Usprawnienie w księgowaniu

Anka25

Re: Usprawnienie w księgowaniu

Postautor: Anka25 » 05 kwie 2018 14:41

To prawda. Warto się uczyć nowych rzeczy w tym programów, których obsługa przeraża tylko na początku. Gdy się je człowiek pozna, nie wyobraża sobie, że bez Invoice Digitize znów musiałabym siedzieć po godzinach i wklepywać to wszystko ręcznie. Innowacyjne rozwiązania choć przerażają ulepszają naszą pracę.

bartecka

Postautor: bartecka » 19 kwie 2018 07:54

Od pewnego czasu myślę nad zmianą tradycyjnej księgowości na system księgowy online ze względu na ograniczenie kosztów z tym związanych. Niemniej jednak nie wiem, czy takie rozwiązanie sprawdzi się w mojej firmie i czy zostanie odpowiednio wdrożone? Jak to wyglądało u was, łatwo jest się przestawić? Szukałam najróżniejszych ofert księgowości online i znalazłam https://taxcare.pl/ . Ktoś z was korzystał z ich oferty?

kacper_dzik

Postautor: kacper_dzik » 19 kwie 2018 16:23

Jest masa nowych ciekawych rozwiązań na rynku. Ja stawiałbym na Taxomatic, który daje nam pełną kontrolę nad wszystkim fakturami z poziomu tableta czy nawet telefonu. Kto by pomyślał że to możliwe kilka lat temu...

szymon99

Postautor: szymon99 » 10 maja 2018 15:28

bartecka pisze:Od pewnego czasu myślę nad zmianą tradycyjnej księgowości na system księgowy online ze względu na ograniczenie kosztów z tym związanych. Niemniej jednak nie wiem, czy takie rozwiązanie sprawdzi się w mojej firmie i czy zostanie odpowiednio wdrożone? Jak to wyglądało u was, łatwo jest się przestawić? Szukałam najróżniejszych ofert księgowości online i znalazłam https://taxcare.pl/ . Ktoś z was korzystał z ich oferty?

najlepiej dopytaj się u nich jak Ci będą pomagać w przypadku kontroli z US. Bo to największy problem z wszelkimi usługami online. Do czasu jak jest wszystko ok, to nie ma problemu ale jak tylko robi się problematyczna sytuacja to już musisz kombinować. Ja tam wole rozwiązanie właśnie w takich tradycyjnych biurach lub własna księgowa jak to ma miejsce u nas. Nasza księgowość już działa w wersji prawie online i wszyscy na tym korzystają. Szybki kontakt przez neta, dostęp do dokumentów już zeskanowanych przez InvoiceDigitizer, a ostatnio zaczynamy testować rozwiązania do zwiększenia produktywności jak Nozbe itp.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 18 maja 2018 09:42

Słuchajcie potrzebuje szybko nawiązać współprace z biurem rachunkowym, który zajmowałby się dla mnie księgowością. Niby przeglądałem oferty, porównywałem, ale nie jestem do końca pewień, czy dokonałem właściwego wstępnego wyboru... Jak na razie jestem zainteresowany współpracą z tą firmą http://attksiegowosc.pl/ . Zerkniecie i napiszecie co myślicie o ofercie?

MarcinRaper28x

Postautor: MarcinRaper28x » 23 maja 2018 16:10

Księgowość jest zdominowana przez kobiety. Nie ma co iść w tę branżę.

darek44red

Postautor: darek44red » 10 cze 2018 09:26

Ja znam bardzo dużo mężczyzn co pracują jako księgowy.