Sklep internetowy w niemczech

Dudka89
Kontaktowanie:

Re: Sklep internetowy w niemczech

Postautor: Dudka89 » 24 lis 2015 23:21

W Niemczech sklepy internetowe bardzo dobrze prosperują. Jeśli trafisz w branże, to na pewno zarobisz sporo pieniędzy.

Franceczw

Postautor: Franceczw » 27 sty 2016 12:43

A wiecie może w jakich branżach najwięcej można zarobić? Co sądzicie o branży odzieżowej?

nycz_zofia

Postautor: nycz_zofia » 27 sty 2016 12:58

Bez przeszkód możesz przynajmniej spróbować założyć taki właśnie sklep. Idź za przykładem tego przedsiębiorcy- zaun aus polen. Sprzedaje swoje wyroby zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Alex12

Postautor: Alex12 » 23 sty 2017 11:45

Prowadzenie sklepu internetowego za granicą na własną rękę jest według mnie bardzo trudne. Trzeba mieć rozeznanie rynku, znać potrzeby klientów, dopełnić mnóstwa formalności itd. Co nie oznacza, że nie warto spróbować. Według mnie rozszerzenie na rynek zagraniczny (niemiecki, ale nie tylko) może być bardzo opłacalne, ale trzeba to zrobić z głową, a w miarę możliwości najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy która się tym zajmuje. Parę miesięcy temu zdecydowałem się na próbę rozpocząć sprzedaż również za granicą i za polecenie znajomego zdecydowałem się na firmę Nowe Kolory. Nie tylko doradzili mi, który kraj wybrać, ale też zajęli się obsługą klientów (maile i telefony) i załatwieniem transportu do wybranego kraju. Z czasem na pewno wprowadzę też inne kraje i też skorzystam z pomocy Nowych Kolorów.

yiddish

Postautor: yiddish » 16 lut 2017 14:59

Zakładanie sklepu to bardzo fajny biznes, zwłaszcza teraz, gdy ludzie kupują coraz więcej bez wychodzenia z domu. Mój kuzyn już jakiś czas temu zabrał się za tworzenie sklepu. Też planował uderzyć na rynki zachodnie i póki co idzie mu całkiem dobrze. Pracuję w jego firmie. Stąd też wiem, że najlepszym rozwiązaniem jest współpraca z firmami zewnętrznymi. Nam akurat udało się przebić dzięki Nowym Kolorom.

paluch

Postautor: paluch » 20 lut 2017 13:27

Sklep internetowy dla Klientów niemieckich to świetny pomysł. Ale taki sklep musi mieć opisy i wszystkie inne informacje idealnie przetłumaczone na język niemiecki. Tłumaczenia dla mojego sklepu wykonała firma LingBart
Pełen profesjonalizm w tłumaczeniach i pomoc na każdym etapie.