Strona internetowa firmy

Pollak3

Re: Strona internetowa firmy

Postautor: Pollak3 » 13 lip 2017 20:51

Popytaj specjalistów w tej dziedzinie...
Ono niedobry jest brak miłości i niedobry jest jej nadmiar.

ZłoteDziecko

Postautor: ZłoteDziecko » 14 lip 2017 09:56

zajrzałem właśnie na wątek. nie, nie jest to żaden cud ani nie ma słabych punktów. po prostu jak ktoś nie ma dużego obrotu na stronie to nie potrzebuje przecież ogromnej ilości transferu i pojemności. wtedy wybiera mniejsze opłaty żeby mu wystarczały lub większe - dostosowane do włąsnych potrzeb. zresztą, przy promocjach to i premium można mieć za darmo ale to już trzeba obserwować.

Kingston

Postautor: Kingston » 24 lip 2017 06:01

Obserwować stronę czy obserwować co? Bo w sumie już mnie trochę przycisnęło i trzeba by zacząć się tym interesować na powaznie. Jakby była jakaś promocja to korzystnie dla mnie.

ZłoteDziecko

Postautor: ZłoteDziecko » 24 lip 2017 11:28

Tak, stronę. Aktualnie mają taką promocję, że jak weźmiesz u nich grafikę pod sklep, to możesz dostać kilka miesięcy gratis abonamentu premium na oprogramowanie do sklepu internetowego. Jak się nie mylę to obowiązuje do końca sierpnia.

pola1234

Postautor: pola1234 » 26 lip 2017 18:38

Koniecznie zobacz sobie https://heronart.pl/tanie-strony-internetowe/ , tutaj jest świetna wersja strony internetowej. Dobrze, że zabierasz się za takie rzeczy od razu. Taka strona internetowa to teraz bardzo fajna wizytówka firmy, która może jeszcze pozyskać dla Ciebie klientów.

polisde
Kontaktowanie:

Postautor: polisde » 03 sie 2017 22:33

wie ktos ile kosztuje stworzenie strony od a do z ?

icon

Postautor: icon » 14 sie 2017 09:37

W dzisiejszych czasach Internet wymaga by strona internetowa była nowoczesna i zaawansowana. Dlatego jeśli chcesz się decydować na rozkręcenie biznesu w Internecie musisz spełnić kilka warunków. Koszty są rożne, więc najlepiej zapytać o ofertę firmy która takie strony wykonuje. Dość ciekawe pomysły mają w http://www.reasonapps.pl/ więc najlepiej napisz do nich czego potrzebujesz i dostaniesz wycenę.

szocik111

Postautor: szocik111 » 14 sie 2017 17:00

Strona bo strona ale ważne przy projektowaniu jej skontaktować się z naprawdę dobrym specjalistą. Moja znajoma ma stronę i jej się podoba dawna struktura tej strony. Bo mówi że nie jest standardowa tak jak wszystkie teraz obecnie na szablonach podgląd : http://www.nzoz-krynica.pl . Tylko potem się dzieje tak że użytkownik ma problem z nawigacją na tej stronie. Przy zlecaniu robienia strony www trzeba brać pod uwagę ergonomie witryny a nie tylko sam wygląd.

lucky

Postautor: lucky » 17 sie 2017 11:09

Strona internetowa to wizytówka firmy więc warto o nią zadbać. Sam myśle o stronie.
Mam biznes od niedawna i chciałbym go wypromować a bez strony za dużo nie zdziałam. Trafiłem dzisiaj na projektowanie stron kraków i chyba się tam zgłoszę. Widziałem że mają bardzo przystępne ceny i świetne portfolio.

KingaP

Postautor: KingaP » 04 wrz 2017 14:20

polisde pisze:wie ktos ile kosztuje stworzenie strony od a do z ?

Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Prosta strona wizytówka to niewielki koszt. Jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanej i nowoczesnej strony - z systemem zarządzania treścią, w technologii RWD, to zapłacisz więcej. Polecam rozejrzeć się wśród konkurencji, zastanowić się czego potrzebuje Twoja firma i działać. Podzwoń, popytaj - wycena nic nie kosztuje. Ja mogę polecić Ci firmę http://interfeo.com, tworzą bardzo fajne strony.