Samochód dla firmy - wynajem długoterminowy?

Tolak

Re: Samochód dla firmy - wynajem długoterminowy?

Postautor: Tolak » 08 lut 2019 12:55

U nas w firmie właśnie jest rozbudowana flota samochodowa, ale w przypadku zagranicznych podróży służbowych zarząd i wyższa kadra menedżerska korzystają z usług air taxi, konkretnie z Call&Fly. Polecam wejść na stronę i zapoznać się z ofertą.

Matanka1985

Postautor: Matanka1985 » 11 lut 2019 11:55

Tolak pisze:U nas w firmie właśnie jest rozbudowana flota samochodowa, ale w przypadku zagranicznych podróży służbowych zarząd i wyższa kadra menedżerska korzystają z usług air taxi, konkretnie z Call&Fly. Polecam wejść na stronę i zapoznać się z ofertą.

Fakt. Znam firmę. Oni właśnie specjalizują się w organizowaniu czarterowych lotów biznesowych. Osobiście nie korzystałem, ale mój znajomy właśnie dość często korzysta przy lotach do Berlina (i ogólnie do Niemiec). Rzeczywiście w pilnych sytuacjach air taxi jest właściwie niezastąpione.

czosnekwrg

Postautor: czosnekwrg » 11 lut 2019 20:44

Ja bym był za zakupem używanego pojazdu, zamiast wynajmu. Jednakże, musisz zadbać o stan wizualny pojazdów firmowych. Ja na przykład byłem skazany zakupić nowe pokrowce na fotele. Wybrałem te z oferty http://www.pokrowce.net/ , gdyż reprezentują ekstra jakość.

sager

Postautor: sager » 12 lut 2019 13:00

Przy organizacji podróży służbowych warto brać pod uwagę właśnie nietypowe sytuacje, np. odwołanie lotu, opóźnienie lotu, problem z zakwaterowaniem, a więc koszty które potrafią nagle niebotycznie urosnąć. Wynajmując samolot w air taxi mamy lot na zamówienie, wszystko skrojone na miarę - punktualnie, wygodnie i można wrócić jeszcze tego samego dnia.