Klimatyzacja na początku zakładania firmy?

ela1595

Re: Klimatyzacja na początku zakładania firmy?

Postautor: ela1595 » 08 cze 2017 08:12

Wszystko zależy od tego jaką prowadzimy działalność. Jeżeli jest to biurowiec i w każdym pokoju jest po kilka osób to najlepiej jak klimatyzacja będzie. Ci ludzie w gorące dni będą się piekli i staną się mniej wydajni. U mnie klimatyzacja jest i wszyscy chodzą zadowoleni. Odgrzybiam raz do roku i nic więcej mnie nie interesuje. Poczytajcie sobie fajny artykuł w serwisie Strefaklimatyzacji.pl. https://www.strefaklimatyzacji.pl/baza-wiedzy/abc-klimatyzacji/obalamy-mity-dotyczace-klimatyzacji,4.html. Jest tam o faktach i mitach zwiazanych z klimą :).

kabek55
Kontaktowanie:

Postautor: kabek55 » 08 cze 2017 12:46

Najlepiej na początku, ale z drugiej strony, jeśli klimatyzacja nie jest niezbędna od początku, można się zastanowić nad jej zakłdaniem, ponieważ sam montaż nie jest skomplikowany.

Kubajestem85

Postautor: Kubajestem85 » 08 sie 2017 11:12

Teraz można kupić dobrej klasy klimatyzator kasetowy i nie trzeba myśleć o tym na samym początku. My wybralismy klimatyzator z http://a-tec.pl/.

Bramy

Postautor: Bramy » 11 wrz 2017 12:13

Pomyśl o tym żeby była też dobra wentylacja. To da już sporo. Lepsza cyrkulacja powietrza poprawi warunki pracy, do tego klimatyzacja na gorące dni i będziesz miał szczęśliwych pracowników :D

Tlydu

Postautor: Tlydu » 11 wrz 2017 14:58

To przy okazji ogarnij sobie serwis klimatyzacji poznań gdzieś w okolicy. Jak ci padnie taki sprzęt to może być mega problem. Potem trzeba czekać miesiącami na serwis. Bezpieczniej mieć firmę która zrobi to od ręki.

Droda

Postautor: Droda » 11 wrz 2017 15:29

Wg mnie to zwykła izolacja termiczna rur wystarczyłaby żeby pozbyć się nadmiaru ciepła w pomieszczeniu. Wiele osób po prostu to pomija i to duży błąd. Klima nie da takiego efektu jak ciągle coś będzie ocieplało pomieszczenie ;)

beata22

Postautor: beata22 » 21 wrz 2017 14:10

ja poczekam z zakladaniem juz teraz do przyszlego roku

aniaola37

Postautor: aniaola37 » 24 wrz 2017 15:54

Klimatyzacja to jedno ale popieram także przedmówców, którzy wspominali o właściwej wentylacji w pomieszczeniu. To powinno być dla Ciebie priotytetem. Zaintersuj się terminem rekuperacja czyli wentylacja mechaniczna. Pozwala ona na utrzymanie dobrego samopoczucia i zdrowia oraz oczywiscie na obnizenie rachunków za ogrzewanie

specjalista

Postautor: specjalista » 27 paź 2017 11:57

Klimatyzację można założyć w każdym momencie prowadzenia firmy. Będzie to dodatkowa wygoda dla pracowników i ewentualnych klientów. Pracownicy mogą pracować wydajniej w upalne dni, gdy znajdują się w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jeżeli decydujecie się na klimatyzację to mogę wam polecić firmę http://www.klimatyka.com.pl, która ma siedzibę w Warszawie. Zakładali klimatyzację w mojej firmie, więc mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Tyldka

Postautor: Tyldka » 31 paź 2017 01:33

Nie wiemy dokładnie co to za firma, ani czym się zajmuje, ani na jakim metrażu się znajduje. W ten sposób ciężko coś konkretnego dobrać. Myślę, że na start jak najbardziej, warto zainwestować, w końcu jest to inwestycja długoterminowa i można liczyć, że będzie działać bezproblemowo przez wiele lat. Co ważne, to wybór dobrej marki, o tym należy pamiętać. Przeglądnij sobie ofertę Iglotech, klimatyzacje, wentylatory kanałowe, myślę, że będą potrafili ci doradzić coś odpowiedniego.