sprzedaż internetowa

ZłoteDziecko

sprzedaż internetowa

Postautor: ZłoteDziecko » 24 sty 2017 03:20

Czy jest jakaś szansa na to, by w dzisiejszych czasach wyróżnić się jakoś wśród tych wszystkich sklepów internetowych? Obawiam się, że nie mam do tego żyłki bo mimo początkowego zapału widzę że starania już nie przekładają się na wyniki. Nie rozumiem i nie wiem czy już by się nie poddać. Pytam jeszcze trochę po formach, może ktoś podda mi jakiś pomysł "ostateczny"...

Kingston

Re: sprzedaż internetowa

Postautor: Kingston » 25 sty 2017 02:10

chyba forach ;) a wiesz na czym polega problem Twojej firmy? znalazłeś słabe ogniwo? od tego trzeba zacząć.

ZłoteDziecko

Postautor: ZłoteDziecko » 26 sty 2017 04:37

Próbowałem rozpytując znajomych ale chyba skończyło się na tym, że próbowali mnie pocieszyć, że wszystko jest super a w efekcie ja nie wiem od czego zacząć, bo oni chcieli być lojalni. Ale mam w planach teraz przy okazji pewnego spotkania popytać ludz naprawdę obiektywnych i będzie można wprowadzić jakiś program naprawczy. A dopóki to nie nastapi to nie macie jakiegoś pomysłu na akcje reanimacje?

Paladyn47

Postautor: Paladyn47 » 26 sty 2017 23:01

wydaje mi się, że musisz zacząc od całkowitych podstaw, tego jak w ogóle u Ciebie odbywa isę ta sprzedaż. czy zamwóienia są odpowiednio sortowane, wysyłane, brak pomyłek lub np czy żeby to zrobić nie schodzi wam za dużo czasu. albo np czy nie jest tak, że po trzech rzeczach max żeby zamówić czwartą trzeba płacić za nową przesyłkę, mimo że nie jest to konieczne tak naprawdę?

Kingston

Postautor: Kingston » 31 sty 2017 02:22

o właśnie, kolejna sprawa - płatności skorelowane bezproblemowo też są ważne bo jak klient się obawia o swój pieniądz to kaplica ;)

Paladyn47

Postautor: Paladyn47 » 01 lut 2017 00:09

My sobie "korelować" możemy co chcemy ale firma trzymająca nad tym piecze i tak sprawę szybko zweryfikuje :D huehuehue.... jesteśmy od nich zależni niestety i tyle. Albo znajdziemy coś, co będzie dobre albo coś, w czym pokładamy nadzieję a szybko po wpłaceniu pieniędzy okaże się, że jednak tylko walka o klienta jest ważna, nie zaś jego utrzymanie. Niestety z jednym takim do czynienia miałem Panem, spotkaliśmy się w sądzie. Teraz pięć razy sprawdzam nim coś wybiorę.

Kingston

Postautor: Kingston » 03 lut 2017 03:59

ja tam nie narzekam na wybrany a jakoś nie poświęciłem wybierając wiele czasu temu zagadnieniu. tanio, dobre opinie na necie ciach i poszło :) grunt, że sie sprawdza wszystko działa jak trzeba, czy to obsługa płatności, czy integracja z kurierem. ściąga zamówienia i z allegro i sklepu, zbiera w jedno i też nie generuje to żadnych problemów. nie ma na co właściwie narzekać tak nawet z samego bycia Polakiem narzekaczem :D

ZłoteDziecko

Postautor: ZłoteDziecko » 04 lut 2017 01:23

Jak długo tak dobrze ci z tym idzie? Bo przed pierwsze 2 tygodnie łatwo chwalić, a dopiero później wychodzą problemy. Nie chciałbym się tak nadziać. Jeśli to możliwe to podaj nazwę. Z góry dzięki.

Kingston

Postautor: Kingston » 07 lut 2017 04:55

półtorej roku? może i dłużej. ale ten czas leci jak z bicza strzelił. w międzyczasie się rozwinęli, powstała nowa usługa z obróbką grafiki. wg mnie jak się firma rozwija to znaczy że się dobrze trafiło. w przeciwnym razie skoro oni daleko nie zaszli to i Twój byt się wiele nie zmieni tylko będziesz sobie wegetować. ale żeby jakoś poświęcać temu nie wiadomo ile czasu? zawsze można zmienić, mamy XXI wiek, nikt nikogo kajdanami nie skuwa.

Drukonet_pl

Postautor: Drukonet_pl » 01 cze 2017 11:11

Zawsze jest szansa na to aby wyróżnić się spośród tłumu innych sklepów internetowych z branży, pytanie tylko czy posiadasz na to odpowiedni kapitał, ponieważ musisz dać szczególny nacisk na systematyczną reklamę i rozgłos, to jest w zasadzie podstawą do pierwszego sukcesu, drugi to utrzymanie klienta.