Miejsce idealne na konferencję

kacper_dzik

Miejsce idealne na konferencję

Postautor: kacper_dzik » 28 lut 2018 01:18

Cześć Forumowicze!

Byłem niedawno współorganizatorem konferencji biznesowej dla pewnej dużej firmy. Jestem przekonany, że wielu z Was szuka tu pomysłów i porad dotyczących miejsca odbywania się takich wydarzeń. Ze swojej strony mogę polecić Wam nadmorskie klimaty. My organizowaliśmy event w Trójmieście i muszę powiedzieć, że wyszło lepiej, niż się spodziewałem. Bliskość morza dla osób pochodzących z zupełnie innych stron Polski to jednak coś! Jakby ktoś był zainteresowany tym tematem to zapraszam do napisania wiadomości prywatnej :) Ale uprzedzając pytania - impreza odbyła się w hotelu w Gdyni. Postawiliśmy na Hotel Nadmorski

fuksja123

Re: Miejsce idealne na konferencję

Postautor: fuksja123 » 02 mar 2018 12:26

Jak ktoś jest zainteresowany tematem szkoleń, konferencji i sal szkoleniowych, zapraszam na
https://rezerwacjaszkolen.pl/
https://salekonferencyjne.edu.pl/
To strony poświęcone tematyce szkoleń z różnych dziedzin. Każdy znajdzie to, czego szuka. Znajdują się tu zarówno firmy oferujące szkolenia z różnych dziedzin, jak i w pełni wyposażone sale szkoleniowe do wynajęcia na terenie całej Polski, w dużych i małych miastach. Możliwość rezerwacji sali i szkolenia w dogodnych terminach.

kazik44

Postautor: kazik44 » 15 lip 2018 12:04

Też uważam że zawsze bardzo dobrze konferencje organizuje się nad polskim morzem.Bo konferencja w Warszawie jest taka sztuczna.

elabarbara

Postautor: elabarbara » 20 lip 2018 11:32

U mojej koleżanki w firmie było organizowana konferencja . Bardzo jej się podobała organizacja tego wszystkiego i sam przebieg spotkania. Wspominała mi, że konferencja była zorganizowana w hotelu Witek http://www.hotelwitek.pl/pl/conference-centre.html Samo miejsce bardzo ją oczarowało, najbardziej jej się spodobało to, że hotel jest otoczony zielenią i lasami.

Maki23816

Postautor: Maki23816 » 24 lip 2018 09:34

Polecam Dwór Lisewski https://lisewskidwor.pl na Kaszubach, w którym mieliśmy przyjemność zorganizować niezwykle udaną konferencję. Na miejscu czekała na nas dobrze wyposażona sala konferencyjna. Po załatwieniu firmowych spraw wypoczywaliśmy w komfortowych pokojach a do tego mogliśmy liczyć na przepyszne potrawy z tamtejszej restauracji. Co tu dużo mówić, połączyliśmy służbowe sprawy z urlopem. :)

SnakeDoctor

Postautor: SnakeDoctor » 24 lip 2018 18:46

Ja się niestety na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
Serce nie tylko jest jednym z najbardziej bezinteresownych narządów, jest także najbardziej odważnym i wiernym z nich.

Angelka22

Postautor: Angelka22 » 26 lip 2018 17:20

Świeradów-Zdrój - piękna okolica, a do tego mają sporo miejsc idealnych na konferencję.

fara

Postautor: fara » 06 sie 2018 17:02

gdybym miała wskazać takie idealne moim zdaniem miejsce na organizację konferencji w Warszawie to na pewno byłby to hotel DoubleeTree by Hilton znajdujący się na ulicy Skalnicowej 21 na Wawrze. Jak planujecie spotkanie kilkudniowe a grupa będzie liczyć od 20 do 100 uczenistików to warto skorzystać z oferty letnich konferencji. Wówczas hotel zapewnia poranne sportowe zajęcia dla wszystkich osób pod okiem doświadczonego trenera :) Oczywiście w standardzie jest do dyspozycji sala z dostępem do światła dziennego, pełne wyposażenie multimedialne i przerwy kawowe

Pigeon

Postautor: Pigeon » 07 sie 2018 20:55

fara pisze:gdybym miała wskazać takie idealne moim zdaniem miejsce na organizację konferencji w Warszawie to na pewno byłby to hotel DoubleeTree by Hilton znajdujący się na ulicy Skalnicowej 21 na Wawrze. Jak planujecie spotkanie kilkudniowe a grupa będzie liczyć od 20 do 100 uczenistików to warto skorzystać z oferty letnich konferencji. Wówczas hotel zapewnia poranne sportowe zajęcia dla wszystkich osób pod okiem doświadczonego trenera :) Oczywiście w standardzie jest do dyspozycji sala z dostępem do światła dziennego, pełne wyposażenie multimedialne i przerwy kawowe

Rzeczywiście wydaje się to być ciekawą ofertą! :)

---
ortodonta w Wilanowie

Jakub7575

Postautor: Jakub7575 » 13 sie 2018 11:57

Sprawdz ofertę 4 gwiazdkowego hotelu Wodnik w Bydgoszczy. Ja tam raz byłem na konferencji z noclegiem i jestem tym hotelem, obsługą, kuchnia zachwycony. Mam zamiar zabrać tam żonę już prywatnie na weekend i spędzić miło czas.