Firma na wyższym poziomie

jaremczak

Firma na wyższym poziomie

Postautor: jaremczak » 09 mar 2018 22:36

Cześć wszystkim, muszę się z Wami czymś podzielić. Skoro ja odniosłem sukces, to czemu nie przekazać tej wiedzy innym? :)
Jak efektywnie prowadzić firmę? Jak usprawnić jej działania? To chyba najczęstsze zadawane pytania zarówno przez młodych jak i bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Fundamentem, który pomoże usprawnić działania firmy jest niewątpliwie obieg dokumentów, a mianowicie jego optymalizacja. Bardzo często w wyniku nawału pracy, otrzymujemy "stos" dokumentów, gubimy się, dokumenty zakopują się coraz głębiej. Osoby, które powinny otrzymać te dokumenty ich nie dostają. Rok temu trafiłem na firmę inbusiness, która pomogła mi uporać się z chaosem jaki panował w mojej firmie. Kluczem jest zastosowanie odpowiedniego systemu. Komunikacja jest najważniejsza, bez niej w 99% nie odniesiemy sukcesu. Warto zainwestować w rozwój przedsiębiorstwa, w system typu workflow. Czy warto w to zainwestować? Niewątpliwie, to przedsięwzięcie które się spłaci.

JanArecki

Re: Firma na wyższym poziomie

Postautor: JanArecki » 12 mar 2018 12:24

Dzięki za ten tekst. To może się przydać.