Innowacyjna księgowość

Pati09

Innowacyjna księgowość

Postautor: Pati09 » 04 cze 2018 22:40

Co moglibyście zaproponować do prowadzenia księgowości. Mam na myśli dość nowoczesne rozwiązanie z możliwością np. skanowania faktur. Słyszałam,że takie nowoczesne systemy są bardzo przydatne i upraszczają pracę. Macie może jakieś propozycję ?

olala

Re: Innowacyjna księgowość

Postautor: olala » 05 cze 2018 16:09

Ostatnio słyszałam o fajnym rozwiązaniu jakie daje system http://arhat.com.pl/index.php/pl/invoicedigitizer sama zastanawiam się nad tą inwestycją. Mam dużo takiej papierkowej roboty a to znacznie ułatwiło by mi pracę.

arkadiuszk

Postautor: arkadiuszk » 06 cze 2018 09:30

Patrzac na to cale zagadnienie bardziej obiektywnie to trzeba bedzie postawic na nowoczesne rozwiazania. Odnosze takie dziwne wrazenie, ze sporo przedsiebiorcow unika jak ognia ksiegowosci internetowej .. przeciez to nie jest na takiej zasadzie, ze musimy wszystkie przepisy znac od podszewki. Do dyspozycji mamy kadre specjalistow ktora jest w tym aspekcie na biezaco .. wiec nie ma mozliwosci popelnienia bledu .. co czesto sie zdarza w oszczedzaniu na tak waznych uslugach. Wystarczy chociazby spojrzec na oferte INGksiegowosc - https://www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc ... -i-cenniki by zaczac sie w jakims stopniu przekonywac do tego typu rozwiazan. Co ciekawe mozna skorzystac z darmowego konta testowego by sprawdzic jak to wszystko dziala w praktyce. Cena za obsluge oczywiscie jest ustalana indywidualnie .. jest to zalezne glownie od ilosci faktur jakie wystawiamy.

Waneska

Postautor: Waneska » 18 cze 2018 22:43

O właśnie słyszałam o tym nowoczesnym systemie dużo informacji jest właśnie na Invoice Digitizer http://arhat.com.pl/index.php/pl/invoicedigitizer chyba warto się zagłębiać w temat wygląda bardzo fajnie. Jestem w stanie się skusić na testowanie.

Robcio11

Postautor: Robcio11 » 23 cze 2018 20:08

Invoice Digitizer to jak dla mnie świetna sprawa. System księgowania i skanowania znacznie przyśpiesza i ułatwia pracę. Nie wyobrażam sobie teraz pracować bez niego.

Pati09

Postautor: Pati09 » 25 cze 2018 14:29

Dziękuję wszystkim za informację sprawdziłam program Invoice Digitizer i przyznaję że jestem pod dużym wrażeniem. Testuję od 2 tygodni i na pewno zdecyduję się na dłuższą współpracę z tyt systemem Watro sobie sprawdzić ja jestem zadowolona.

Krzysztof1

Postautor: Krzysztof1 » 26 cze 2018 11:48

Warto moim zdaniem zostawić ten temat jakiemuś specjaliście z tego obszaru tematycznego... To może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Człowiek jest wielki w rzeczach krańcowych: w sztuce, w miłości, w głupocie, w nienawiści, w egoizmie, a nawet w ofiarności - ale światu brak przeciętnej dobroci.

kacper_dzik

Postautor: kacper_dzik » 28 cze 2018 15:34

A myśleliście o Taxomatic? To jest rewolucyjny program do księgowania!

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 03 lip 2018 11:36

Dla mnie i tak bardziej opłaca się outsourcing i oferta biura https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/hr-payroll/ rofesjonalne biura księgowe mają obowiązek posiadać ubezpieczenie OC, dzięki któremu w razie popełnienia jakiegokolwiek błędu, usługobiorca ma możliwość uzyskania odszkodowania. Analizując oferty każdego z biur rachunkowych, należy zwrócić uwagę na to, jak długo dana firma działa na rynku i jak duże ma doświadczenie. Jeżeli firma działa od wielu lat i cieszy się sporym gronem zadowolonych Klientów, wówczas przedsiębiorca może być spokojny o to, iż księgowość jego firmy zostanie powierzona w odpowiednie ręce.

Michał00

Postautor: Michał00 » 18 lip 2018 20:51

Od paru miesięcy pracuje na wspomnianym wcześniej Invoice Digitizer jak dla mnie mega rewelacyjny program . Robota pali się w rękach nie zmienił bym teraz na nic innego.