Torby reklamowe - co sądzicie o takie formie promocji?

Drukarnia-prudnik_pl

Re: Torby reklamowe - co sądzicie o takie formie promocji?

Postautor: Drukarnia-prudnik_pl » 11 lis 2017 10:38

Moim zdaniem to bardzo fajna opcja, zawsze będzie to ciekawy bonus i gadżet dla każdego klienta i warto o tym pomyśleć. Ewentualnie inne akcesoria jak kubek, długopis czy koszulka z nadrukiem.

sager

Postautor: sager » 22 sty 2018 11:45

Każdy sposób, aby przyciągnąć uwagę klienta jest dobry. Torby są jak najbardziej okej, natomiast zwróciłbym jeszcze uwagę na opakowania 3d, które mają naprawdę bardzo duże zastosowanie i cieszą się stale rosnącą popularnością. Firma http://profix3d.pl/oferta-2/ takie oferuje. Można zamówić i z pomysłem wyróżnić nasze produkty.

bimbo33

Postautor: bimbo33 » 28 sty 2018 19:14

Jest to fajny pomysł :) Generalnie jeśli o gadżety reklamowe dla firm chodzi, to wybór jest bardzo duży, warto wybrać coś, co się w danej firmie sprawdzi - torby reklamowe czy opakowania to też bardzo fajny trop :)

Goffka

Postautor: Goffka » 29 sty 2018 23:39

Wiesz co, niby wszystko fajnie ale ja jednak wychodzę z założenia, że lepiej jest się promować za pomocą wysokiej jakości, oferowanej wręcz "w każdym calu". Dlatego u mnie w firmie obsesyjnie przywiązuje wagę do szczegółów takich jak chociażby jakość opakowań. Na szczęście odkąd zaczęłam współpracować z firmą Minipak to problemy z jakością opakowań przeszły do lamusa, po prostu zniknęły. Całe szczęście, że pewnego dnia trafiłam na ich stronę https://minipak.pl/o-nas/ i nie musiałam dalej szukać, bo lepiej bym nie znalazła na pewno.

erosek30

Postautor: erosek30 » 12 kwie 2018 08:54

Jeden ze sposobów reklamy.Swoją drogą bardzo ciekawy. Proponowałbym jeszcze zajrzeć sobie na stronę:
https://www.opengift.pl/

Jest na niej możliwość zamówienia sobie gadżetów reklamowych. Wiem z doświadczenia,ze najbardziej cieszą gadzęty, które się przydadzą. Zamiast breloków czy smyczy proponowałbym zainwestować w coś oryginalniejszego

parasolkę
kubeczek
czy pendrive

malwina56

Postautor: malwina56 » 19 kwie 2018 13:23

Bardzo polecam reklamówki foliowe z nadrukiem, to naprawdę świetny i przede wszystkim skuteczny sposób na reklamę firmy. Dobrą firmą zajmującą się produkcją reklamówek z nadrukiem jest http://reklamowkifoliex.pl/foliopaki-z-nadrukiem/.

LosMarianos

Postautor: LosMarianos » 14 cze 2018 10:56

Myślę, że dla każdej firmy strzałem w dziesiątkę jest zainwestowanie w takie coś. Torby papierowe reklamowe to świetny sposób na promocję swoich produktów plus są o wiele ładniejszymi opakowaniami na zakupy klientów niż zwykłe foliówki - moim zdaniem. Wydaje mi się, że warto się skłonić ku torbom reklamowym, bo dobrze zaprojektowane potrafią naprawdę utkwić w głowie, a o to chyba w końcu chodzi w reklamie. A co do rodzaju opakowań, to papier jednak jest teraz bardziej trendy i chętniej przyjmowany przez klientów, także szedłbym w tę stronę.
Producent toreb reklamowych Ecosac - gwarancja na najskuteczniejszą reklamę.

szoter

Postautor: szoter » 15 cze 2018 11:30

Torby są zawsze przydatne, więc jestem jak najbardziej za. Byle nie były kompletnie oderwane od działalności, jaką się wykonuje i chce reklamować. Najlepsze będą płócienne albo inne materiałowe, bo wytrzymają dłuższy czas użytkowania. Foliowe albo papierowe szybko się niszczą.

jantar

Postautor: jantar » 18 cze 2018 09:40

Przestarzała.

Witilty

Postautor: Witilty » 18 cze 2018 15:02

Torebki foliowe to najgorsza rzecz jaką może zrobić firma moim zdaniem. O wiele lepiej już robić torby z materiału, które są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska i są wielokrotnego użytku. Sama takich używam
Nie wiesz jak pozbyć się trądziku? Wejdź na sposoby-na-tlusta-cere.org.pl/izotretynoina-lekiem-tradzik/