Jaki hosting-chmura dla średniej wielkości firmy

maciejj862

Re: Jaki hosting-chmura dla średniej wielkości firmy

Postautor: maciejj862 » 12 maja 2018 17:26

Niewiele hostingów opartych jest o chmurę obliczeniową. Dobre parametry ma m.in. Cloud VPS od ArubaCloud.pl, tutaj https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx można je sprawdzić - mają jedne z tańszych i wydajniejszych serwerów, warto je przetestować.

Muszka

Postautor: Muszka » 04 cze 2018 17:02

Firehost polecam. Bardzo niski koszt, solidne parametry, niezawodna usługa.
Postawicie wiele stron na jednym koncie i całość powinna działać niezawodnie.
Ale to już musicie testować na własną rękę. Z mojego doświadczenia - super.

ayris

Postautor: ayris » 06 cze 2018 23:53

Zarzyj sobie na https://www.statnet.pl/hosting/ Mają bardzo dobra oferte hostingu dedykowanego już od 49 zł miesięcznie. Z tego co wiem można testować go przez 10 dni za 1 zl. Też szukałam długo hostingu dla ojego sklepu internetowego i oferta Statnet wydaje mi się najlepsza.

Muszka

Postautor: Muszka » 19 lip 2018 17:02

Potwierdzam Firehost - kawał solidnego serwera, niezawodnego, robiącego różnicę.
A zresztą - przerobiliśmy już wiele takich usług i sami doskonale wiemy, jak ogromne są pomiędzy nimi różnice.

foher

Postautor: foher » 01 sie 2018 21:04

Polecam zapoznać się z ofertą firmy Hekko - mają oni zróżżnicowane pakiety hostingowe, dlatego jeżeli będziesz potrzebował w przyszłości większego hostingu, to będziesz mógł po prostu zmienić pakiet ;)

Muszka

Postautor: Muszka » 10 sie 2018 18:45

Firehost sugeruję. Nie ma żadnych problemów, usługa działa stabilnie i jakościowo.
Nie widzę powodów do tego, żeby stawiać na inne usługi. Skoro wszystko działa jak powinno, to po co kombinować?
Akurat ten temat przerabialiśmy już nie raz.