Torby reklamowe - co sądzicie o takie formie promocji?

ayris

Re: Torby reklamowe - co sądzicie o takie formie promocji?

Postautor: ayris » 04 wrz 2017 07:41

Ja bym poszła w jakies inne upominki. Na https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe ... rezentowe/ znajdziesz m.in kosze upominkowe w bardzo dobrych cenach. To idealne prezenty dla klientów. My myślimy o zamówieniu upominków z Nobilia na targi w Poznaniu.

Kobieszuk

Postautor: Kobieszuk » 18 wrz 2017 15:40

Bardzo dobra forma promocji, torby reklamowe z nadrukiem są bardzo skuteczne. Sam prowadzę firmę i się zdecydowałem na taką opcję. Od tamtego czasu baza klientów ciągle rośnie.

popi6

Postautor: popi6 » 18 wrz 2017 16:53

Gadżety zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, a nie kosztują bardzo dużo. Ja zamawiałam gadżety w drukarni - https://www.drukarnia247.pl i jestem bardzo zadowolona, klienci także bardzo im się to podoba . Bardzo często wracają. Sądzę że to bardzo dobry pomysł jeśli chodzi o skuteczną reklamę.

Laserwash_pl

Postautor: Laserwash_pl » 20 wrz 2017 13:36

Moim zdaniem jak najbardziej warto, tego typu torby reklamowe to zawsze pewien rodzaj promocji naszej firmy, jak i bonus dla klienta, więc czemu nie.

Danak

Postautor: Danak » 05 paź 2017 11:22

Bardzo dobry pomysł, sam współprauje z producentem reklamówek z nadrukiem i powiem Ci, że to jest bardzo skuteczny sposób.

Galar_pl

Postautor: Galar_pl » 10 paź 2017 14:57

Mam pozytywne zdanie na ten temat, pod warunkiem iż będą one faktycznie dobrej jakości, to samo dotyczy zresztą innych gadżetów reklamowych jak kubki czy kalendarze.

robe

Postautor: robe » 16 paź 2017 13:38

Ja lubię dostawać takie torby, bo ich nigdy nie jest za dużo w domu, i jeśli będą wykonane z dobrych jakościowo materiałów oraz dość pojemne, tym lepiej, bo będzie można z nich dłużej korzystać. Moim zdaniem to jeden z najlepszych gadżetów, jakie można dać klientowi - po pierwsze spełnia warunki promocji firmy i klient będzie o nich pamiętać, nosząc ciągle przy sobie, po drugie jest praktyczny. Wolę, jako klient, dostać coś takiego niż coś, co zupełnie mi się nie przyda, np. podkładka pod mysz komputerową.

erosek30

Postautor: erosek30 » 17 paź 2017 07:06

Jeśli chcesz kupić coś taniego to czemu nie? Pewnie bedzie to wtedy dobra forma promocji. Jednak takie torby pomimo tego,że są tanie to będą szybko lądowały w koszu Tak wiec promocja nie będzie wcale taka dobra jak powinna być.

Proponowałbym inne formy gadżetów reklamowych:
długopisy, notatniki, ewentualnie breloczki - są niedrogie, a posłużą dłużej
https://www.nobilia.pl/
Jeśli chcesz sprezentować coś porządniejszego to polecam jakiś fajny zestaw smakołyków w koszu. Są firmy, które coś takiego mogą skomponowac.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 lis 2017 13:21 przez erosek30, łącznie zmieniany 1 raz.

Superman997

Postautor: Superman997 » 18 paź 2017 16:06

Moim zdaniem torby reklamowe to słaba forma promocji. Obecnie w Koninie piszę pracę licencjacką z marketingu i muszę powiedzieć, że z z moich rozmów z firmami wynika, że taka forma promocji nie jest specjalnie skuteczna.

Kobieszuk

Postautor: Kobieszuk » 06 lis 2017 13:45

Bardzo dobrą formą promocji są torby reklamowe. To też bardzo ważny punkt, jeśli chodzi o budowanie marki. Dobry sklep ma swoje torebki, opakowania itp.