Druk wizytówek, ulotek, papeterii itp.

Fajnykarol

Druk wizytówek, ulotek, papeterii itp.

Postautor: Fajnykarol » 02 gru 2014 12:00

Witam. Założyłem właśnie własną firmę. Zanim rozpocznę działalność chciałbym się przygotować z gadżetów takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy itp., Polećcie jakąś sprawdzoną drukarnię w Warszawie, które załatwią mnie kompleksowo – dobrze i niedrogo ;)

JackoW

Re: Druk wizytówek, ulotek, papeterii itp.

Postautor: JackoW » 15 gru 2014 13:21

Ja wszystkie papierowe materiały reklamowe dla mojej firmy drukowałem w MDruk. Współpracowałem z nimi w starej firmie jeszcze, wcześniej istnieli pod nazwą Miller Druk, może kojarzysz. Ceny konkurencyjne a jakość bardzo dobra i mają wszystko: ulotki, plakaty, wizytówki, papier firmowy, teczki itd.

WuWuEf

Postautor: WuWuEf » 01 kwie 2015 07:19

Mam sprawdzona drukarnię format druk w Łodzi. Zdarza mi sie zamawiać u nich duże ilosći ulotek, folderów itd. Naprawdę wykonania pierwsza klasa.

koro
Kontaktowanie:

Postautor: koro » 23 sty 2016 18:10

Jak patrzyłem na cennik drukarni internetowych, jest bardzo konkurencyjny w porównaniu do stacjonarnych oddziałów.

Urankas
Kontaktowanie:

Postautor: Urankas » 26 sty 2016 16:00

Orientujecie się może gdzie uda mi się wydrukowac jednorazowo tylko 100 ulotek? Nie potrzebuje więcej, a jak dotąd żadna drukarnia nie zgodziła mi się tego wydrukowac.

barrrt

Postautor: barrrt » 16 gru 2017 20:07

Odnośnie do druku wizytówek i ulotek to ja mam do polecenia dobrą jakościowo drukarnię offsetową. Mają dużą ofertę ogólnie i z tego co udało nam się korzystać z ich usług, to nie mieliśmy problemów z jakością. Poza tym co jest dla mnie bardzo wazne, to dotrzymuą terminów, a niestety większość firm ma z tym duży problem. Jesli chodzi o kontakt to łacie http://www.aaprint.pl/oferta/wizytowki/ teraz jeszcze zamówiliśmy notesy firmowe na 2018 rok

bimbo33

Postautor: bimbo33 » 28 sty 2018 19:39

Polecam drukarnię internetową Labcreation, przez stronę http://www.drukowanieulotek.pl zamówisz wszystko, czego Ci potrzeba, w naprawdę atrakcyjnych cenach :) A do tego w świetnej jakości! Gotowe zamówienie dostarczy kurier. U nas to się świetnie sprawdza, a zamawiamy duuużo materiałów drukowanych różnego typu.

specjalista

Postautor: specjalista » 23 maja 2018 09:15

Bardzo dobrą drukarnią, z którą od dawna współpracuję jest http://www.drukarnia-interdruk.pl w Warszawie. Drukarnia ta oferuje drukowanie wizytówek, ulotek, plakatów itp. Polecam wam się do nich zgłosić.

dorota.ostaszewska

Postautor: dorota.ostaszewska » 03 paź 2018 10:26

Ja polecam firmę drukarnie z Oleśnicy Pana Pawła Urbanowicza z drukarni Urdruk na Stolarskiej. W drukarni można zamówić lotki, teczki, notesy, papier firmowy, druk plakatowy, ulotki składane, wizytówki w najlepszej jakości.

leogalante

Postautor: leogalante » 15 paź 2018 11:42

Jeżeli prowadzicie biznes we Wrocławiu lub okolicach to skontaktujcie się z drukarnią http://www.anex.pl Drukarnia ta zajmuje się drukowaniem wizytówek, ulotek, plakatów, katalogów itp. Sam z nimi współpracuję i mogę powiedzieć wam że mają bardzo dobre ceny.