Program do zarządzania CRM

Arystokrata100

Re: Program do zarządzania CRM

Postautor: Arystokrata100 » 16 lut 2018 11:40

Szłyszałem, że SAP to bardzo popularny program CRM.

babtu

Postautor: babtu » 03 lip 2018 07:45

W zasadzie do wyboru wersji oprogramowania powinno być wam wystarczające to:
https://bms.krakow.pl/erp-berberis/lini ... produktow/
Dlaczego? Bo macie porównanie + opis funkcji, dlatego nie będziecie mieć problemów z tym, aby to wszystko jakoś sensownie dopasować.
A zoptymalizowana działalność powinna funkcjonować zdecydowanie bardziej płynnie. Pilnujcie tych kwestii.

babtu

Postautor: babtu » 05 lip 2018 07:26

Tutaj macie odpowiednie rozwiązania - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/lini ... produktow/
Ogólnie warto stawiać właśnie na wersje takie, które na pewno będą wam odpowiednie pod rodzaj prowadzonej działalności.
Tzn. nie musicie inwestować w pełną gospodarkę magazynową, jeśli wam wystarczy prosty magazyn.
No chyba, że niezbędne są dla was inne funkcje, ale już inna kwestia.

MarekTD

Postautor: MarekTD » 06 sie 2018 13:39

Na rynku wybór CRM-ów jest całkiem spory, ja testowałem JellyCRM, Livespace ostatecznie skończyłem na Comoveo tam mam wszystko czego potrzebuję, całkiem intuicyjnie działa. Jak testowaliście, to napiszcie co myślicie?
Mam nadzieje, że wybrałem najlepiej :D

Krystian321

Postautor: Krystian321 » 07 sie 2018 12:29

Dołączam się do postu, macie jakiś pomysł, żeby dotrzeć do tych przedsiębiorców? Te programy są bardo przydatne. Sam niedawno miałem taką sytuację, gdzie to było bardzo jaskrawe. Robię teraz mały remont. Kupowałem okna do tego osobno, rolety i parapety. Kiedy kupowałem okna oferta była przejrzysta i jasna, widziałem co dostanę, za co ile zapłacę wszystko poszło terminowo. Z roletami i parapetami to mnie krew zalewała, po kilku mailach od gościa od rolet dostałem chociaż tabelkę w excelu ze zdjęciami, ale Ci parapeciarze działali strasznie chaotycznie, albo nie odpisywali, albo odpisywali mi dwoma zdaniami skleconymi na kolanie gdzie pisali: okej, cena i przybliżony termin na realizacji. Ogarnijcie się, szanujcie klienta i jego czas, oferta musi być jasna i przejrzysta, nie wysyłajcie śmieci, jak macie produkt, a nie potraficie go sprzedać to będziecie żreć te parapety.

Pozdrawiam

Gerard24

Postautor: Gerard24 » 26 sie 2018 08:58

Podpinam sie pod post powyżej, niektóre branże zaniedbują ten podstawowy element jakim jest ofertowanie. Nie wiem czy brak jest chęci umiejętności, cy coś innego. Jak robiłem okna to bajka: wizualizacja okien, jak potem chciałem parapety to już siermiężność, jedno zdanie z ceną na maila, jakiś link- nota bene do strony konkurencji ;), poracha. Ostatecznie zamówiłem w dużym składie, bo tam mieli pełną wystawke, nie chciałem ryzykować z kimś kto nie zainwestował w swój rozwój....pozdrawiam

babtu

Postautor: babtu » 07 wrz 2018 07:29

Berberis polecamy pod każdym względem, bo samo rozwiązanie jest naprawdę robiące różnicę, konkretne i wiele daje.
Jak dla mnie to najlepszy system, jaki przerabialiśmy, z ogromem możliwości.
Dopasujcie go z głową, to wtedy zauważycie realne korzyści.
A optymalizacja w tych czasach jest po prostu niezbędna.

babtu

Postautor: babtu » 17 wrz 2018 07:21

Berberis jest absolutnie niezawodny i robi różnicę.
Przede wszystkim praca na tym systemie jest bardzo wygodna.
Co to daje? Moim zdaniem pod tym względem zaszły mocne zmiany i po prostu działanie na takich systemach ma kluczowe znaczenie.
A jak to będzie wyglądać dalej? To dopiero czas pokaże, ale wsparcie ze strony ERP będzie coraz bardziej niezbędne.

łomen9

Postautor: łomen9 » 19 wrz 2018 19:50

W swojej firmie warto tez miec specjalne oprogramowanie, ktore bedzie nam pomagac w zarzadzaniu firma. Takie mozna tutaj https://pl-pl.facebook.com/ITMAGINATION/ sobie zamowic. Bedzie sie nam duzo latwiej pracowalo. Warto sobie kupic takie oprogramowanie.

Tymoteusz1

Postautor: Tymoteusz1 » 23 wrz 2018 22:21

Faktycznie, teraz przecież większość firm wymaga takich programów do sprawnego funkcjonowania. Bez nich ciężko sprawnie zarządzać biznesem. Właśnie dlatego w https://teamquest.pl/praca-w-it/k/iOS jest tak duży popyt na programistów. Warto rozważyć ten kierunek kariery.