Fotowoltaika - dotacje dla firm

pawelzm28

Fotowoltaika - dotacje dla firm

Postautor: pawelzm28 » 03 kwie 2018 10:52

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, projektowania, sprzedaży, montażu systemów fotowoltaicznych, przetwarzających energię słoneczną w energię elektryczną. W naszej ofercie można znaleźć panele fotowoltaiczne, piece grzewcze, pompy ciepła służące do ogrzania domu i przygotowania ciepłej wody. Doradzamy, instalujemy i wspieramy w otrzymaniu dotacji na panele fotowoltaiczne dla firm lub osób prywatnych.
◦ Pracując w obszarze urządzeń energii odnawialnej działamy na rzecz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i ochrony naszej planety.

Zainteresowanych zapraszamy na nasza stronę www.sunbenefit.pl

Allen2891

Re: Fotowoltaika - dotacje dla firm

Postautor: Allen2891 » 11 kwie 2018 11:43

Ta fotowoltanika ma duży sens. Fajnie by ją było użyć do kopania kryptowalut.

Misiek

Postautor: Misiek » 05 cze 2018 10:14

fotowoltaika - spoko sprawa. Śledzę trochę temat na https://www.facebook.com/pvprojekt/

Klaudusia07

Postautor: Klaudusia07 » 26 cze 2018 17:03

Całkowicie się zgadzam z poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...
Wolę ciebie od stosu złota, nawet gdyby spało się na nim bardzo wygodnie

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 06 sie 2018 11:54

Zgadzam się tutaj z poprzednikami, to jak najbardziej super świata. Ekologia i ekonomia w jednym, czego tu chcieć jeszcze. Ale mam jednak wrażenie – może się ze mną zgodzicie, może nie – ale wciąż jest jakieś takie małe zaufanie do takich rozwiązań wśród takich, nazwijmy to, szarych Kowalskich. Oczywiście nie chciałbym tutaj generalizować. A z drugiej strony jednak myślimy chyba nadal jakoś tak w kategoriach jednorazowego, początkowego wydatku, a nie bierzemy pod uwagę dalszych kosztów eksploatacyjnych itd. No bo zielone energie właśnie pod tym drugim kątem wypadają naprawdę super, wielu chyba odstrasza jednak wydatek początkowy. Zdaje mi się, że trzeba po prostu nieco więcej wiedzy szerzyć o tym temacie. Ja dużo dowiedziałem się z tej strony https://www.hewalex.pl/ prowadzonej przez ekspertów siedzących w branży już od ponad 25 lat – są poradniki, są szkolenia, są schematy instalacji i są informacje o dotacjach, co pewnie wielu najbardziej zainteresuje. Oczywiście nie wspominając już o ofercie samych kolektorów itp., bo te to już w ogóle klasa sama w sobie.

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 30 sie 2018 13:30

Fotowoltaika to bardzo dobre i oszczędne rozwiązanie, jednak ja chciałbym zwrócić twoją uwagę na inną kwestię, która docelowo może także przynieść spore oszczędności. Czy myślałeś już może o montażu instalacji gazowej? Jeżeli nie, to polecam ci sprawdzić ofertę firmy https://www.cryogas.pl/lng Oprócz instalacji i dostaw gazu, proponują oni także przesyły sieciowe, dlatego jeżeli twoja firma podłączona jest do takiej sieci, to koniecznie rozeznaj się w ich cenach.

dolanna

Postautor: dolanna » 16 wrz 2018 23:09

Niestety prawda jest taka, że po nowej decyzji sejmu i braku dofinansowania w fotowoltaikę wiele firm niestety upadło.. moja była jedną z nich.

elidek

Postautor: elidek » 20 wrz 2018 10:12

:!: :!: