Jaka drukarnia internetowa na początek?

Drukonet_pl

Re: Jaka drukarnia internetowa na początek?

Postautor: Drukonet_pl » 01 cze 2017 11:13

Jeżeli szukasz dobrej i sprawdzonej drukarni internetowej z rozsądnymi cenami, to warto zwrócić uwagę również na nasza stronę Drukonet.pl w razie pytań zawsze służymy swoją radą i pomocą.

icon

Postautor: icon » 09 cze 2017 14:08

Ja korzystam z drukarni https://www.jkbprint.pl zarówno stacjonarnie w lokalu w Warszawie jak i online. Często podróżuje po kraju i wtedy zamówienia internetowe i wysyłka materiałów na wskazany adres jest dla mnie bardzo wygodne. A kiedy potrzebuję coś na szybko w centrali firmy to udaje się do drukarni stacjonarnej. Zawsze wszystko na najwyższym poziomie i w najlepszej cenie.

KrissCross

Postautor: KrissCross » 19 cze 2017 12:35

Najważniejsze, żeby spośród wielu dostepnych na rynku opcji, wybrać taką, która będzie Ci pasowała. Terminy, ceny i asortyment, to wg mnie wyznaczniki dobrej internetowej drukarni. Przetestuj, zamów próbki, poznaj co mają w ofercie.

bergi

Postautor: bergi » 28 cze 2017 16:10

Sprawdź koniecznie ofertę drukarni Labcreation, my stamtąd zamawiamy. Gwarantują wysoki poziom realizacji, terminowość, każde zamówienie dostajemy na czas, a to jest dla nas bardzo istotne. Dodatkowo obsługują nas kompleksowo, więc nie musimy szukać przy każdym kolejnym projekcie innego dostawcy. Jedyne co nas ogranicza w tych zamówieniach, to wyobraźnia naszego grafika ;)

feeder

Postautor: feeder » 02 lip 2017 18:00

Pomysł jak najbardziej rozsądny. Jeśli potrzebujesz drukarni, która zajmuje się tanim drukiem (nawet przy małych ilościach) publikacji, książek to polecam drukarnię Sowa. Zajmują się także oprawianiem książek i dystrybucją na rynku lokalnym. Korzystam z ich usług do dzisiaj. Jest to drukarnia, która istnieje już wiele lat także naprawdę warto.

Adamila021

Postautor: Adamila021 » 05 lip 2017 11:31

Polecam również skorzystać z bardzo ciekawego druku wodnego http://www.bear-wrap.pl/oferta/hydrografika . Możecie go wykorzystać w celach reklamowych np. oklejając swój samochód, laptopa itp. Szczególnie reklama na samochodzie się fajnie sprawdza. Płacicie raz i macie spokój. A jak dużo podróżujecie, szczególnie przez miasta, gdzie stoicie w korkach to na pewno warto w coś takiego zainwestować.

wiking21
Kontaktowanie:

Postautor: wiking21 » 10 lip 2017 17:35

spróbuj uderzyć do drukarni z Poznania drukpolska.pl

Trity

Postautor: Trity » 11 lip 2017 11:37

A wiesz może przy okazji czy jest to drukarnia ekspresowa? Mam sporą ilość plakatów do wydrukowania i zależy mi na jak najmniejszym czasie oczekiwania. Nie wchodzą w grę terminy dłuższe niż 3 dni. Z góry dzięki za informację. :)

Dalmierz

Postautor: Dalmierz » 17 lip 2017 14:32

a tak tochę z innej beczki, jak dajecie platakty czy inne rzeczy do drugu to robicie wcześniej zastrzeżenie logo? kiedyś wydawało mi się to zbędne ale troche poczytałem ostatnio i zaczynam się zastanawiać

KrissCross

Postautor: KrissCross » 24 lip 2017 09:47

Korzystam z http://www.viperprint.pl. Druk na PVC zlecam najczęściej, nie mają sobie równych. Rzadziej jakieś ulotki czy plakaty. Bardzo fajne terminy realizacji i miłe biuro obsługi- zawsze pomagają.