Monero - czy to najlepsza kryptowaluta?

amberus
Posty: 500
Rejestracja: 11 mar 2014 19:31
Kontaktowanie:

Re: Monero - czy to najlepsza kryptowaluta?

Postautor: amberus » 03 maja 2018 10:50

Wybierając kryptowalute na dłużej, warto sprawdzić jakie firmy czy biznes za tym stoi. Jakie mamy gwarancje. Tu jedna z obecnie najlepszych kryptowalut. Kryptowaluta ' Macro'. Jako jedyna mająca swój odpowiednik w realnej gospodarce. Zabezpieczona wartością nieruchomości i złota. Będąca w obiegu w postaci realnej złotej monety. Możesz kupić za nią samochód itp. Jedyna kryptowaluta której emitentem jest firma posiadająca licencję bankową.
Stoi za nią zrzeszenie ponad 300 firm z całego świata. Gwarantuje to jej stabilny i długotrwały wzrost wartości. [ w ciagu roku minimum 100 % ] To kryptowaluta która zapewnia dochód pasywny dla firm jak i osób. [ dla firm - faktury ] Dołączając do IMP Europa i GSA - masz zapewniony wieloletni biznes. Dający Ci dodatkowo - udziały w zrzeszeniu, 10 % z systemu poleceń, 10 % z systemu binarnego. Zarabiaj konkretnie na autentycznej kryptowalucie. Podpowiem jak uzyskać prowizje od 1 do nawet 10 tys euro. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/IMP-Euro ... nes-.-.htm [ kontakt na stronie ]
Dochody pasywne dla firm i osób https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

olek44
Posty: 21
Rejestracja: 03 maja 2018 22:51

Re: Monero - czy to najlepsza kryptowaluta?

Postautor: olek44 » 03 maja 2018 23:24

Obecnie trzeba obserwować jakie regulacje prawne obejmą kryptowaluty, bo te mogą mocno odbić się na ich kursie.

tea time
Posty: 91
Rejestracja: 17 maja 2016 20:16

Re: Monero - czy to najlepsza kryptowaluta?

Postautor: tea time » 01 cze 2018 10:18

Ja wolę BTC. Potencjał jest, tylko trzeba zainwestować w sprzęt do kopania. Polecano mi zwrócić się o pomoc do http://cyfrowakopalnia.pl/ , bo nie dość, że oferują wysokiej jakości urządzenia, to jeszcze dysponują m.in. serwerownią, w której sprzęt jest przechowywany w najlepszych warunkach + gwarantują optymalizację wydobycia, tani i stabilny prąd, konwersję ciepła, serwis osprzętu etc. Co uważacie o inwestycji w kopanie kryptowalut?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość