Zapotrzebowanie na hale magazynowe

Gregor80

Zapotrzebowanie na hale magazynowe

Postautor: Gregor80 » 30 cze 2014 22:06

W jakim regionie kraju waszym zdaniem jest duże zapotrzebowanie na hale magazynowe czy logistyczne? Chodzi mi o tego typu konstrukcje stalowe
Interesuje mnie każdy region, poza Warszawą - tam grunty są strasznie drogie.

Zapraszam do dyskusji. Napiszcie, gdzie waszym zdaniem opłaca się zbudować taką halę w celu wynajmu.

Leorim

Re: Zapotrzebowanie na hale magazynowe

Postautor: Leorim » 12 sie 2015 09:19

Myślę, że przede wszystkim w dzielnicach przemysłowych miast. W prawie każdym jest taki rejon, w którym są głównie firmy, magazyny, grunty służące do prowadzenia biznesu etc.

Barbarka81

Postautor: Barbarka81 » 03 gru 2015 14:09

Ostatnio w Poznaniu jest dość spore zapotrzebowanie na magazyny. Badam sukcesywnie rynek i zauważyłam duże wzrosty w listopadzie.

Lutek82
Kontaktowanie:

Postautor: Lutek82 » 14 sty 2016 14:18

Z mojego raportu jaki opracowałem w zeszłym tygodnia wynika, że duże zapotrzebowanie na magazyny jest również w Krakowie. To tutaj powstaje ostatnio sporo nowych magazynów.

Marianna1234

Postautor: Marianna1234 » 15 wrz 2016 14:34

A myśleliście o tym, żeby w takich halach zainstalować panele słoneczne? Ja trochę poszperałam w necie i udało mi się znaleźć kilka firm, które na dobrych warunkach oferują fotowoltaikę dla biznesu.

klasyka87

Postautor: klasyka87 » 03 kwie 2017 10:41

Jest bardzo duże zapotrzebowanie na magazyny! W branży hal namiotowych jest bardzo duży popyt, bo na realizację hali w niektórych firmach trzeba swoje odczekać. Akurat mam szczęście, bo mam hale protan elmark - wyższa półka, więc i obsługują klientów sprawnie. Ja ten nagły popyt na hale wiążę m.in. z rozwojem sklepów internetowych, mnóstwo zaczynało w garażu i teraz potrzebują większej przestrzeni. Poza tym rolnicy też przejrzeli na oczy - po co stawiać murowane hale, jak hala namiotowa jest tańsza i bardziej praktyczna. Mieszkam w niewielkiej miejscowości, ale wiele osób prowadzi własne firmy i trudno szukać pośród nich kogoś, kto nie ma chociaż niewielkiej hali namiotowej. rzadko kto decyduje się na budowę murowanej hali albo wynajem, który zwykle jest po zawyżonej cenie.

jizido9

Postautor: jizido9 » 08 cze 2017 13:35

Właśnie w okolicach Warszawy zapotrzebowanie na takie hale jest dość duże. Jest tam spora konkurencja ale wiem że firma zajmującą się konstrukcjami stalowymi z Warszawy http://kargon.pl oferuje całkiem konkurencyjne ceny jeżeli chodzi o wykonawstwo. Największą przeszkodą rzeczywiście jest cena ziemi. Innym miejsce w którym jest spore zapotrzebowanie na takie konstrukcje stalowe jest Łódź i okolice np. Stryków czy Rzgów. Tam ceny gruntu też nie są jakoś mocno zaniżone, zresztą powstało tam już sporo takich hal i konkurencja jest też dość spora. Ogólnie dobrze jest szukać miejsc przy dużych miastach które są dobrze skomunikowane.

katpio

Postautor: katpio » 20 cze 2017 20:45

Radom powinien być bardzo dobrym miejscem, niedaleko Warszawy, działki tanie i dodatkowo chyba jest tam specjalna strefa ekonomiczna . Sami się będziemy tam rozbudowywać bo połączenia dobre i w centrum. Mamy już firmę która będzie nam to robiła a mianowicie Solid Hale z olbrzymim doświadczeniem w tego typu projektach więc pewnie pójdzie szybko i bez problemów.

Seh

Postautor: Seh » 22 cze 2017 21:12

Ja jestem zdania, że te kwestie najlepiej jest zostawić specjalistom. Inaczej można sobie problemów narobić.
Co ma być to bedzie, a jak już bedzie to trzeba sie z tym zmierzyć

rafek34

Postautor: rafek34 » 26 cze 2017 21:02

Zerknij sobie na ofertę http://www.metaltech.pl/ . Zajmują się właśnie spawaniem konstrukcji stalowych i obróbką metali. Firm tego typu jest sporo ale warto wybrać taką, która cieszy się dobrymi opiniami i ma swoje grono klientów. Oni na rynku działają już od dłuższego czasu więc o czymś musi to świadczyć.