Zakup obrabiarki CNC

Robcio11

Zakup obrabiarki CNC

Postautor: Robcio11 » 28 cze 2018 06:10

Szukam dobrego dostawcy sprzętu do obróbki CNC, który kompleksowo zajmie się ich serwisowaniem i dostarczaniem niezbędnych narzędzi.

Błażej

Re: Zakup obrabiarki CNC

Postautor: Błażej » 02 lip 2018 07:56

Nie wiem czy zakup to dobry pomysł, ale z tego co wiem to maszyny można wypożyczyć wraz z odpowiednim serwisowaniem dzięki czemu masz pewność i gwarancje, że obrabiarka czy tokarka nie zaszwankuje w najmniej odpowiednim czasie. Wejdź na stronkę https://www.tbitech.pl i poczytaj sobie. Uważam, ze warto.

Mietek68

Postautor: Mietek68 » 04 lip 2018 19:38

A czy ktoś korzystał z usług tej firmy? Po stronce i ofercie widać, że firma zna się na rzeczy i ma fajne zaplecze, ale jak jest rzeczywiście? Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt i sprawdzenie, jak to wygląda.

nosleep

Postautor: nosleep » 08 lip 2018 15:25

Takie maszyny są bardzo drogie więc warto rozważyć leasing. Zerknij na ofertę firmy Leasing EFL http://leasing-efl.pl/oferta/leasing-ma ... etalu.html - oni sprzedają maszyny do obróbki metalu w bardzo korzystnych cenach. Ponadto oferują dobre warunki spłaty, dostosowane do możliwości firmy.

Reid Flair

Postautor: Reid Flair » 16 lip 2018 15:21

Te obrabiarki CNC są wspaniałymi rzeczami. Trzeba o tym pamiętać. To wszystko się zawsze przyda!

KacperR

Postautor: KacperR » 21 lip 2018 12:52

Zgadzam się, że nie jest to mała inwestycja dlatego zawsze przed ostatecznym wyborem powinniśmy dokładnie poznać opinie użytkowników, zakres gwarancji, opcje współpracy itd. My mamy praktycznie cały park maszyn CNC od TBI Technology i mogę Ci ich jak najbardziej polecić, ponieważ maszyny praktycznie nie zawodzą, a kontakt z firmą i dostawa części są zawsze zgodnie z terminami. Dzięki temu my nie mamy przestojów w pracy i możemy pozwolić sobie na łapanie większych zleceń :)

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 26 lip 2018 12:22

Ukraina. Wspolpraca. Drewno 15 zl/m3. Produkcja europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli, domow z bali, sklejki, plyt meblowych, wegla. Tanio Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zakladania produkcji europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli itp. na terenie obw.Czernihowski ~2,5 mln.ha Lasow Panstwowych. Oferujemy staly dostep do surowca, drewno opalowe 15 zl/m3. Zrzyny, kora, pyl, zrebki, trociny traktowane na miescu jako odpady produkcyjne, ponosza w wiekszosci tylko koszty transportowe. Przy nadlesnictwach sa duzy wybor na sprzedaz, wynajem tartakow, nieruchomosci rolnych, obiektow gospodarczych po bylych kolchozach, PGR. Surowce lokalne: drewno, torf, wegiel, marmur, granit, labradorit, bursztyn, kreda, glina, wapienie, paliwa, nawozy, siano, sloma, owoce, warzywa, kukurydza, pszenica, slonecznik, rzepak, soja, olej, sruta, makuch, susz browarny, nasiona oraz inne produkty rolne. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Albatros

Postautor: Albatros » 01 sie 2018 11:03

To jest bardzo potrzebne. Obrabiarki CNC bardzo się przydają. Na obrabiarce CNC można zarobić fajne pieniądze!

MarekJol

Postautor: MarekJol » 02 sie 2018 09:46

Oczywiście można zarobić, jednak trzeba również odpowiednio zadbać o zlecenia, odpowiedni sprzęt oraz kwalifikacje pracowników. Co do obrabiarek no to tutaj moja opinia mocno nie będzie odbiegała od tych powyżej ponieważ również jestem zdania, że TBI w tym zakresie naprawdę pozytywnie zaskakuje wydajnością sprzętu oraz prowadzeniem serwisów itd. wystarczy się z nimi skontaktować i porozmawiać, żeby się upewnić na kogo warto postawić :)

Sebastian33

Postautor: Sebastian33 » 31 sie 2018 09:36

Widzę, że tutaj jest szerokie grono zwolenników producenta TBI, ale akurat mnie to nie dziwi. Słysząc opinie znajomych, którzy mają dużą część ich sprzętu, czy też ja sam gdzie dopiero pojawiła się pierwsza tokarka od nich widzę, że zarówno wykonanie sprzętu, dostosowanie oprogramowania, czy też dobry kontakt z ich strony powodują że działania z nimi są naprawdę na wysokim poziomie i nie trwa to tylko chwilę po podpisaniu umowy :)