księgowość dla małej firmy?

JacekBrzezinski

księgowość dla małej firmy?

Postautor: JacekBrzezinski » 15 maja 2017 21:50

Szukam biura ksiegowego dla małej firmy. Najlepiej z okolic Sosnowca. Fajnie jakby ogarniali też zagadnienia związane z ZUSem. Ja wolałbym skupić na działaniach na których się znam, a pilnowanie terminów, sprawdzanie przepisów i uczenie się tego wszystkiego jest raczej ponad moje możliwości. Polecicie kogoś sensownego?

Anka25

Re: księgowość dla małej firmy?

Postautor: Anka25 » 17 maja 2017 21:48

Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie. Papierkowe prace zawsze mnie odstraszały dlatego korzystam z usług kancelarii w Gliwicach (mają oni drugi oddział chyba w Sosnowcu ale to muszę potwierdzić i dam Ci znać). Jest to rodzinna firma z tradycjami mająca doskonałe pojęcie o prowadzeniu księgowości, rozliczenia VATu, odprowadzanie ZUSu. Fantastyczny kontakt, miła obsługa a co najważniejsze ład i porządek w papierach.

Ewka33

Postautor: Ewka33 » 18 maja 2017 08:34

Moja koleżanka korzysta z takich usług księgowych w Sosnowcu.Jest bardzo zadowolona,bo nie musi się martwić o żadne sprawy z tym związane.Zajęli się nawet niewypłacalnym klientem;)Niestety też nie pamiętam adresu,ale z tego co kojarzę to można ich znaleźć na facebooku

JacekBrzezinski

Postautor: JacekBrzezinski » 28 maja 2017 21:06

Anka25 pisze:Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie. Papierkowe prace zawsze mnie odstraszały dlatego korzystam z usług kancelarii w Gliwicach (mają oni drugi oddział chyba w Sosnowcu ale to muszę potwierdzić i dam Ci znać). Jest to rodzinna firma z tradycjami mająca doskonałe pojęcie o prowadzeniu księgowości, rozliczenia VATu, odprowadzanie ZUSu. Fantastyczny kontakt, miła obsługa a co najważniejsze ład i porządek w papierach.

Czy już masz namiary na tą firmę? Przydałoby się taka informacja :) I dane kontaktowe :)

Anka25

Postautor: Anka25 » 01 cze 2017 20:16

Tak, sprawdziłam i działają również w Sosnowcu na Wspólnej 4/7 tel +32 296 30 51 Uważam, że to bardzo dobry wybór. Daj znać czy nawiązałeś współpracę i czy jesteś z niej zadowolony.

JacekBrzezinski

Postautor: JacekBrzezinski » 12 cze 2017 22:37

Dzięki za namiary. Pierwszy kontakt bardzo pozytywny. Profesjonalne podejście do klienta więc bardzo mi się to podoba. Zobaczymy jak z resztą zadań, które planuję im dać. Ciężko ocenić kogoś pracę po kilku dniach :) ale widzę duży potencjał w tej współpracy.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 14 cze 2017 14:16

Zapoznaj się też koniecznie z ofertą firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/ Znakiem rozpoznawczym tej firmy jest dostarczanie rozwiązań skrojonych na miarę i dostosowanych do określonej lokalizacji, dzięki czemu możesz sprawnie działać już od pierwszego dnia. Decydując się na korzystanie z ich usług, przedsiębiorstwa o różnej wielkości uzyskują pomoc, niezależnie od tego, czy działają na swoim rodzimym rynku, rozszerzają działalność w nowym kraju, czy też potrzebują wsparcia, aby usprawnić swoją działalność operacyjną.

Veroniuqe

Postautor: Veroniuqe » 16 cze 2017 12:29

Tylko ta firma TMF nie ma nawet polskiego adresu. Telefon jaki znalazłam na stronie to kieruje chyba do Anglii. Trochę mało profesjonalne podejście, szczególnie że niby świadczą usługi w kraju. A ta kancelaria w Gliwicach to nie Kasprzyk i Niziołek? Ojciec z córką? Tak mi się po adresie kojarzy. Ojciec to stary wyjadacz księgowy, że się tak wyrażę :) Zna sie na rzeczy jeżeli chodzi o podatki.

bergi

Postautor: bergi » 28 cze 2017 16:14

Ja mogę polecić biuro rachunkowe, które nas obsługuję pod kątem księgowym - biuro rachunkowe Wola w Warszawie, ul. Płocka. Biuro nazywa się Capital Audyt. Solidny zespół, bardzo kompetentny i zaangażowany w obsługę klienta :)

agnieszka24

Postautor: agnieszka24 » 30 cze 2017 10:33

Przy małej firmie są dwie opcje - albo dobre oprogramowanie albo jakieś niedrogie biuro rachunkowe. Jeśli się w ogóle nie ma pojęcia o prowadzeniu rachunkowości to nie ryzykowałabym jednak z programami. Wolałabym współpracować z profesjonalistą i nie martwić się o jakieś błędy, które wiadomo ile mogą kosztować. Przeglądałam z ciekawości oferty i ciekawie prezentuje się ta na stronie http://superksiegi.pl/. Warto sobie zajrzeć.