Jaka drukarnia internetowa na początek?

Kubajestem85

Re: Jaka drukarnia internetowa na początek?

Postautor: Kubajestem85 » 15 sie 2017 13:02

Jeżeli chodzi o drukarnie która zajmie sie profesjonalnie drukiem reklamowym i nie tylko to ta drukarnia będzie idealna www.3dprint.com.pl.

Wektor77_pl

Postautor: Wektor77_pl » 11 wrz 2017 12:00

Jeżeli zależy Ci na jak najlepszej jakości oraz wachlarzu druku reklamowego, to warto zwrócić uwagę na Wektor77 gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne szczegóły.

Tyldka

Postautor: Tyldka » 19 wrz 2017 18:26

To wiadomo, jakość przede wszystkim jeżeli chodzi o wydruki firmowe. Chociaż trzeba przyznać, że w drukarniach internetowych nie zawsze wysoka jakość idzie w parze z wysoką ceną, wręcz przeciwnie - ceny potrafią być bardzo atrakcyjne. Mi akurat zależało, by wydrukować ulotki składane i znalazłam opinię, że tanie ulotki można wykonać w web-to-print https://web-to-print.pl/ulotki/. Sprawdzając ich usługi naprawdę miło się zaskoczyłam. Poza tym posiadają bardzo wiele w swoim asortymencie, więc wszelkie kwestie z wydrukami firmowymi, czy to ulotki, wizytówki, czy wszelkie inne warto im powierzyć, bo mamy gwarancję szybkiego zrealizowania zamówienia i przede wszystkim świetną jakość.

KrissCross

Postautor: KrissCross » 27 wrz 2017 14:47

Wiecie co, nie mam pojęcia jak wygląda to wszystko w drukarniach stacjonarnych, ale nie wydaje mi się, żeby wyskakiwali z promocjami tak jak drukarnia internetowa. Wystarczy prześledzić różne strony i zobaczyć co się na nich dzieje. Prześcigają się w różnych obniżkach, na rózne produkty.

Dalmierz

Postautor: Dalmierz » 29 wrz 2017 15:16

pieczątki bardzo opłaca zamawiać się na http://www.stampler.pl/, mają bardzo dobre ceny, a pieczątkę robi się raz dwa. Ja nigdy nie zamawiałem w stacjonarnych drukarniach

łucja31

Postautor: łucja31 » 01 paź 2017 16:54

Polecam wszystkim drukarnię Labcreation, z której my korzystamy. Szeroki asortyment, świetna jakość, dobre ceny, terminowość - to tylko najważniejsze ich atuty. Dobra współpraca wynika także z faktu, że zatrudniają zaangażowanych pracowników, którzy są zawsze gotowi do pomocy Klientowi :) Sami się o tym już nie raz przekonaliśmy.

Galar_pl

Postautor: Galar_pl » 10 paź 2017 15:00

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrej drukarni internetowej to koniecznie zerknij również na www.Galar.pl

erosek30

Postautor: erosek30 » 24 paź 2017 10:00

Trochę tych drukarni się przetestowało, bo jednak firma w której pracuję inwestuje w reklamę lokalną. Aktualnie drukujemy w openprint:
https://www.openprint.pl/

Najlepsze ceny w stosunkku do jakości zamówienia. Poza tym jest to jedyna drukarnia, która jest tak terminowa. Jest tam również możliwość zlecenia zamówienia w ciągu 24 godzin ( kurier na nastepny dzien przywozi Wam to co zamówiliście).

bees87

Postautor: bees87 » 30 paź 2017 13:22

łucja31 pisze:Polecam wszystkim drukarnię Labcreation, z której my korzystamy. Szeroki asortyment, świetna jakość, dobre ceny, terminowość - to tylko najważniejsze ich atuty. Dobra współpraca wynika także z faktu, że zatrudniają zaangażowanych pracowników, którzy są zawsze gotowi do pomocy Klientowi :) Sami się o tym już nie raz przekonaliśmy.

Zgadzam się, drukarnia Labcreation jest jak najbardziej godna rekomendacji :) Z kilku powodów. Mają super ofertę, można u nich wydrukować w zasadzie wszystko, co firmie potrzeba, na dodatek w świetnej jakości i w bardzo dobrej cenie. Dodatkowo obsługa jest naprawdę na medal, nieraz nam pomagali w podbramkowych sytuacjach. Wymarzony kontrahent :)

yoshii4

Postautor: yoshii4 » 30 sty 2018 13:18

Taka z niskimi cenami, ale jednocześnie dobrej jakości wydrukami. Ta http://parkdruku.pl powinna się nadać - ma dość szeroką ofertę jeśli chodzi o wydruki materiałów typowych dla firm i dość niskie stawki, na plus też darmowa wysyłka przy większości zamówień.