Zdalna księgowość

Knook

Zdalna księgowość

Postautor: Knook » 30 lis 2014 20:59

Coraz częściej spotykam się z pojęciem zdalnej księgowości, która jest prowadzona przez normalne biuro rachunkowe. Czy ktoś z Was moze korzysta z takiej formy i może polecić, a wręcz przeciwnie?

Wimen

Re: Zdalna księgowość

Postautor: Wimen » 01 gru 2014 13:24

ja korzystam z constans, prowadza mi ksiegowosc zdalnie i jestem bardzo zadowolona z tej wspolpracy. swietnie sie spisuja, wiec moge polecic taka forme ksiegowosci :)

Palermo

Postautor: Palermo » 13 sty 2015 21:06

ja jestem zadowolony z ksiegowosci w tradycyjnym wydaniu, ktora prowadzi mi financialluk. jednak nie ma to jak osobiscie z kims porozmawiac w razie watpliwosci :)

tomuseek

Postautor: tomuseek » 13 sty 2015 23:41

programy do księgowości online chyba dopiero raczkują, ale jak na razie słyszę raczej dobre opinie

LatajacePaczki_pl

Postautor: LatajacePaczki_pl » 09 gru 2016 09:37

Samo miejsce w którym biuro ma siedzibę nie jest aż tak istotne, bardziej polecam zwrócić uwagę na jakość i profesjonalizm danych usług, a biura rachunkowe online to znakomita opcja, wiem bo mam z tym dobre doświadczenia.

Lucka99

Postautor: Lucka99 » 25 maja 2017 17:55

Ja korzystam ze zdalnej księgowosci wspomagając się BIZin em, wszystko sobie wklepuje w ten system do faktur, to siedzi w archiwum a kiedy trzeba to do swojego biura wysyłam tyko plik wymiany. to tak w skrócie oczywisice, ale to nie jest trudne a program jest intuicyjny. Troche sie bałam na poczatku takiego rozwiazania, ale zaryzykowałam i nie załujee

Monika87

Postautor: Monika87 » 26 maja 2017 13:36

ja fakturuję na mojksiegowy24, byłam na płatnym fakturowaniu (pakiet roczny nie całe 60 zł brutto), a obecnie powiększyłam swój pakiet do pakietu fakturowanie z biurem rachunkowym. Wszystko obecnie odbywa się online, przesyłam dokumenty do platformy, biuro odbiera, potem jak już wszystko ma podliczone to otrzymuje nawet wiadomość sms z treścią o podatku/składce do zapłacenia i wszystkich dodatkowych danych potrzebnych do wykonania przelewu. Poza tym, gdy potrzebuję porady odnośnie wystawianego dokumentu, bez żadnego problemu mogę się skontaktować z księgowymi ;) nie jestem jakoś rozwojową kobietą, ale taka forma współpracy mi odpowiada, bo nie tracę czasu na dojazdy do biura.

Maciejo

Postautor: Maciejo » 28 maja 2017 23:39

Ja też u siebie lecę tylko na tym programie Bizin, bo parę programów już w firmie miałem, ale ten jest jak dotąd najlepszy. Ma sporo opcji, ale obsługa nie jest jakaś super skomplikowana - raczej intuicyjna.

Forumowicz

Postautor: Forumowicz » 29 maja 2017 16:14

Jest to jakieś rozwiązanie, jeśli finansowo się opłaca, to moim zdaniem warto (o ile się nie obawiasz). Mając biuro na miejscu, zawsze możesz szybko i sprawnie wyjaśnić potencjalne niejasności, pytania itp. Warto też sprawdzić, na jakim oprogramowaniu działa dane biuro - w tej kwestii dużo dobrego słyszałem o produktach RESET2.

Drukonet_pl

Postautor: Drukonet_pl » 01 cze 2017 11:10

Moim zdaniem to bardzo dobra opcja, szczególnie jeżeli sami nie możemy ogarnąć całej biurokracji związanej z fakturami, rachunkami i chcemy mieć porządek w księgowości. Wówczas współpraca z takim biurem będzie wręcz czymś niezbędnym.