Innowacyjny kierunek studiów

kabek55
Kontaktowanie:

Re: Innowacyjny kierunek studiów

Postautor: kabek55 » 03 lip 2017 12:52

Myślę, że kierunki związane z branżą IT warto studiować.

Adamila021

Postautor: Adamila021 » 05 lip 2017 12:32

Oprócz wiadomej informatyki to myślę, że budownictwo jest bardzo ciekawym kierunkiem. Co chwile nowe firmy wymyślają ciekawe rozwiązania budowlane, nowe materiały budowlane, podłoża itp. Np. bardzo innowacyjnym pomysłem sa profile http://nanofiber.pl/profile/ .Po takich kierunkach poznacie tajniki budowy takich rzeczy i jak wykorzystywać je w praktyce.

dryblas

Postautor: dryblas » 14 lip 2017 15:27

Właściwie wszystko, co jest w jakiś sposób powiązane z nowoczesnymi technologiami :D Na pewno ścisłe kierunki, ale też marketing, zarządzanie, logistyka, języki - wszystko się może przydać, także ja bym nie eliminował żadnej możliwości, bo nigdy się nie wie, gdzie się będzie za kilka lat. Lepiej jednak jest studiować coś, co w choć niewielkim stopniu jest powiązane z osobistymi zainteresowaniami czy zdolnościami, bo inaczej 5 lat będzie istną męczarnią i nie będziemy czuć satysfakcji z ukończenia szkoły wyższej.

jessyx

Postautor: jessyx » 19 lip 2017 09:10

Myślę, że ciekawym i innowacyjnym kierunkiem studiów może być detektywistyka. Z pewnością nie każdemu na pewno się spodoba taki kierunek, ale mnie jak najbardziej przekonuję taka specjalizacja - z pewnością nigdy bym się nie nudził. Widziałem na stronie http://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/detektywistyka/ że od najbliższego semestru rozpoczynają się studia we Wrocławiu na detektywistyce. Trzy lata to nie wiele, a zawód w jakim się specjalizujemy jest na prawdę ciekawy i pozwala na szerokie możliwości.