Programy do zarządzania firmą

jantar

Re: Programy do zarządzania firmą

Postautor: jantar » 18 cze 2018 09:41

Nie polecam timecamp ,to łamanie podstawowych praw człowieka.

Filiip33
Kontaktowanie:

Postautor: Filiip33 » 27 cze 2018 15:21

Warto również rozważyć wprowadzenie do firmy programów do analizy danych oraz do ich wizualizacji żeby przyśpieszyć i ułatwić odczytywanie danych jakie zbieramy do optymalizacji firmy.

nosleep

Postautor: nosleep » 29 cze 2018 12:51

Teraz jest mnóstwo narzędzi ułatwiających zarządzanie i organizację pracy. Ja zdecydowałam się na wprowadzenie do salonu fryzjerskiego, który prowadzę aplikacji do rejestrowania terminów dla klientów. Aplikacja nazywa się gabi.net https://www.gabi.net.pl/ i można ją przetestować bezpłatnie ściągając ją ze strony. Powiem Wam, że to bardzo wygodne rozwiązanie bo jak prowadzi się zapisy ręcznie to łatwo się pomylić a przy rejestracji online nie ma takiej możliwości. Poza tym dostęp do terminarza ma sie cały czas z każdego miejsca z dostępem do sieci.

kerin

Postautor: kerin » 04 lip 2018 13:58

Bardzo fajną opcją, przynajmniej wg mnie, jest korzystanie z takich wirtualnych tablic do przypinania i odpinania zadań. Ma się wtedy pod ręką przejrzysty plan działania w przekroju tygodniowym czy dziennym, a w takich aplikacjach czy platformach można się wygodnie komunikować z innymi działami i wszystkie rozmowy są przejrzyste. Nie ma, że czegoś się nie powiedziało czy zapomniało. Dobrze jest też wprowadzić system do zarządzania urlopami, zamiast wszystko trzymać w wersjach papierowych, tak, żeby każdy mógł podejrzeć, kogo kiedy nie będzie. O takich kwestiach jak systemy do baz danych, przetwarzania danych statystycznych, robienia raportów itd. nie będę mówić, bo tu wymagane jest przynajmniej minimum dla funkcjonowania firmy.

Kanika

Postautor: Kanika » 05 lip 2018 14:17

Wybór dzisiaj jest ogromny, dlatego tak ważnie jest to, by systemy informatyczne odpowiadały potrzebom i wymaganiom firmy, w której zostaną one wdrożone. Zobacz sobie jak to robią na przykład ludzie z connecto.pl pod kątem wdrożenia oraz samego wsparcia po wdrożeniu. Umów się z nimi na spotkanie, dowiesz się jak działają oraz co mogą zaoferować.

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 09 lip 2018 06:04

W pewnych przypadkach programy na nic się zdadzą. Mam tutaj na myśli zarządzanie ludzmi, z którym ja osobiście w ogóle sobie nie radzę. Na szcześćie dla mnie i dla mojej firmy jestem tego świadomy, nie zabieram się za to i zlecam to firmie zewnętrznej, której ofertę znalazłem tu https://grupaprogres.pl/gdynia/ i której calkowicie ufam w tej kwestii. Radzą sobie znakomicie!

Ben

Postautor: Ben » 09 lip 2018 13:47

Zobacz sobie jeszcze na stronie connecto.pl jak działają takie programy oraz ile kosztuje ich wdrożenie. Do wyboru masz między innymi elektroniczny obieg dokumentów oraz podobne rozwiązania w zależności od możliwości i potrzeb. Najlepiej będzie umówić się na prezentację, dzięki temu dowiesz się szczegółów oraz zobaczysz czy ten system jest dla Ciebie.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 10 lip 2018 11:55

Nie szukam systemu czy też programu przeznaczonego konkretnie do zarządzania firmą. Szukam systemu, który pozwoliłby mi zautomatyzować wprowadzanie dokumentów, oszczędziłby tej mozolnej pracy moim pracownikom i zwiększyłby moje zyski. Szukałem już nawet takich systemów i wstępnie zainteresowałem się systemem, kórego oferta znajduje sie pod tym linkiem http://pirxon.com/pl/ . Orientujecie się w takich systemach? Może ktoś byłby w stanie mi doradzić?

RHO.pl

Postautor: RHO.pl » 11 lip 2018 09:40

Akurat jeżeli chodzi o oprogramowanie, system do zarządzania przedsiębiorstwem to polecam zerknąć także do nas na RHO.pl zajmujemy się tym na co dzień i chętnie doradzimy :)

babtu

Postautor: babtu » 16 lip 2018 07:32

Polecam Berberis - pracujemy na nim od kilku lat i po prostu wiem, jak ogromne są różnice. Potencjał ogromny, wiele możliwości pod względem optymalizacyjnym. Powiedzmy sobie szczerze - sytuację to nam diametralnie odmieniło i po prostu teraz to wygląda jak powinno. Ale ogólnie - to wszystko wymaga pilnowania podstaw. Musi być osoba, która wprowadza poszczególne dane i na tej podstawie dopiero możecie dochodzić do pewnych wniosków. To naprawdę kluczowe.