Własny sklep internetowy

drozdobyx

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: drozdobyx » 07 kwie 2016 11:32

Owszem laptop to podstawa, ale trzeba zacząć od porządnego biznesplanu. Można napisać samemu, jest pełno wzorów w internecie a jak nie to udać się do firmy zajmującej się pisaniem biznesplanów

Przesylanie_pl

Postautor: Przesylanie_pl » 26 kwie 2016 13:12

Skoro planujesz otwarcie własnego sklepu internetowego,to koniecznie musisz również nawiązać współpracę z dobrą firmą kurierską,tak aby towar szybko i bezpiecznie był u klienta,akurat pod tym względem możemy pomóc.

protas

Postautor: protas » 19 lip 2016 21:55

Warto zastanowić się jaki model sklepu wybrać - czy to będzie Saas, gdzie mamy tylko dostęp administracyjny, czy postawić jakiś sklep skryptu na własnym serwerze.

Robert55

Postautor: Robert55 » 26 paź 2016 15:18

Nie ma żadnych ukrytych kosztów za otwarcie i korzystanie z tego sklepu?

konstruktor

Postautor: konstruktor » 27 paź 2016 10:19

Myślę, że w tych czasach reklama jest obowiązkowa. Myślę, że pozycjonowanie, nawet przez rok, może poprawić naszą sytuacje w googlu. W zależności od branży można też pomyśleć o reklamach w wyszukiwarkach. Ja bym tego na własną rękę nie robił.

AnnaP

Postautor: AnnaP » 27 paź 2016 12:49

Nie zapominajcie o jednej rzeczy ... jak macie sklep internetowy i dodatkowo importujecie lub eksportujecie to weźcie też pod uwagę wymianę waluty. Nie wiem czy wiecie, ale przy wymianie waluty w jednym kantorze dużo tracicie. Szczegolnie gdy wymieniacie większe sumy. Kantory mają przeróżne kursy i trzymanie się jednego nie ma sensu, bo jednego dnia wymienicie tam najtaniej a kolejnego już nie

Generalnie nie będę promować żadnego kantoru, bo nie przywiązuje się do jednego, ale mogę Wam polecić przeglądarkę na którą się natknełam jakiś czas temu. Wtedy nawet nie wiedziałam, że kantory nie pokazują kosztów ukrytch :///// Ta strona pokaże Wam w którym kantorze jest aktualnie najtaniej :)

AnnaP

Postautor: AnnaP » 27 paź 2016 12:49

a i nie podałam strony: https://xchanger.io/pl

kaaremis
Kontaktowanie:

Postautor: kaaremis » 07 lis 2016 00:38

Prowadzenie własnego sklepu internetowego to duże wyzwanie, szczególnie dla osoby, która ma małe doświadczenie w emarketingu lub też ta działalność będzie jej pierwszą poważniejszą pracą. Na początku trzeba skupić się na tym, aby dostarczyć potencjalnych klientów na stronę. Jak to zrobisz? To już zależy od ciebie. Sposobów jest całe mnóstwo. W zależności od branży trzeba nastawić się na mniejsze lub większe koszty, przynajmniej na początku. Myślę, że kluczem do sukcesu jest cierpliwość i odpowiednia strategia i planowanie. Trzeba stawiać odpowiednie cele - zarówno krótkofalowe, jak i te wybiegające dalej w przyszłość (np. SEO, o które na początku będzie ciężko, na to niestety potrzeba czasu).

mikołaj_w

Postautor: mikołaj_w » 27 kwie 2017 05:12

Własny sklep internetowy to dobra opcja, jak posiada się zaufanych dostawców oraz dobrą reklamę.

Apaczka_pl

Postautor: Apaczka_pl » 28 kwie 2017 06:44

Wszystko o czym piszecie jest oczywiście prawdą i zawsze warto mieć adresy dobrych dostawców i zainwestować w reklamę, bez której ani rusz. Drugą kwestią jest także szybka przesyłka do klienta, akurat tutaj przyda się oprogramowanie i wsparcie logistyczne, które znajdziecie na Apaczka.pl