biuro rachunkowe - najlepsza z opcji?

zuzia29

Re: biuro rachunkowe - najlepsza z opcji?

Postautor: zuzia29 » 26 lut 2018 09:41

Dokładnie mam takie samo zdanie co poprzednik, przy prowadzeniu nie dużej działalności bez sensu jest zatrudniać księgową na etat. W naszym przypadku o wiele taniej wyszło wynajęcie takiego biura rachunkowego http://biuro-podatkowe-lodz.pl/uslugi-ksiegowe-lodz w Łodzi i też mamy wszystko profesjonalnie i na czas załatwione, a do tego zawsze służą pomocą i radą.

etka

Postautor: etka » 08 mar 2018 11:25

Nie ma idealnego rozwiązania, bo przecież większość biur i tak nie ma OC. W razie problemów z rozliczeniami tłumaczyć się musi przedsiębiorca. Sama korzystam z systemu online ze wsparciem księgowej. Często czytam o tym, co się dzieje w księgowości na stronach typu http://www.i-malaksiegowosc.pl/ i póki co to wystarcza.

Michał Jezierski
Kontaktowanie:

Postautor: Michał Jezierski » 11 lip 2018 10:40

Lepiej mieć biuro rachunkowe, niż samodzielnie prowadzić księgowość. To duża odpowiedzialność, częste zmiany przepisów, ich różna interpretacja.
Zatrudnianie własnej księgowej też nie będzie najlepszym pomysłem, bo generuje dość duże koszty. Współpraca z biurem będzie najlepszym rozwiązaniem. Taniej niż pracownik, wszystkie sprawy księgowe mamy z głowy i możemy zająć się biznesem.
Wybierając biuro rachunkowe warto zwrócić uwagę na:
- certyfikaty,
- specjalizację,
- dotychczasowych klientów i referencje,
- reprezentowanie przed urzędami.
Michał Jezierski
Kancelaria Rozwoju Biznesowego
www.krb.waw.pl

mazurekmarek
Kontaktowanie:

Postautor: mazurekmarek » 17 lip 2018 12:27

Mi również wydaje się, że lepiej skorzystać z biura rachunkowego bo wtedy oni biorą na siebie odpowiedzialność za prowadzenie twojej księgowości. Ja korzystam z usług BPG a podczas spotkania powiedzieli, że gdy będzie jakaś kontrola to oni będą reprezentować moją firmę. Na chwilę obecną bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje, sprawnie przebiega komunikacja. Dodatkowo również korzystam z usług kadrowo-płacowych co mnie odciąża od zajmowania się dokumentami kadrowymi i płacowymi moich pracowników.
Powierz prowadzenie księgowości spółki z o.o. specjalistom z doświadczeniem międzynarodowym.

Krzysiek88

Postautor: Krzysiek88 » 17 lip 2018 16:12

Według mnie biuro rachunkowe jest niezbędne. W tym celu polecam zapoznać się z biurem tax experts. Przystępne ceny i bezproblemowa współpraca - przynajmniej jak dla mnie. Szczerze polecam :)

Dorotenka1985

Postautor: Dorotenka1985 » 18 lip 2018 10:55

Ja znam super biuro rachunkowe i od wielu lat prowadzę u nich księgowość i jest to Biuro Rachunkowe oraz Usługi Komputerowe
Elżbieta Szymszal z Katowic -biuro mieści się na Morawa 93D/18. Biuro rachunkowe oferuję najwyższy standard i usług księgowych, oraz kadrowo-płacowych.

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 18 lip 2018 15:17

Biuro rachunkowe pozwoli Ci na uniknięcie wielu zbędnych kłopotów. Ogarnięcie spraw księgowych może nas przerosnąć, dlatego nie ma co ryzykować. Aby nie spotkały nas podobne kłopoty, zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z profesjonalnym, warszawskim biurem Akro http://akro.waw.pl . Od nadzoru księgowego i podatkowego po obsługę płac i deklaracje podatkowe, wszystko wychodzi im rewelacyjnie.

Maki23816

Postautor: Maki23816 » 18 lip 2018 20:59

Ja z kolei jestem niezmiernie zadowolony z usług zaoferowanych przez Abacus https://www.adamus.net.pl/ z warszawskiego Ursynowa. W rzetelny i fachowy sposób zajmują się rachunkowością i księgowością naszej firmy. Bez ich pomocy byśmy sobie nie poradzili, gdyż jest to dosyć trudne zadanie. Wolałem postawić na sprawdzone biuro niż na księgowość online. Zupełnie nie żałuję!

Kinusia

Postautor: Kinusia » 18 lip 2018 23:19

Moim zdaniem najlepsza, odkąd załozyłam działalność księgowość w otwocku powieżam biuro rachunkowe Otwock , są profesjonalni, nie zawodzą,są na bieżąco z każdą podatkową informacją interesują się firmą, mocno angażują. Zajmują się nie tylko finansami, ale jeżeli masz takie życzenie rozliczają również sprawy kadrowe.

MarekJol

Postautor: MarekJol » 24 wrz 2018 11:24

No właśnie to różnie, bo jeżeli rzeczywiście jest tego wszystkiego dużo, szczególnie przy inwestycjach to może lepiej postawić na własną księgowość która zajmie się tym od A do Z bez obaw o jakiekolwiek niedociągnięcia w rozliczeniach czy zbyt długi czas oczekiwania. My do tego postawiliśmy na program Invoice Digitizer który za pomocą skanera wprowadza wszystkie dane z faktur i rachunków do systemu. Księgowe są z tego rozwiązania bardzo zadowolone, a my mamy pewność że wszystko tutaj jest dopięte na ostatni guzik :)