Strona 1 z 2

Biuro rachunkowe Warszawa

: 13 maja 2018 11:07
autor: apogeum
Witam. Potrzebuję skorzystać z usług biura rachunkowego. Czy ktoś z Was może mi polecić biuro godne zaufania? Z góry dziękuję!

Re: Biuro rachunkowe Warszawa

: 14 maja 2018 09:28
autor: erosek30
apogeum pisze:Witam. Potrzebuję skorzystać z usług biura rachunkowego. Czy ktoś z Was może mi polecić biuro godne zaufania? Z góry dziękuję!


Proponuję skontaktowac się z nimi:
http://www.biurorachunkowe-creative.pl/
Szybka i fachowa praca. Możliwość rozliczania się stacjonarnego albo w formie elektronicznej ( tak jak jest Ci wygodnie). Można wszystko zalatwić na odległość, nie trzeba dowozić im papierów i fatygować się co miesiąc. Oferta kierowana jest to mniejszych i średnich przedsiębiorstw.

W porównaniu do księgowości online większa wygoda, bo jednak mozesz porozmawiac w każdym momencie z księgowym i dopytać się o kwestie jakie Cię męcza.

Re: Biuro rachunkowe Warszawa

: 14 maja 2018 11:20
autor: Pegaz02
Niestety, ale ja się niezbyt na tym znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

Re: Biuro rachunkowe Warszawa

: 14 maja 2018 14:36
autor: jurek_g
Ja zawsze szukam informacji na ten temat w Internecie. To się zawsze bardzo dobrze sprwadza :)

Re: Biuro rachunkowe Warszawa

: 15 maja 2018 22:39
autor: Daniel4321
Jestem niezwykle zadowolony z usług rachunkowych oferowanych przez biuro Abacus https://www.adamus.net.pl/ Mieszczą się na Ursynowie, także mam do nich praktycznie rzut beretem ze swojej firmy. Zarówno księgi przychodów jak i rozchodów ogarniają we właściwy sposób. Z ich strony mogę również liczyć na obsługę płatno-płacową.

Re: Biuro rachunkowe Warszawa

: 03 wrz 2018 22:42
autor: sager
Ogólie bezproblemowa współpraca jest z https://www.adamus.net.pl/. Prowadzę dwie firmy, więc przy nich naprawdę jest co robić. Pomoc księgowa jest nieodzwona. Tu współpraca jest okej naprawdę, 0 kłpotów, pełne doradztwo. Z takimi firmami warto współpracować

Re: Biuro rachunkowe Warszawa

: 01 paź 2018 09:49
autor: darekmroczek
sager pisze:Ogólie bezproblemowa współpraca jest z https://www.adamus.net.pl/. Prowadzę dwie firmy, więc przy nich naprawdę jest co robić. Pomoc księgowa jest nieodzwona. Tu współpraca jest okej naprawdę, 0 kłpotów, pełne doradztwo. Z takimi firmami warto współpracować

Też ich polecam. Faktycznie wszystko robią w terminie i nie ma z nimi żadnego problemu. O taką współpracę każdemu prowadzącemu DG chodzi przecież

Re: Biuro rachunkowe Warszawa

: 09 paź 2018 22:13
autor: Osknow
Od dłuższego czasu korzystam z usług blueoak. Pierwszy kontakt z nimi miałem wyceniając firmę na sprzedaż. Bardzo rzetelni ludzie, pełni profesjonalizmu i co najważniejsze mają rewelacyjne podejście do klienta. Mimo, że jestem laikiem w sprawach biznesowych, to udało im się mi wszystko wytłumaczyć do tego stopnia, że mogę teraz śmiało powiedzieć, że się na tym znam :)

Re: Biuro rachunkowe Warszawa

: 11 paź 2018 12:29
autor: Maki23816
W centrum Warszawy działa biuro rachunkowe Akro http://akro.waw.pl/ , które jeszcze nigdy nas nie zawiodło! To właśnie za ich sprawą kłopoty w postaci ksiąg rachunkowych, czy podatków zostały rozwiązane. Tym sposobem zaoszczędziliśmy nie tylko sporo czasu nerwów, ale i pieniędzy - ich usługi są świadczone po bardzo konkurencyjnych cenach.

Re: Biuro rachunkowe Warszawa

: 28 lis 2018 15:56
autor: paulewan
Ja korzystam już od 3 lat z ich usług - http://euro-finance.pl/uslugi-ksiegowosc/ i jestem bardzo zadowolona, bardzo rzetelnie podchodzą do spraw, do tego ceny mają naprawdę przystępne. :)