Dom jest miejscem przyjaznym dla biznesu?

Alnakali

Re: Dom jest miejscem przyjaznym dla biznesu?

Postautor: Alnakali » 26 lut 2018 16:52

Mi też byłoby ciężko pracować w domu cały czas, ale od czasu do czasu wolałabym popracować w domu
Sprawdź dlaczego depilacja laserowa w Gdańsku jest skuteczna

kacper_dzik

Postautor: kacper_dzik » 27 mar 2018 10:45

W domu zazwyczaj ciężko jest mi się skupić na pracy. Tyle różnych rzeczy rozprasza uwagę... Od czasu do czasu wydaje mi się, że to może być dobre rozwiązanie, ale na codzień jednak wybrałbym biuro. Zwłaszcza jeśli z zespołem pracujemy nad jakimś projektem to wolę jak ogarniamy na bierzaco, a nie przez maile. Nasza firma będzie niedługo zmieniać siedzibę na biurowiec imagine, więc czeka nas trochę zamieszanie.

zuzkasia

Postautor: zuzkasia » 29 mar 2018 19:25

hej

Werona

Postautor: Werona » 10 maja 2018 12:21

Praca w domu na dłuższą metę jest nie dla mnie. I tak musiałam zrobić obiad czy zakupy, albo coś tam sprzątnąć, więc nie mogłam skupić się do końca na pracy. Ale raz w tygodniu chętnie bym przystała na taką formę.

mixun
Kontaktowanie:

Postautor: mixun » 14 maja 2018 13:05

Tak na prawdę jest to indywidualna sprawa. Jednak pracując z domu oszczędzamy czas i paliwo na dojazdy no i oczywiście nie płacimy za wynajem biura. Myślę, że warto podjąć odpowiednie kroki, żeby pracować z domu, ale tak jak w powyższych postach, nie jest to dla każdego. Za tym idzie olbrzymia samodyscyplina ;)

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 24 maja 2018 12:32

Kiedyś miałem okazję pracować w domu i szczerze mówiąc nie przepadam za tym rozwiązaniem.
Na pierwszy rzut oka wydaje się to świetnym rozwiązaniem, ale po czasie ilość godzin spędzana w tych samych pomieszczeniach może przytłoczyć. Polecam ci poszukać jakiegoś biura, gdyż to na pewno dużo bardziej zmotywuje cię do codziennej pracy. Świetną wyszukiwarkę powierzchni biurowych znajdziesz na http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa&district%5B%5D=srodmiescie
Ogromna ilość ofert, sprawi że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

icon

Postautor: icon » 26 maja 2018 16:35

Dużo ciekawych ogłoszeń powierzchni biurowej można znaleźć na https://biura.online/, jest tam też kalkulator ceny wynajmu. Dość ciekawe lokalizacje, dla osób poszukujących powierzchni biurowych.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 03 cze 2018 20:18

Ukraina. Pellety, brykiety drzewne, slonecznik, sloma, susz, otreby, olej, wegiel, torf. Od 200 zl/tona. Oferujemy stala sprzedaz pelletu Din, Din+, przemyslowego oraz brykietu RUF, Nestro, PiniKay bezposrednio z magazynow producenta po calej Ukrainie. Ceny do dogadania na miejscu produkcji. Certyfikaty eksportowe, wysoka kalorycznosc. Pakowany BigBag, worki, luz. Oplaty przy zaladunku. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, domy z bala, wiezba dachowa, sklejki, parkiety, deski paletowe, europalety, pellety, brykiety, zrebki, zrzyny, trociny, kora drzewna, wegiel, torf, sloma, susz, makuch, soja, rzepak, kukurydza, slonecznik, olej itp. non-stop w okresie calego roku. Tanio Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

jantar

Postautor: jantar » 18 cze 2018 09:47

Po pół roku pracy w domu człowiek dziczeje.

CzarPrysł

Postautor: CzarPrysł » 01 lip 2018 17:48

Uważam, że w domu można pracować z powodzeniem. Ponadto pojawia się coraz więcej aplikacji pomagających w codziennym życiu. Na dobra sprawę dzięki nim możemy zaplanować sobie cały dzień, podzielić się obowiązaniami z partnerem czy nawet zapomnieć raz na zawsze o terminach zapłaty rachunków: http://billennium.pl/blog/smart-life-cz ... chnologie/
Problem może być jednak unikanie kontaktu z ludźmi. Czyli to o czym wspomniał kolega jantar.