archiwizacja dokumentów

Daniel847

archiwizacja dokumentów

Postautor: Daniel847 » 03 mar 2017 14:40

Witam, moja mała działalność zaczyna się robić coraz większa i juz sam nie jestem w stanie zajmować się dokumentacją i podatkami więc mam zamiar to jakoś usprawnić, stąd pytanie kiedy opłaca się już zatrudnić firmę z zewnątrz jak tą archiwizacja dokumentów ? Z góry dzięki za odpowiedź.

kolkwicja

Re: archiwizacja dokumentów

Postautor: kolkwicja » 12 mar 2017 18:54

Powierzając swoją księgowość firmie zewnętrznej to ona zapewnia archiwizację twoich dokumentów w swojej chmurze. Tak jest przynajmniej w księgowości oferowanej przez Bank ING http://www.ingksiegowosc.pl/o-usludze . Dostosują oni ofertę do twoich potrzeb. Od księgowości uproszczonej na zasadach księgi przychodów i rozchodów po pełna księgowość z kontami analitycznymi i obsługą kadrowo-płacową. To ciekawa oferta zwłaszcza dla dużych firm gdzie potrzebny jest cykliczny audyt biegłych rewidentów.

Natalia Walczak

Postautor: Natalia Walczak » 15 mar 2017 18:29

Są specjalne firmy lub programy, które Ci pomogą w tym.

marysia87

Postautor: marysia87 » 19 mar 2017 12:27

Nie wiem, o jakiej ilości dokumentów mowa, ale moim zdaniem można z łatwością przechowywać papiery u siebie, jeśli się tylko na etapie urządzania pomyślało o tym i zamówiło pojemne meble do biura, np. szafy, które można zamknąć i być spokojnym o bezpieczeństwo danych np. :)

antka23

Postautor: antka23 » 23 mar 2017 20:06

Na te wszystkie papiery na pewno przydadzą się szafy metalowe na dokumenty , w których można przechowywać różnorodne i najważniejsze stosy papierów. Dzięki nim możliwe jest posegregowanie wszystkich dokumentów i ułożenie ich w takim porządku, aby potem można było wszystko łatwo znaleźć.