3 grzechy główne początkujących przedsiębiorców

AgencjaMoontales
Kontaktowanie:

Re: 3 grzechy główne początkujących przedsiębiorców

Postautor: AgencjaMoontales » 19 lip 2017 16:44

Grzech największy to brak analizy danych i działanie na oślep. Ile firm monitoruje oraz, co najważniejsze, działa w oparciu o, na przykład, średnią wartość klienta?

ZOchoty

Postautor: ZOchoty » 24 lip 2017 06:14

Patrzyłem i funkcjonalność świetna. Ale przy rozwiniętym sklepie darmowe oprogramowanie to trochę mało w przypadku sellingo

kowal90

Postautor: kowal90 » 24 lip 2017 10:35

Według mnie to zależy kto jak ma sklep ustawiony.

Paladyn47

Postautor: Paladyn47 » 24 lip 2017 11:34

Ale kto powiedział że darmowe najmniej rozbudowane? ;) Darmowe bo z promocji skorzystałem, jak się weźmie grafikę to ma się w promocji. Ja grafikę pod sklep tak czy siak miałem w pełni wymieniać, a teraz jeszcze przy okazji rok czasu abonamentu mam za darmo.

pikselator

Postautor: pikselator » 28 lip 2017 13:58

Ja mogę wymienić: brak biznesplanu, brak organizacji wewnętrznej, niejasne warunki umów z klientami, brak zatrudnionych specjalistów albo zatrudnione osoby bez doświadczenia w różnych dziedzinach (prawo, HR, itd.), brak wyraźnej strategii marketingowej (wynikającej z braku badania rynku), brak uzyskania wszystkich pozwoleń i spraw załatwionych w urzędach, brak pełnego wyposażenia biurowego czy ogólnie takiego, które jest potrzebne do wykonywania pracy.

damianek88

Postautor: damianek88 » 22 sie 2017 15:45

pikselator pisze:Ja mogę wymienić: brak biznesplanu, brak organizacji wewnętrznej, niejasne warunki umów z klientami, brak zatrudnionych specjalistów albo zatrudnione osoby bez doświadczenia w różnych dziedzinach (prawo, HR, itd.), brak wyraźnej strategii marketingowej (wynikającej z braku badania rynku), brak uzyskania wszystkich pozwoleń i spraw załatwionych w urzędach, brak pełnego wyposażenia biurowego czy ogólnie takiego, które jest potrzebne do wykonywania pracy.

w 100% zgadzam się a to wszystko przez brak porzadnego planu.

KrzysztofSzulc

Postautor: KrzysztofSzulc » 15 wrz 2017 09:38

damianek88 pisze:
pikselator pisze:Ja mogę wymienić: brak biznesplanu, brak organizacji wewnętrznej, niejasne warunki umów z klientami, brak zatrudnionych specjalistów albo zatrudnione osoby bez doświadczenia w różnych dziedzinach (prawo, HR, itd.), brak wyraźnej strategii marketingowej (wynikającej z braku badania rynku), brak uzyskania wszystkich pozwoleń i spraw załatwionych w urzędach, brak pełnego wyposażenia biurowego czy ogólnie takiego, które jest potrzebne do wykonywania pracy.

w 100% zgadzam się a to wszystko przez brak porzadnego planu.

również się z tym zgadzam.

artur545

Postautor: artur545 » 17 wrz 2017 08:23

a co to są za grzechy

basiaa

Postautor: basiaa » 21 wrz 2017 20:15

Zgadzam się z Wami. Dodam od siebie, że sporym błędem jest próba prowadzenia księgowości przez osobę, która się na tym zupełnie nie zna. Znam osobę, która przez takie błędy mało nie poniosła konsekwencji karnych, a jest uczciwą osobą. Na szczęście biuro rachunkowe Gama pomogło naprawić sytuację i wyeliminować te błędy. Ja współpracuję z nimi od samego początku.

pawelek

Postautor: pawelek » 03 paź 2017 11:39

Według mnie słomiany zapał, chęć szybkiego zysku.

________________________________________________________________________________________________________
Jeśli poszukujesz aranżacje wnętrz poznań to znajdziesz tutaj.