Znaki bezpieczeństwa w systemie TD

ewaboberr
Posty: 17
Rejestracja: 26 sty 2017 16:12

Znaki bezpieczeństwa w systemie TD

Postautor: ewaboberr » 23 mar 2018 15:01

Firma Zanki TDC oferuje znaki tworzone w autorskiej technogolii:

Znaki wykonane w technologii SYSTEM TD® są unikalnym rozwiązaniem firmowym. Dwie jego najważniejsze zalety to niezwykła estetyka oraz bardzo duża odporność na działanie nawet skrajnie zmiennych czynników zewnętrznych. Ta ostatnia cecha plasuje SYSTEM TD® w czołówce materiałów wykorzystywanych do produkcji znaków morskich oraz znaków niskiego oświetlenia systemu SWGS. Oznakowania SYSTEM TD® posiadają strukturę warstwową, dzięki czemu pigment fotoluminescencyjny jest chroniony dodatkową warstwą zabezpieczającą – wydłuża to użyteczność znaków.

UŻYCIE TECHNOLOGII SYSTEM TD® PRZY PRODUKCJI ZNAKU POWODUJE, ŻE STAJE SIĘ ON NIE TYLKO OBOWIĄZKOWYM ELEMENTEM OZNAKOWANIA, ALE RÓWNIEŻ MIŁYM DLA OKA DETALEM WYKOŃCZENIOWYM O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE.

MONTAŻ:
Najwyższej jakości warstwa klejowa znajdująca się na całej powierzchni znaków w technologii SYSTEM TD® eliminuje konieczność używania jakichkolwiek dodatkowych wzmocnień w trakcie montażu. Z zewnątrz znaki pokryte są folią zabezpieczającą, która chroni je przed zniszczeniem w trakcie transportu, montażu czy remontów. Uwaga! Należy ją usunąć po zakończeniu wszelkich prac wykończeniowych.

ZASTOSOWANIE:
    budynki prestiżowych instytucji: urzędy, banki, uczelnie, szkoły;
    budynki o podwyższonym standardzie: hotele, galerie, hale widowiskowo-sportowe;
    budynki w trakcie trwania prac wykończeniowych lub remontowych;
    statki morskie, pociągi
Creativity is intelligence having fun :geek:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości