian_borkowski
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2014 13:15

Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

Postautor: adrian_borkowski » 07 lis 2014 14:04

W dzisiejszych czasach większość mniejszych firm ma olbrzymi kłopot w utrzymaniu się na obecnie dynamicznym rynku. Jedną z przyczyn jest niewątpliwie nieskuteczna reklama na którą przedsiębiorcy wykładają ogromne sumy pieniędzy. Przykładem mogą być ulotki. Codziennie wchodząc do metra w Warszawie jestem zasypywany toną ulotek. Czasem biorę, nigdy nie czytam, zawsze wrzucam do kosza.
Jakiś czas temu poznałem skuteczne narzędzie marketingowe, które moim zdaniem jest wspaniałym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest nim program lojalnościowy, który wyróżnia się bardzo znacząco wśród innych programów. Przeciętnie programy lojalnościowe działają lokalnie. Nasz program zrzesza wszystkie branże (niezależnie czy mowa o fryzjerze czy o sklepie obuwniczym czy o wielkiej sieci) i działa na całym świecie. Wśród partnerów handlowych, które z nami współpracują mogę wymienić tylko przykłady: McDonald, KFC, Microsoft, eBay, Amazon, Carrefour, BP itp. itd. Obecnie nie ma na rynku takiego programu, który zrzeszałby zarówno wielkie, potężne firmy jak i te małe, lokalne. Omówię pokrótce kilka korzyści wynikające z uczestnictwa firmy w tymże programie:
-Logo małej firmy występuję wśród tak gigantycznych brandów jak choćby wymieniony McDonald. Niewątpliwie doskonała reklama!
-Firma jest umieszczona w Mobilnej Aplikacji wraz z GPS. Zmienia się rola- klient szuka firmy, a nie firma klienta
-Prócz mobilnej aplikacji firma ma doskonałą reklamę w internecie
-Koszt wejścia firmy w ten program jest niewielki (normalnie programy lojalnościowe kosztują firmy nawet pół miliona!). Mowa tu o jednorazowym koszcie!
-Firma ma dostęp do 5 milionów uczestników programu
-Firma płaci za reklamę dopiero gdy ta będzie skuteczna, czyli gdy fizycznie klient dokona w niej zakupów.
-Znam firmy, które dzięki temu programowi potrafią uzyskać nawet 13-14 utarg w skali roku!
-Personel firmy zostaję wyszkolony w obsłudze programu
-KAŻDA firma może korzystać z tego rodzaju marketingu
Mam znajomego, który wprowadza firmy do tego programu. Jest możliwość porozmawiania z nim na temat szczegółów, ale ta możliwość jest zarezerwowana tylko dla osób, które NAPRAWDĘ będą zainteresowane!

Pozdrawiam!
Adrian Borkowski

Bodler90
Posty: 264
Rejestracja: 02 lip 2015 08:34

Re: Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

Postautor: Bodler90 » 09 sty 2017 02:06

Ja jednak wolę postawić na pozycjonowanie stron, bo czytałem o tym sporo na tym blogu http://www.safe-seo.pl/ . Nie wiem czy wiesz, ale aż 90% ruchu na stronach internetowych pochodzi z wyników wyszukiwania i z tego względu powinno się inwestować głównie w pozycjonowanie stron, które mimo tego że jest procesem długofalowym, to jest również stosunkowo tanią formą marketingu internetowego zwłaszcza jeśli agencja SEO dobierze dla nas frazy, których wysoka widoczność będzie mogła przyczynić się do zwiększenia naszych zysków.

karolminek
Posty: 55
Rejestracja: 23 mar 2015 13:39

Re: Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

Postautor: karolminek » 09 sty 2017 12:58

Pozycjonowanie stron internetowych w dzisiejszych czasach daje najlepsze rezultaty.

kewlar
Posty: 25
Rejestracja: 25 paź 2016 20:22

Re: Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

Postautor: kewlar » 10 sty 2017 21:50

To fakt, bez dobrej strony i jej pozycji w sieci trudno zdobyć nowych klientów. Internet górą. Tylko takie działania powinny być poprzedzone analizą i sfinalizowane przez profesjonalną agencję. Zobacz jakie sukcesy osiąga ta http://greenparrot.pl/ - jedna z lepszych w centrum kraju i nie tylko.

LatajacePaczki_pl
Posty: 40
Rejestracja: 09 gru 2016 08:24

Re: Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

Postautor: LatajacePaczki_pl » 13 sty 2017 11:26

Jeżeli mam być szczery to moim zdaniem każda forma reklamy sklepu internetowego czy generalnie naszej działalności jest wskazana, zarówno pozycjonowanie jak i ogłoszenia, banery czy działalność na forach społecznościowych, każda z tych form będzie owocować wzrostem zainteresowania naszego sklepu i strony.

Bodler90
Posty: 264
Rejestracja: 02 lip 2015 08:34

Re: Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

Postautor: Bodler90 » 18 sty 2017 12:37

Według mnie taka reklamą z pewnością są kalendarz trójdzielne. Kalendarz trójdzielny to niezwykle popularny wzór kalendarzy, można go spotkać w każdym niemal biurze. Zamawiając tego rodzaju kalendarze zapewniamy sobie całoroczną reklamę, a także budujemy pozytywny wizerunek firmy. Wszystkie szczegóły poznacie na stronie http://www.viperprint.pl/produkt/KTR100

siarkan
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2017 16:08
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

Postautor: siarkan » 19 sty 2017 13:04

Do skutecznych reklam należą te w internecie, bo najwięcej osób je widzi i może przekazać dalej w krótkim czasie swoim znajomym, rodzinie, obserwatorom itd. Na szczęście zakładanie profili w mediach społecznościowych nic nie kosztuje, chyba, że coś się zmieniło w przypadku oficjalnych kont firm, tu już trzeba by sprawdzać w regulaminach. I można je fajnie wykorzystać do nawiązywania kontaktu z klientami, np. poprzez dzielenie się życiem firmowym (w pewnej części).
Co nie oznacza, że musimy zapominać o tradycyjnych formach reklamy dla klientów, którym trudno się rozstać z tradycją.

filip009
Posty: 44
Rejestracja: 11 lut 2016 16:49

Re: Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

Postautor: filip009 » 23 sty 2017 15:32

Nie zawsze reklama w sieci da ogromny sukces, gdyż osiedlowy sklepik nie potrzebuje reklamy w sieci, a bardziej w swojej bliskiej okolicy. Są to jednak nieliczne przypadki. Ale dobrą opcją zareklamowania usług lub produktów firmy może być stworzenie loterii promocyjnej. Na stronie https://www.motivationdirect.pl/oferta/loterie-i-konkursy/loteria/ znaleźć można wiele informacji w tym temacie. Taka forma reklamy przyda się i w dużym przedsiębiorstwie i w małym osiedlowym sklepiku. Warto jednak skorzystać z pomocy firm się tym specjalizujących, aby zrobione to było w dobry sposób.

etka
Posty: 36
Rejestracja: 10 paź 2016 09:11

Re: Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

Postautor: etka » 24 sty 2017 10:38

Podstawa skutecznej reklamy to doświadczona firma, która spośród wszystkich możliwości wybierze te najlepsze. Moim zdaniem nie warto powielać strategii promocji innych tylko budżet reklamowy podzielić na kilka różne możliwości. Najrozsądniej chyba dać ogłoszenie np. tu http://www.reklama.pl/przetargi-zlecenia/reklama-zewnetrznawewnetrzna i wybrać spośród oferentów najlepszego wykonawcę.

rodbond
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2017 12:20

Re: Nowoczesna i skuteczna reklama dla małych i średnich firm

Postautor: rodbond » 17 lut 2017 13:38

Jedną z najbardziej skutecznych reklam małych i średnich firm z pewnością jest pozycjonowanie. I to przynosi dobre rezultaty jeśli im zajmują się profesjonaliści. Jedna z takich studiów, który pomoże ci zwiększyć liczbę klientów to http://wezom.pl/services/optymalizacja-stron-www. Tam pracują ludzie, którzy znają się na reklamie i ceny na ich usługi są stosunkowo nie drogie a wyniki na wysokim poziomie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość